Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Storm View Post
    Bice JOB ok kad ga Radonja uvede u pravi sistem. Na 4 ima da cepa kao Miller. Ne bih se ja njega tako lako odrekao. Sa dobrim centrom ala Nnoko, Loydom koji je opasnost po kos i pravim plejom, JOB nece moci da bude udvajan i utrajan, pa ce da dise i igra kosarku.
    Prespor je on za 4 u, a naročito za Miler a, šut, kako se pričalo, užasan, on i bacanja ima lošije procente nego Miler za 3.
    Igra ledjima? Blokovi? Ma užasno skroz za igrača koji je došao da pravi razliku i to, verovatno, skup stranac.

    Comment


    • Ako još uvek ne možemo da tvrdimo da je dobro ili loše što je (debeli) Kolom došao, onda svakako možemo da tvrdimo koliko je nerazuman potez bio dovođenje Ročestija. Bezveze izgubismo 1 mesto.

      Što se tiče otkaza, ja da se pitam prvo bih smaknuo JOB-a, teško će Radonja s njim da funkcioniše. Mi nikada nismo imali tolikog divljaka u timu, osim Milera koji je meni lično klasa za JOB-a.

      Takođe, mora da se pročisti pozicija 4, ne mogu i Rit i MJK i Simonović i Simanić.

      Comment


      • JOB i Hall su bivsi, samo je pitanje momenta! Njihov govor tela je to na utakmici nedvosmisleno pokazao!

        Comment


        • Ja se ne bih odrekao Hola, posebno jer je ugovor na dve godine.

          A činjenica je da kada se on povredio, tada je i počeo naš slobodan pad.

          Comment


          • I ako imam velikih privatnih problema, moram napisati par recenica.

            Hal, Rocesti i Kolom su sramota, jedan za ovaj level, ova dvojica na sta fizicki lice. Obradovica izbrisati da je ikad bio trener u Zvezdi.

            On je cak doveo i Nkoka koji gore izgleda od Koloma.

            Na sve to doveo tuce polovnih i matorih igraca. Gledam Koloma i dao bi palac na nozi da se vrati Rocesti. Covek nije spreman za biznis ligu.

            Uskokovic je bolji igrac i sad od druga dva PG, licno bih oba oterao. Platu Koloma i Nkoka odbiti Covicu a Rita, Kuridzu, Simona Obradovicu.

            Zove me drug i kaze posle 1/4 da sibne na Zvezdu i tad se videlo da nemamo sanse.

            Volden je prosecan EC bek koji EL nece vise nikad igrati, mozda zezne jos jednom nekog, prosto nema kvaliteta.

            Bez bar Jovica mi ABA cak ni sa Dejom necemo uzeti...

            Covic vs Obradovic zlocin koji traje, Dejo srecno, trebece ti...Obradovic=Alimpije...

            Moraju metle da rade...ej Rit pre Simamica..rastersti ovo pa od leta sa novom upravom..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Pokazna važba kako uništiti tim i baciti 10 miliona u 3 dana.
              Treba znati ovo.

              Comment


              • Originally posted by FKCZ View Post
                Jel Vračarca opet čekamo dve sezone?
                Pitam za druga.
                Sine bre, mrači negde drugde... Jbt zivot grega popicha da dovedemo ne bi ovde bili zadovoljni... Koga si vodio da imas neki kredibilitet ovako da komentarises?

                Comment


                • Trenutno sam pomoćni Nešu u Bruklinu.

                  Znači svi smeju da se vređaju samo Vračarac s PG akcentom ne?

                  Menjaš trenera na 9-1 jer nije u 4 EL s nba kalibrom ekipe čiji je kapiten Lebranko. Ako nas zezaju grobari, počeli mnogi da prate košarku od 2011...

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Hvala Bajicu sto je ispao gdin na kraju.

                    Poslednja utakmica -30 u Areni.
                    Glupo da i prva zvanicna posle tog blama bude preko 30.

                    Pre 8 dana se dobije Valensija a sada bila blizu rekordnog poraza od kako igra u ABA ligi.

                    Najveci gubitnik ove utakmice KKp jer ne vidim kako moze uci u playoff.
                    Jedina nada smo im mi uz ovakvu igru.
                    Šoraće ti Dejo za vrat u junu.

                    Originally posted by Storm View Post
                    Kolom ce biti koristan. Ovde ce biti rastanak sa Hall-om i trazenje prvog pleja ekipe. To je goruci problem.
                    Kol ne može biti koristan ni u stripu. Svaki napad koji je išao na njega završio je košem. Prolazili su ga kao džak cementa, lik je nesposoban da se pomeri a kamoli da potrči. Filip Čović je za njega personifikacija atleticizma, spremnosti i brzine.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Nema promene dok klub ne otera Lazica, Simonovica i pijanog šofera na mestu centra.

                      Vidim koliko su Roč i Teri bili problem..

                      Comment


                      • Zvezda nikada nije imala gore plejmejkere i krilne centre...Zvezda bez Lojda je go kurac...nista, to je to, mozemo jos ta 2 igraca da nadjemo ja bih uzeo jos jednog sutera ubicu i probao jovica da vratim...ovo ostalo je smesno, pogotovo srpski igraci

                        Comment


                        • Iz sve snage probati da vratimo jovica i dovedemo pulena, ako ne puleno onda simona iz mege...oterati kuridzu, hola, uskokovica u fmp momentalno, dati sansu radanovu na 3...mozda bude novi dangubic...ovo na sta ova ekipa lici bez lojda je sramota, kako bese da dobric ima ovoliko siteva imao bi isto poena po utakmici kao lojd? Imao bi kurac, drvo operisano od kosarke, jaka blazic za siromasne, zunzar u odbrani, u napadu ako da 2-3 trojke to je to, ako krene da tapka loptu imam osecaj kao da je kuzmic licno tapka...

                          Comment


                          • Preterujete sa JoB-a. Nisam njegov fan, ali ako ocekujete da ce Kuridza, DeDa i Simanic doneti el, teska prica. Posle Loyda nas najbolji kosarkas je JoB. Divalj je, ali proradice. Utrpace kad je tvrdo 30 poena nekom i doneti titulu u aba. Zivi bili pa videli.

                            Comment


                            • Nije on toliko divalj koliko su mu saigraci kurac...od njega ocekuju da izmislja poene, nit on ima plejmejkera sa kim moze da igra nit je karim abdul dzabar...jebote nije mi jasno svi bre ovde trpite ovog idiota kuridzu, jel ste mu svi familija ili sta? Jel vi vidite da sem ljda i o brajanta kod NEMA ko da izmisli kos sem donekle voldena...prvo nemamo nikoga da odigra pik, nemamo igraca na poziciji 3, dobric je amater njega ni ne racunam...uzasni smo, nike job neki svemirski igrac, ali decko jedini i nesto pokazuje od visokih...imate kuzmica, kuridzu, rita koji nista ne isporucuju, al jbg job nam smeta, smetao nam teri i vidim sad plenimo bez njega i rocestija...rocesti je Bog igre za koloma, odavno sam govorio kako je hol prosecan evrokup igrac vi ste me napadali, za kuridzu isto evo ja vam kazem kuridza najveca krsina od igraca koja je igrala za nas na poziciji 4...od uskokovica nece biti nista, ni za 2 ni za sto godina...vi i dalje zivite u nekoj zabludi mene bole stojko...ako Bog da bicemo tu za koju godinu pa ce te se smejati kad mali midzet zavrsi u nekom solnoku reba beba fazon ili nekoj manresi, betisu u najboljem slucaju...

                              Comment


                              • JOB je drugi najbolji igrač posle Loyda ali mislim da će Vračarac da ga trejduje za Luku cigla tabla Mitrovića

                                Comment

                                Working...
                                X