Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasto samo Miskove... jel tako svaki evroligas funkcionise, izabere jednog menadzera i to je to?

    Nek onda bar ozvanice da je Misko postao predsednik udruzenja navijaca jos jednog kluba...

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Zasto samo Miskove... jel tako svaki evroligas funkcionise, izabere jednog menadzera i to je to?

      Nek onda bar ozvanice da je Misko postao predsednik udruzenja navijaca jos jednog kluba...
      Zato sto je Radonja njegov klijent a i realno lik kupi sve sto valja. Prvo on bira pa posle sta ostane ide u Fmp , partizan itd

      Comment


      • Originally posted by Marcus View Post
        Zato sto je Radonja njegov klijent a i realno lik kupi sve sto valja. Prvo on bira pa posle sta ostane ide u Fmp , partizan itd
        Kakve to veze ima...Radonja kao i prethodno Sasa su u radnom odnosu za Zvezdom a ne sa Miskom i stoga treba da rade u skladu sa interesima kluba, a ne menadzera. Inace ako to rade, to je korupcija - klasicna. Ti mu das 30 hiljada mesecno da ti uvaljuje njegove klijente? Serem ti se onda u takav klub.
        Last edited by mmajstor; 27-12-20, 18:30.

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Kakve to veze ima...Radonja kao i prethodno Sasa su u radnom odnosu za Zvezdom a ne sa Miskom i stoga treba da rade u skladu sa interesima kluba, a ne menadzera. Inace ako to rade, to je korupcija - klasicna.
          Ne mislim da bi to islo na stetu kluba. I u prvom mandatu je tako funkcionisalo pa smo dobro prolazili. Naravno da treba raditi sa svima ako imaju sta da ponude

          Comment


          • Originally posted by nebitan View Post
            Tebi kao da je brat dbio otkaz trenera u KK?
            Obradović je zasro sa igrom i timom, dovodio je (bar se tako kaže) igrače koje on želi, Teri, Roč, su bivši, Hal je izgleda presvilen, Džoni je van sistema i kao takav je nagazna mina (pitanje kada je za njih a kada je za nas). Ako su ovi koje si ti napisao igrači koji nisu po SO ukusu, zašto se prihvatao posla?
            Ako NČ nije više predsednik već samo figura, zašto pristaje na to? Što se ne oglasi i ne ode u Železnik? Kao i zadnje tri, četiri godine (od odlaska Radonje) luta se sa trenerom i igrom i uvek smo u tom lutanju grešili.
            Sto si tako nervozan, dok su se ovde izlivali govna po svim trenerima nisi se nesto njima ovako obracao, sta je ovaj DR 33 sveta krava da ne moze da se kaze nista. Pa zar nisam ja ovde sendvicar i bot i da branim sve sto radi klub ?

            Alimpijevica je od aba titule odvojila sudijska kradja u Beogradu i 21.1 u aba ligi, i zicer Lesorrta. Sa kakvim timom je uzeo 11 pobeda u EL.
            Jel Tomic uzeo ABA Ligu , jel nas vratio u EL, jel zasrao svoj zivot time sto je posle prva dva poraza se uplasio pritiska onog istog sto je Obradovic doziveo ove sezone a imao odresene ruke da dovede koga zeli, jel ocekivao da ce mu sigurnije biti u Olimpijakosu koji je inace njegov klub?
            Jel garantujes da ne bi uzeli titulu prosle sezone, jel Obradovic dobio odresene ruke da dovede koga zeli, jel odbio Stimca, Nedovica, Dangubica, zarad neke druge filozofije.

            I onda citam ovde cuvare vatre Radonjica kako cim on dodje ima sve da se promeni, da ce igraci da lete po terenu, a ovo veceras je jedna od najvecih bruka od kako gledam KKCZ.

            Obradovic je odabrao te domace igrace koje imamo, klub mu doveo Loyda, Voldena i Reatha, jer ih je odobrio, sve doselekcije mu je klub omogucio.
            Pre 8 dana ova ista raspustena banda je dobila Valensiju, pre dve nedelje izgubila od Albe na produzetke, od Olimpijakosa na sudijsku krajdu, znaci ove sezone skoro 6 utakmica na jednu loptu. I sada odjednom ova selekcija ne valja. Pa sta ce sada Radonjic da ucini, da promeni 15 igraca ili njegovi cuvari vatre da ga brane cele sezone kako on nije birao tim. Pa sto je pristao na skromnu platu od 30 k mesecno ako ce da ima alibi da nije birao tim.
            Od njega sam ocekivao da danas lagano dobijemo ovo na suvi kvalitet igraca, jer sam i to citao da su Obradoviceve pobede u aba ligi bile na suvi kvalitet.
            pa gdje ba zapelo veceras onda.

            On nije hteo da luta sa trenerom , ja ne znam kog bi vi trenera hteli u prethodnim sezonama a da nije jedan jedini trener koji je veceras ponovo debitovao,sto je napustao klub onda , sta se to sada drasticno promenilo u KK kluba da je prihvatio ovaj tim, a nije zeleo onda da ostane na tim koji je on formirao i igralo se F4 u Bg.

            Comment


            • Originally posted by Marcus View Post
              Ne mislim da bi to islo na stetu kluba. I u prvom mandatu je tako funkcionisalo pa smo dobro prolazili. Naravno da treba raditi sa svima ako imaju sta da ponude
              Cim treneru/upravi postanu bitni interesi menadzera i u skladu sa tim donose odluke nema tu sta da budemo ili ne budemo sigurni. To je krivicno delo. Nekad i ako tebi izgleda dobro, kako znas da ne bi bilo jos bolje da je trener/uprava imala svu slobodu da izabere najboljeg igraca na celom kosarkaskom trzistu a ne samo one koje su na jednom spisku? Menadzer je tu da svom klijentu obezbedi najbolje uslove, i tu se odnos sa tim klijentom zavrsava... a ne da se na konto tog posla zloupotrebljava funkcija koju taj njegov klijent ima u svom klubu.
              Last edited by mmajstor; 27-12-20, 18:39.

              Comment


              • Originally posted by Marcus View Post
                Zato sto je Radonja njegov klijent a i realno lik kupi sve sto valja. Prvo on bira pa posle sta ostane ide u Fmp , partizan itd
                Pa i Obradovic je Miskov klijent, cak ga vise voli od Radonjica ne razumem tu povezanost sada da ce Misko nesto veliko da ucini za nas?

                Comment


                • Samo mislim da smo dobro prolazili kad smo dobijali od njega neke mlade prospekte, Bobi, Danguba, Cirbes ... ne znam zasto Obradovic to nije pokusao, nego se odlucio na Kuridzu, Kuzmixa produzio za 2 godine, Simon, Kolom

                  Comment


                  • Mene me brine nikakva reakcija igraca na smenu trenera umesto da se potuku da sve prsti oni nista ko picke poslednje.
                    Imace Radonja vraski tezak posao da psihicki vrati ekipu da im usadi pobednici mentalitet nebi mu bio u kozi.
                    Samo pokusavam da nadjem uzrok ovom raspadu dali nisu plate redovne ili radi sujeta svakog od igraca ali svlacionice nema ni u najavi a bez svlacionice nikad niko nista napraviti nece.
                    Nismo mi Bulsi iz devedesetih pa niko od igraca nikoga ocima nije mogao videti a bili su toliko dominantni to jest imali su najvaceg kosarkasa svih vremena u timu pa je to nekako klapalo.
                    Svi su se u klubu nekako uspavali i usli u neku letargiju treba nama jedan ozbiljan ribilding kako u igrackom kadru tako i u upravi.
                    Last edited by ajkisloba; 27-12-20, 18:55.

                    Comment


                    • Originally posted by Marcus View Post
                      Samo mislim da smo dobro prolazili kad smo dobijali od njega neke mlade prospekte, Bobi, Danguba, Cirbes ... ne znam zasto Obradovic to nije pokusao, nego se odlucio na Kuridzu, Kuzmixa produzio za 2 godine, Simon, Kolom
                      A mozda zato sto ih vise nema ili zato sto ih je Misko namenio nekom drugom? Zato u toj situaciji je normalno da se obratis drugoj agenciji... no to je kod nas problematicno. I to je mnogo veci problem nego dal Sale ne zna a Radonja zna.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        A mozda zato sto ih vise nema ili zato sto ih je Misko namenio nekom drugom? Zato u toj situaciji je normalno da se obratis drugoj agenciji... no to je kod nas problematicno. I to je mnogo veci problem nego dal Sale ne zna a Radonja zna.
                        Ljudi ili se prave ludi ili su neupuceni, pa nama svi domaci igraci su klijenti Miskovi plus bivsi i sadasnji trener, od stranaca samo Nnoko misim i onda ovde citam kako mi se oslanjamo samo na Miskov pik.

                        Comment


                        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                          Drago mi je sto se raspadaju i Zvezda i Partizan zato sto unistavaju srpsku kosarku ovim prosipanjem para na razvojne Amerikance,dok im nasi talenti sluze da naprave faul.
                          Koji talenti?

                          Nabroj imena?

                          Comment


                          • @ Šarac: Naravno da su svi treneri podložni kritici pa i Radonjić, za ovo što se večeras desilo je više kriv bivši trener nego sadašnji. Kada je V. Jovanović prestao da bude trener u FMP očekivao sam ga brzo na mestu KKCZv (očito je da sam pogrešio) jer je pokazao da je sasvim solidan trener ALi i Alimpijević je bio mlad, solidan ali se u Zvezdi nije snašao. Veličina trenera jeste da sklopi od onoga što ima tim i da iskoristi što više može od svakog pojedinca kada ga ugradi u tim. To Obradović nije uradio a tome se nadam od Radonjića, samo mu treba vremena.
                            Činjenica da je onaj ko je dovodio debelo pogrešio kod pleja, nit je Hal, nit Roč za Zvezdu i potreban nivo košarke, O Brajant koji je viđen kao prva 4 je nezauzdan ili bolje rečeno dozvoljeno mu je da radi šta hoće, ako ga ne uklopi Radonjić u tim verujem da će igrati sve manje.
                            Ipak se nadam da će sadašnji trener da postavi stvari na pravo mesto.
                            Kakav god da je trener, igrač profi bi morao slobodna bacanja da pogađa iznad 70% i otvorene šuteve da ne ispaljuje air ball-ove. Neverovatno je da u Decembru mi igramo vrlo statične napade a u odbrani timska odbrana je samo pojam u pripremi utakmice, ako se probije bekovska linija koš je primljen samo je pitanje da li dva ili tri poena. Užasni letargični pogledai bez reakcije na sramotnu razliku koja raste iz minuta u minut...
                            Znači, da skratim: Obradović je imao 2,5 - 3 meseca pa je krenula pljuvačina. Radonjiću dajmo 1,5 meseci pa ocenimo. OK?
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Najpre, lepo je videti da je večerašnji težak poraz nekima priredio toliko dugo nedoživljeni orgazam [emoji3590]

                              Drugo, ako je za trenutnu formu odgovorniji trener koji je do sada održao jedan trening od onog koji ga je selektirao, doselektirao i reselektirao, proveo mesece uvežbavajući sistem "dodaj Lojdu/Brajantu" i pogubio konce bez pritiska sa tribina, onda super.

                              Neka uprava i trener pometlaju zasvinjeni roster i skrate rotaciju, ima još 3 meseca do plejofa ABA da se spremimo i iščupamo sezonu.

                              Comment


                              • Koliko je ozbiljna povreda Hola? Imam utisak da se čovek kreće kao po ledu.
                                Last edited by L a z a r; 27-12-20, 19:15.

                                Comment

                                Working...
                                X