Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Još nisam video da jedan profesionalni tim ispali pet er- bolova za poluvreme.

    U pravu je mmajstor, mi ne znamo ni ko vodi klub.

    Za Obradovića već duže vremena su znali da je bivši jer Radonju sigurno nisu doveli onog dana kad je Obradović smenjen.

    Znali su da je bivši al su bez obzira na to ispunili mu želju i doveli Koloma.

    Bože me sačuvaj, ne zna se više ni ko pije ni ko plaća.

    Comment


    • Originally posted by Karamazov View Post
      'Bem ti dan kad je Obradović postao naš trener.

      Razjeb'o nas samo tako. Sve najbolje mu želim, al neverovatno koliko mi je postao iritantan, toliko da ću menjati kanal kad ga budem video.

      Očekivao sam večeras više energije, al tim je ličio na mrtva puvala.

      Bajić je uništio Radonjića.

      Radonji nek' je sa srećom, trebaće mu da sastavi ovo što je razbijeno na sitne deliće.
      Davidovac,Dobric,Uskovic,Lazic,Simanic,Kuzmic,Simo novic,Kuridza,Reath,Radanov.


      Koliko je ovde Obradovicevih igraca i sa kojim domacim igracima bi ih zamenio. I sada prebroji sa koliko njih he radio taj isti Radonjic i koga ce od njih da otpisu.
      I sta su danas oni pruzili u odnosu na ostale strane zvezde.
      Roch,Tery, nisu ni bili danas na parketu da se vadimo na njih.

      Comment


      • Kolom ce biti koristan. Ovde ce biti rastanak sa Hall-om i trazenje prvog pleja ekipe. To je goruci problem.

        Comment


        • Šteta što Simanić i Radanov neće ni kod Radonje dobiti šansu.

          Bolji su od pola tima.

          Comment


          • Vidljivo je da će Dobrić dobijati mnogo veći protagonizam nego kod Obradovića.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Inače imam dar da samo po faci nekog igrača mogu prepoznati da li će od njega biti nešto.

              Od Uskokovića žao mi je neće biti ništa.

              Idi mali u FMP, nije Zvezda za tebe.

              Comment


              • Dobric sada ima vecu minutazu samo zato sto nema Lojda. Bilo bi lepo da imamo nekog boljeg trpaca ali nemamo.

                Comment


                • Jel cemo sada da pisemo DR 33 ILI DR 20. Pitam zbog druga

                  Comment


                  • Originally posted by Storm View Post
                    Ne moze da otera 12 igraca u svlacionicu. On mora ovde da menja ceo sistem. Korak po korak. Za mentalno zdravlje je pametno ne gledati Zvezdu u januaru.
                    I ne treba 12 neka pošalje dvojicu za primer, da vidiš kako će ostali da reaguju.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Storm View Post
                      Kolom ce biti koristan. Ovde ce biti rastanak sa Hall-om i trazenje prvog pleja ekipe. To je goruci problem.
                      Tacno prvi plej je rak rana. Ali ne znam koga uopste mozemo naci u ovom momentu. Tu je moralo da se ide sa jacom cenom letos kad su videli kakva je situacija. Sad prosao voz. Ne vidim sta Kolom moze da nam donese, lik je kriminalan. Da se molimo Bogu da Nnoko bude na visokom nivou, i da probamo da de resimo O Brajante i Kuridze. Da je Radonja bio od pocetka ni jedan ni drugi ne bi bili u rosteru

                      Comment


                      • Mozda ne bi bili al bi bio neko slican. Meni je evidentno da neko drugi ima presudni uticaj na dovodjenje igraca u Zvezdu.

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Jel cemo sada da pisemo DR 33 ILI DR 20. Pitam zbog druga
                          Tebi kao da je brat dbio otkaz trenera u KK?
                          Obradović je zasro sa igrom i timom, dovodio je (bar se tako kaže) igrače koje on želi, Teri, Roč, su bivši, Hal je izgleda presvilen, Džoni je van sistema i kao takav je nagazna mina (pitanje kada je za njih a kada je za nas). Ako su ovi koje si ti napisao igrači koji nisu po SO ukusu, zašto se prihvatao posla?
                          Ako NČ nije više predsednik već samo figura, zašto pristaje na to? Što se ne oglasi i ne ode u Železnik? Kao i zadnje tri, četiri godine (od odlaska Radonje) luta se sa trenerom i igrom i uvek smo u tom lutanju grešili.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Mozda ne bi bili al bi bio neko slican. Meni je evidentno da neko drugi ima presudni uticaj na dovodjenje igraca u Zvezdu.
                            Mislim da bi se islo na neke mladje Miskove igrace. Kuridza je i prosle godine doveden kad se gasila vatra. O Brajant je uzasan, nikako se ne uklapa u koncept tima koji trebaju imati ekipe poput nas. I meni to pada napamet jos od sezone kad je Tomic okupio ratnicku ekipu, vratio Aba i posle sve to ujebano suludom selekcijom

                            Comment


                            • Drago mi je sto se raspadaju i Zvezda i Partizan zato sto unistavaju srpsku kosarku ovim prosipanjem para na razvojne Amerikance,dok im nasi talenti sluze da naprave faul.

                              Comment


                              • Treba se zahvaliti gospodinu Bajiću što nas nije obrukao večeras. Da nije ubacio klince i rezerviste, ovo bi ostalo na +30 lagano.

                                Comment

                                Working...
                                X