Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Radonja voli da igra sa 9-10 igraca. Njemu 11. i 12. igrac retko ulaze u igru. Cak i u slucaju povrede pre smanji rotaciju nego koristi te druge igrace. Bice interesantno videti ko ce upasti u tih 10, a ko ce da se pakuje. Doduse, specificne su okolnosti zbog korone. I to je nesto cemu Radonja mora da se prilagodi. Kad ti se razboli par igraca, moras da imas i druge koji su spremni da uskoce. Videcemo....
    Last edited by Storm; 26-12-20, 19:22.

    Comment


    • Originally posted by Storm View Post
      Radonja voli da igra sa 9-10 igraca. Njemu 11. i 12. igrac retko ulaze u igru. Cak i u slucaju povrede pre smanji rotaciju nego koristi te druge igrace. Bice interesantno videti ko ce upasti u tih 10, a ko ce da se pakuje. Doduse, specificne su okolnosti zbog korone. I to je nesto cemu Radonja mora da se prilagodi. Kad ti se razboli par igraca, moras da imas i druge koji su spremni da uskoce. Videcemo....
      A da ne mislis da su mu uvek 10, 11, 12 bili slabo upotrebljivi?! Retko kada je on imao ovako dobro popunjen sastav! Pod Obradovicem smo nakon doselekcija uglavnom izgledali kao grupa gradjana u najbitnijim momentima i kada se lomilo, ali je bilo i dobrih momenata! Meni je npr. ovaj sastav vise skrojen po Radonjicevoj viziji i zahtevima, nego perema Sasinoj! Jedva cekam da uprostimo igru, mozda konacno potrcimo u tranziciju i prestanemo da gledamo FIST I laznjake do neizmoglosti, nego prave BETON blokove, za sta imamo materijal u Kuzu, Obrajantu, Kuridzi i Nnoku. Da Konacno gledamo Kuzmica u zoniranju PnR, a ne u visokom iskakanju, sto je za njega misaona imenica i jos mnogo toga.... no sacekajmo da vidimo jedno po jedno!

      Comment


      • Ne voli Joni tvrdo.

        Comment


        • Dejo je u svojoj najboljoj i poslednjoj sezoni u klubu imao u rosteru 15 igraca!

          PG) Jovic / Nate
          SG) Djenka / Gudura
          SF) Lazic / Dangubic
          PF) Mitrovic / Simon
          C) Kuzmic / Thompson / Bjelica

          12) Simanic 13) Dobric 14) Rebic 15) Rakicevic

          Sto ce reci da je imao 11 igraca u rotaciji upotrebljivih, sa tim sa su koliko se secam Mitrovic, Dangubic i Jovic cesto bili povredjeni na duze, pa je bio prinudjen da igra sa maksimalno kratkom rotacijom, a Nate i Thompson su dosli bas kasno kao doselekcija!
          Last edited by NaviSK; 26-12-20, 19:59.

          Comment


          • Originally posted by Ćuši rupa View Post
            Ne voli Joni tvrdo.
            Odlicno, ukoliko ne voli, ne sumnjam da ce jako brzo u snegu traziti Terryeve tragove...

            Comment


            • Originally posted by NaviSK View Post
              Dejo je u svojoj najboljoj i poslednjoj sezoni u klubu imao u rosteru 15 igraca!

              PG) Jovic / Nate
              SG) Djenka / Gudura
              SF) Lazic / Dangubic
              PF) Mitrovic / Simon
              C) Kuzmic / Thompson / Bjelica

              12) Simanic 13) Dobric 14) Rebic 15) Rakicevic
              Tacno i koristio je prvih 10-11. Dobric je upadao povremeno kad se neko od bekova povredi. On je kod Radonje igrao na 2.

              Radonjic voli da deli minutazu dva igraca na svakoj poziciji. Izuzetak mu je pozicija 5, gde koristi trojicu. Jer su mu oni udarna igla u napadu. U teoriji je to kosarkaski vise nego ispravno. Gomilanjem igraca pravis nezadovoljstvo i guzvu koja nigde ne vodi. Obradoviceve rukometaske izmene su najveca glupost koju sam video u KKCZV u novijoj istoriji.
              Last edited by Storm; 26-12-20, 20:07.

              Comment


              • Uzeti u obzir šašavo vreme,takav i broj igrača.
                Eno na drugoj temi ,"samo zvezda" objasnio kakva sve može biti situacija sa igračima kao npr "mali "Djordjević.
                Last edited by L a z a r; 26-12-20, 20:21.

                Comment


                • Originally posted by Storm View Post
                  Tacno i koristio je prvih 10-11. Dobric je upadao povremeno kad se neko od bekova povredi. On je kod Radonje igrao na 2.

                  Radonjic voli da deli minutazu dva igraca na svakoj poziciji. Izuzetak mu je pozicija 5, gde koristi trojicu. Jer su mu oni udarna igla u napadu. U teoriji je to kosarkaski vise nego ispravno. Gomilanjem igraca pravis nezadovoljstvo i guzvu koja nigde ne vodi. Obradoviceve rukometaske izmene su najveca glupost koju sam video u KKCZV u novijoj istoriji.
                  Videcemo, on je sada GAZDA tima, ako ima viska neka ga odstrani! Hteo sam da ukazem da ili svojom selekcijom ili nemanjem dovoljno sredstava u budzetu nije nikada imao ni 15 dovoljno kvalitetnih igraca! Svakako nece biti vise ni hokejaskih izmena! YES!

                  Comment


                  • Originally posted by NaviSK View Post
                    Videcemo, on je sada GAZDA tima, ako ima viska neka ga odstrani! Hteo sam da ukazem da ili svojom selekcijom ili nemanjem dovoljno sredstava u budzetu nije nikada imao ni 15 dovoljno kvalitetnih igraca! Svakako nece biti vise ni hokejaskih izmena! YES!

                    Videcemo, naravno. Drugacije su okolnosti svakako. Ja negde naslucujem Radonjinih 10-11 igraca. Nepoznanica mi je gde vidi Davidovca i Obrajanta. Ostalo je jasno.

                    I da, kod Radonje u sistemu nisu jasno odvojene pozicije 2 i 3. Pa ocekujem recimo da u isto vreme vidimo Lazica i Dobrica u igri. Sto niko drugi ni u ludilu ne bi uradio jer su obojica operisani od neke kreacije, ali gud difens i tranzisn ofens to trpe.

                    Comment


                    • Originally posted by NaviSK View Post
                      Dejo je u svojoj najboljoj i poslednjoj sezoni u klubu imao u rosteru 15 igraca!

                      PG) Jovic / Nate
                      SG) Djenka / Gudura
                      SF) Lazic / Dangubic
                      PF) Mitrovic / Simon
                      C) Kuzmic / Thompson / Bjelica

                      12) Simanic 13) Dobric 14) Rebic 15) Rakicevic

                      Sto ce reci da je imao 11 igraca u rotaciji upotrebljivih, sa tim sa su koliko se secam Mitrovic, Dangubic i Jovic cesto bili povredjeni na duze, pa je bio prinudjen da igra sa maksimalno kratkom rotacijom, a Nate i Thompson su dosli bas kasno kao doselekcija!
                      Jel si siguran, ja se ovoga ne secam. Secam se da su u nekom trenutku bili u igri a da nije to mozda bilo tek u KLS?

                      Comment


                      • Originally posted by Storm View Post
                        Videcemo, naravno. Drugacije su okolnosti svakako. Ja negde naslucujem Radonjinih 10-11 igraca. Nepoznanica mi je gde vidi Davidovca i Obrajanta. Ostalo je jasno.
                        Zasto Davidovac, on bi trebalo da je vise nego siguran? Od domacih igraca svakako najbolji.

                        Comment


                        • Originally posted by Storm View Post
                          Videcemo, naravno. Drugacije su okolnosti svakako. Ja negde naslucujem Radonjinih 10-11 igraca. Nepoznanica mi je gde vidi Davidovca i Obrajanta. Ostalo je jasno.

                          I da, kod Radonje u sistemu nisu jasno odvojene pozicije 2 i 3. Pa ocekujem recimo da u isto vreme vidimo Lazica i Dobrica u igri. Sto niko drugi ni u ludilu ne bi uradio jer su obojica operisani od neke kreacije, ali gud difens i tranzisn ofens to trpe.
                          Upravo tako, u Bajernu je malo filozofiju sa rotacijama prosirio! Svakako i njega ocekujem na visokom nivou! Bio je i preko, video neke druge okolnosti, drugo iskustvo! Sada jos realnije moze da sagleda ovu nasu baru punu krokodila! Takodje, mislim kao ti, sto se tice uloga, vidim vec negde sta i kako, meni je misterija uz Obrajanta i Davidovca, Hall!

                          Solidan PG, koji nema u igri nista izrazeno dobro, a sve solidno radi! Ocekujem da Colom razigrava iz PnR i da ce se zahtevati maksimalno strpljenje u tom segmentu igre u oba pravca, bez odustajanja od zadataka!

                          Obrajant je kao nacrtan igrac za Radonjcevu filozofiju! Potkovan da napadne sa niskog posta i licem, sutem, ima i povratan pas! A ne sumnjam da ukoliko bude hteo da saradjuje i donosi bolje odluke da ce mu rad sa Dejom biti visestruko isplatljiv! Uostalom uz Davidovca i Kuridze (samo na Aba nivou) jedina je prava pretnja sa niskog posta!
                          Last edited by NaviSK; 26-12-20, 20:36.

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Jel si siguran, ja se ovoga ne secam. Secam se da su u nekom trenutku bili u igri a da nije to mozda bilo tek u KLS?
                            Napisao sam, to mu je bio roster od 15 na treningu! Za EL najcesce se skidao Dobric, ali je imao ulogu samo u garbage timeu! Maksimalno skracena rotacija! Marko Simonovic nam je bio najbolji strelac! Doselekcija je isla nenormalno sporo, Jovica smo raubovali, da je oko NG vec bio rashodovan! Nate je dosao krajem oktobra/pocetkom novembra, Thompson 2. Januara! Luka Mitrovic se povredio 29.11.

                            Comment


                            • Davidovacbi mogao da preuzme ulogu strec cetvorke od Simona iz prethodnog Radonjinog mandata. Ali treba imati u vidu dve stvari. Simonovic je mnogo pokretljiviji tada bio i mnogo bolji u tranziciji. A i imaoje u tom trenutku Kuzmica koji je bio elitni el defanzivac na petici. Da ga krpi protiv jacih cetvorki u odbrani. Mozda kombinacija Nnoko + Davidovac bude licilo na to. Videcemo vrlo brzo. Uglavnom, ja verujem da ce Radonja pre od Davidovca dobiti Simonovu ulogu od tada nego sto ce moci da Simona od 35 leta vrati na el nivo.
                              Last edited by Storm; 26-12-20, 20:39.

                              Comment


                              • Да је Дејо од почетка сезоне био тренер, сигурно би Дангубић носио црвено беле боје.

                                Comment

                                Working...
                                X