Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Smešno je generalno porediti fudbal i košarku što se tog obrta novca tiče, npr. sam ulazak u LŠ obrne novca koliko možda dobaci Zvezdino učešće u EL tokom cele sezone.

    Ali da je Radonja na osnovu rezultata iz minulog rada zaslužio te pare, jeste, bez obzira šta ja mislio o ovoj poslednjoj trenerskoj vrtešci na klupi KK.

    I uvek sam za to da ako može bolje da se plati dobsar trener nego da se improvizuje sa Cipijem.

    Comment


    • Originally posted by Storm View Post
      Ode Terry. Hvala na svemu, ali po meni veceg amatera nismo imali pod kosem jos od Olivera Stevica.
      Nemojmo se zajebavati, Oliver kakav god da je, profi je košarkaš, poseduje neke fundamente. Ovaj nije posedovao baš nikakve.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Ajde što Teri nije imao nikakve košarkaške kvalitete, nego nije imao nikakvu inteligenciju. Toliko debilnih faulova nad suparničkim centrima na 7m od koša, lako ulaženje u problem sa ličnim greškama i sl. Pritom, nije defanzivac kao Mozli, nema snagu, al zato nema ni šut.

        Ja ne znam ko je njega skautirao, ali ko god da je treba da stavi prst na čelo. Još j*bene 2 godine ugovora.

        Comment


        • Dok Šef plaća može ugovor i na 10.

          Dečko je više odbojkaš nego košarkaša ali bi kod Talijana u Bajernu ima u proseku 10 10

          Comment


          • Teri je svuda gde je nastupao važio za izuzetno atraktivnog igrača koji gro svojih poena završava zakucavanjima uz to ga odlikuje istančan njuh za udaranje blokade i to je sve iz njegovog košarkaškog asortimana. Ne verujem da se nisu znale njegove igračke crtice kad je skautiran i kad je zadužio vašu opremu. Drugo što sam mišljenja kako je Teri bio rešenje "daj šta daš" posle iznenađujućeg zdravstvenog problema koji je imao Nuoko. Ne verujem da je Obradović pošto poto želeo Terija već u trenucima kad vreme curi nije imao puno manevra i biranja zato se ovaj na iznenađenje mnogih obreo kod vas.
            U startu je bio od pojedinaca hvaljen. Predstavljen kao defanzivna zver koja je po nekim upisima čak bila možda i u rangu bivšeg centra Albe, ako ne i kvalitetnija.
            Teri je pokazao da može dobro zakucati i ništa više što bi ga moglo zadržati u evroligaškoj konkurenciji. Dosta limitiran igrač koji uz sve nema telo da parira rmpalijama u reketu.
            Očekivan potez od novog šefa mislim ne i jedini. Kad kažem jedini mislim na uloge u samoj igri "pet na pet". Po mom skromnom sudu očekujem znatno veći protagonizam kod domaćih igrača (pre svega Dobrića).

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Ja se radujem pik en rolu kao malo dete. Kolom + Kuzmic koliko vec sutra.

              Comment


              • Originally posted by Storm View Post
                Ode Terry. Hvala na svemu, ali po meni veceg amatera nismo imali pod kosem jos od Olivera Stevica.
                Možda je prvi put da se ne slažem s'tobom, nisu baš za poredjenje njih dvojica.

                Comment


                • Je l vodi Radonja sutra ekipu ?

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Je l vodi Radonja sutra ekipu ?
                    A sto ne bi vodio osim ako je bolestan?

                    Comment


                    • Sve su ovo dokazi velicine! Screenshot_20201226-191758_Messenger Lite.jpg

                      Comment


                      • Originally posted by Storm View Post
                        Ode Terry. Hvala na svemu, ali po meni veceg amatera nismo imali pod kosem jos od Olivera Stevica.
                        Olja da je imao 3/4 santimetara više bio bi centar za jake EL timove i pojam za Štimca i slične, nikako ne ide u isti koš sa Terijem.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Mene više zanima da li će Noko biti u timu za sutra. Odgledah klip današnjeg treninga, svi su tu bili.

                          Comment


                          • Originally posted by nebitan View Post
                            Olja da je imao 3/4 santimetara više bio bi centar za jake EL timove i pojam za Štimca i slične, nikako ne ide u isti koš sa Terijem.
                            Meni je bio poput Tomaševića, pokupi ogroman broj skokova, naročito u napadu, i uglavnom nakupi 15 - 20 poena ni iz čega.
                            Verovatno bi se više cenio da nije igrao u "pogrešno" vreme za nas.

                            Comment


                            • pa rekose da nije bas najspremniji.

                              najinteresantnije je sta ce biti sa Obrajantom. Sasa je konacno bio skontao da najvise od njega moze da se izvuce na poziciji 5 i da je tu najmanje stetan. Sada je tu i Nnoko pored Kuzmica ali je pitanje kada ce on iti ful spreman. Da ga stavi na poziciju 4 - nesto Radonja ne voli te heavy cetvorke oa ce biti bas interesantno sta ce biti sa njim.

                              Ne treba nesto previse cekati na napredak... ako je Sarac u pravu da je pukla svlacionica, te prepreke vise nema, znaci vrlo brzo se to moze reflektovati i na igru.

                              Comment


                              • Joni bi bio, ako je izvodljivo, najbolja opcija da se dosta toga dovede u red.
                                Definitivno doselekciju su, sada bivši, uradili užasno.

                                Comment

                                Working...
                                X