Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ...Npr. Imam svoju teoriju o pobjedi Partizana protiv Fenerbahcea...ok! ali kako to objasniti iz 'normalnog' ugla


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      7 miliona budžet i izgubiš od ovih od ni 1 milion, meni to nije prirodno, pogotovo što je ovo već treči put, plus tupavo ispadanje iz EL. Radonjiću, Radonjiću....
      Kakvih 7 miliona, sa tim budzetom u sadasnjoj situaciji mozes da dovedes validnog NBA igraca. Dva puta je manji od toga budzet prvog tima. Oko 4 za ceo sistem.

      I Radenovic je juce u oba smera bio drugi najbolji igrac posle Nelsona. Bio bi jos bolji da mu je dosedjen jedan od 4 faula u drugom poluvremenu pod kosem. Cekovskom su isterisali dve sekirice jer bi njegovim 4. faulom 17 minuta bi bio kraj meca.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Nebojsa cijenis Radenovica?


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Radonjic out...

          Comment


          • Veoma, 5 puta inteligentnini j hrabriji od Savovica. Sa takvim mozgom, Boris bi bio najbolja cetvorka Evrope.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Kakvih 7 miliona, sa tim budzetom u sadasnjoj situaciji mozes da dovedes validnog NBA igraca. Dva puta je manji od toga budzet prvog tima. Oko 4 za ceo sistem.
              Ja čitao nešto sedam miliona
              Opet ove šešire treba da tabamo sa pola nam gasa...taman se istripujem da sve ide kao po loju, kad neko ugasi toplu vodu...

              Comment


              • U pravu si,ali Radenovic nema kvalitet,on nema taj korak,nema sut,nema zavrsnicu,ulaz ne postoji,i neprirodan procenat promasenih zicera..a ka pocne da tapse,sve mi srce preskace jer mu je ukradu!cetvorku dovesti i rotirati sa Mitrovicem i nista nam vise ne treba..


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Duka View Post
                  U pravu si,ali Radenovic nema kvalitet,on nema taj korak,nema sut,nema zavrsnicu,ulaz ne postoji,i neprirodan procenat promasenih zicera..a ka pocne da tapse,sve mi srce preskace jer mu je ukradu!cetvorku dovesti i rotirati sa Mitrovicem i nista nam vise ne treba..
                  Da li bi mi iskopao negde njegov procenat šuta za tri poena, što se ulaza tiče dosta puta sam snimio fintu šuta sa trojke i onda lagan dvokorak, to se valjda zove ulaz. Nzm što njega hejtujete kada je juče Dženkins npr. meni glavni krivac u delu kada se lomilo, što neko ne napiše i da Šilb u poslednje vreme ne opravdava 500k po godini. Ne, nego daj da slomimo koplja na ovom, jbg neplanirano došao, došao kao zakrpa, pa na kome ćemo drugo...

                  Comment


                  • Brajkula a sto ti meni fino ne odgovoris na pitanje dolje koje sam ti postavio..samo vadis iz konteksta,uvjek to radis!


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Duka View Post
                      Brajkula a sto ti meni fino ne odgovoris na pitanje dolje koje sam ti postavio..samo vadis iz konteksta,uvjek to radis!
                      Izvini nisam video pitanje, da li bi bio ljubazan da mi ga ponoviš ?

                      Comment


                      • oh naravno,samo zaskrolaj misem puT dolje;)


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Duka View Post
                          oh naravno,samo zaskrolaj misem puT dolje;)
                          Ako si mislio na ovo

                          Originally posted by Duka View Post
                          ...Npr. Imam svoju teoriju o pobjedi Partizana protiv Fenerbahcea...ok! ali kako to objasniti iz 'normalnog' ugla
                          meni ovo na sve liči osim na pitanje, bez da se naljutiš

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Ako si mislio na ovo



                            meni ovo na sve liči osim na pitanje, bez da se naljutiš
                            vise je konstatacija,slozicu se .ali iziskuje polemiku...ali najkrace kad bi se rezimiralo,to je da ne pobjedjuje uvjek bolja ekipa,nego ekipa koja vise zeli pobjedu,borbom i pozrtvovanjem,recimo da je partizan to uspio u Turskoj ili nanter raspali u Barsi,kako to objasniti.Kako si ti meni cudan ponekad,bez da se naljutis


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Možda sam ja čudan, ali sam lepo napisao, ovo je 3 put. Ae ok Budućnost, nije to toliko loša ekipa, plus gostovanje, ali ove dve, to je meni neobjašnjivo isto kao kada bi Juventus izgubio od Sausuola, razlika u tri klase. Ok da smo izgubili od Cedevite npr. Cibone, Igokee u gosima, ali brate od ovih...često nam se nešto dešava ta priča "jbg eto dešava se". Radonjiću, Radonjiću...
                              Last edited by Brajkula; 16-12-13, 18:20.

                              Comment


                              • pa dobro,ajmo da smjenjujemo trenere do iznemoglosti,to ce nam preci u hobi


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X