Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako mislis cime se ja bavim... pa ovo je tema KK shvati vec jednom.

    Comment


    • Predsednik kluba je zakonski zastupnik kluba. Bez njegovog potpisa (ili lica kog on ovlasti) ne moze da se potpise ni ugovor za nabavku sijalice, a ne da se klub iza njegovih ledja dogovori sa prvim trenerom.

      Comment


      • Originally posted by Storm View Post
        Predsednik kluba je zakonski zastupnik kluba. Bez njegovog potpisa (ili lica kog on ovlasti) ne moze da se potpise ni ugovor za nabavku sijalice, a ne da se klub iza njegovih ledja dogovori sa prvim trenerom.
        U Srbiji? Ja mislio ti imas info iz prve ruke, a znamo svi kako bi trebalo po ps-u.

        Comment


        • Ne mislim da je Covic iz ljubavi prema Zvezdi tu gdje jeste niti je njegov odlazak moguc bez dogovora i ispunjavanja nekih njegovih uslova.
          Kad je brod tonuo i kad je u sezoni pred F4 u Beogradu trebalo para, neko nas je napustio. Sad u sred sezone Sasa odlazi a Radonjic ugovor potpisuje u kancelariji menadzera bez javne prezentacije odradjuje trening sa timom.
          To mi cudno ništa više.

          Comment


          • Kad se setim hajpa oko Obradovica...pa na svim televizijama, pa neki forumasi pisali kako je najbolji trener EC 2017...i svakakve druge stvari,a Radonja skromno i odmah trening...tako se dolazi,a odlazi kao najveci...

            Nikad nisam pisao nista ruzno o Salou, ali ovo sto neki pokusavaju da konstruisu kako je Radonja desna vuciceva ruka a Covara fin covek koji je bio metla svakoj vlasti..je degutantno...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Kad se setim hajpa oko Obradovica...pa na svim televizijama, pa neki forumasi pisali kako je najbolji trener EC 2017...i svakakve druge stvari,a Radonja skromno i odmah trening...tako se dolazi,a odlazi kao najveci...

              Nikad nisam pisao nista ruzno o Salou, ali ovo sto neki pokusavaju da konstruisu kako je Radonja desna vuciceva ruka a Covara fin covek koji je bio metla svakoj vlasti..je degutantno...
              Jel ti imas neki odgovor na ponudis na postavljena pitanja ili si se bas toliko zavukao u dupe gospodina Radonjica da vise ne mozes racionalno da komuniciras i ulazis konstantno u sukobe dok ama bas sve ne rasteras?

              Comment


              • Može biti da je Nebojša odlazeći predsednik, logično je pitanje ko je taj budući "Ostoja" iz naših redova? Ako se on ne javlja znajte da su mu zaiste muda u procepu i da ne može.
                Nebojša je doneo dosta Zvezdi, u trenucima kada smo tonuli - dao nam je resurse koje je on imao i to nas je održalo na površini ali varaju se oni koji misle da je to samo do njega.
                Tu su veliku ulogu odigrali Đilas a kasnije i Vučić (bez te komponente bi bilo "džaba ste krečili" i komšije su to koristili na maksimumu, ništa novo ništa čudno), ipak Čović nije dozvoljavao mnogo lepljivih ruku (promašaje u dovođenju igrača ne računam) te je tako i sačuvao stabilnost kluba a šta će dalje biti? Možda će opet Veteran i ekipa na M. Kališ da protestuju, ko zna?
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Pa mozda nije zelio promociju na dan kad se rastajemo sa dosadasnjim pa ce sutra pred najavu za utakmicu da okupi novinare i predstavi sve + najavi vodjenje ekipe protiv Igokee... Mozda je ništa, al da je čudno jeste.

                  Comment


                  • Nekoliko stvari se ovde poklopilo.

                    Prvo Covic nije dosao na jednu El utakmicu, sto se nikad nije desilo.

                    Onda ga je Terzic nesto bocnuo.. zaboravih sta tacno, ali Terza sigurno zna nesto sto mi ne znamo.. Sigurno nije nasumice isoalio tu prozivku.

                    Covica nema u medijima dugo, nema ni saopstenja njegovih. Ni to bas nije tipicno.

                    I sad ovo sa Radonjicem, da nema KZS i da ovaj potpisuje u Miskovoj kancelariji.

                    Suvise je ovakvih stvari da bi se smatrale slucajnoscu. Nesto se desava ne znamo sta

                    Comment


                    • Vidis tacno tako... A mozda smo i mi gomila paranoika, saznaćemo uskoro al ne bih volio da ode bez obzira na sve. Ne vidim kako klub moze bolje od ovoga na kojim je stubovima sad postavljen.

                      Comment


                      • Originally posted by Antona View Post
                        Nekoliko stvari se ovde poklopilo.

                        Prvo Covic nije dosao na jednu El utakmicu, sto se nikad nije desilo.

                        Onda ga je Terzic nesto bocnuo.. zaboravih sta tacno, ali Terza sigurno zna nesto sto mi ne znamo.. Sigurno nije nasumice isoalio tu prozivku.

                        Covica nema u medijima dugo, nema ni saopstenja njegovih. Ni to bas nije tipicno.

                        I sad ovo sa Radonjicem, da nema KZS i da ovaj potpisuje u Miskovoj kancelariji.

                        Suvise je ovakvih stvari da bi se smatrale slucajnoscu. Nesto se desava ne znamo sta
                        Mislim da je kasnio na tu utakmicu zbog produžetka u Zelezniku( Fmp vs Zadar) ako se ne varam.

                        Comment


                        • Na temu Radonjicevog potpisa ugovora sa Zvezdom u Miskovim prostorijama

                          https://twitter.com/MiskoRaznatovic/...47838438813697

                          Comment


                          • Originally posted by Borca View Post
                            Izasli su vec tekstovi na par mesta da se sa Terry-jem uskoro raskidna ugovor.
                            Al će Čokins da filuje Terrija.
                            OVAMO ILI TAMO, IS QUESTION NOW !
                            Last edited by Пера Ложач; 25-12-20, 22:33.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Jel nikome ovde nije cudno da klub danas objavljuje potpis Noka u prostorijama kluba a da povratak Legende se zvanicno objavljuje slikom sa Miskovog profila gde DR potpisuje na nekoj hoklici ispod drecavog MEginog dresa.


                              A KZS? Potpis, rukoljub Covica i Radonjica, nista, ono odusevljenje ljudi u klubu sto se vratio tamo gde je otisao bez pozdrav pre par godina?

                              Mislite o tome.
                              Noko je potpisivao u prostorijama kluba, ali pošto samo dvoje može sa maskom da budu unautra, radonja je sa Miškom TAMO potpisao da bi se ispoštovala Corona-19 procedur, ZAR NE?

                              Comment


                              • Ali ta pitanja okle pare su toliko besmislene u zemlji Srbiji kada su tornjevi blizanci u pitanju, ne razumem uopšte kako se ikome da da postavlja to pitanje.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X