Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laki21 View Post

    I uzmem ja ovog, ubaci mi on nekoliko koševa, ugura me unutra, ali ga ja svaki puta pri pivotu i skoku gurnem malo ramenom malo rukama, a ovaj, viši od mene za glavu, tries kila više, sramota ga da traži faul.
    ...
    I još od tada pamtim da ima čak i jako dobrih igrača kojima je ovo baš velika mana, kad im poremetiš osu i stabilnost, baš teško ubace.
    Moze, samo jos da nadjemo sudiju koga je sramota da svira faulove.

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Moze, samo jos da nadjemo sudiju koga je sramota da svira faulove.
      Si ''nahvalio'' Radonju svuda gde si stigao...Kako ces ovo preziveti? Jel kvari planove za Novu Godinu..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Vise mi je puna banana Simanica....svuda traze problem sem u svom sinu,necaku ili sta vec dodje. Kad ti tako u kuci misle sigurno nije daleko od misljenja mladjanog Borise i takav stav ne sme da ima nijdan igrac koji hoce da bude u dvanaest, ne i Loyd,kamoli Borisha Simanic.
        Blago rečeno , neverovatan način razmišljanja . Jedino , ako si još bunovan

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          Blago rečeno , neverovatan način razmišljanja . Jedino , ako si još bunovan
          Sta je tu problem? Karikiram,imam sina..on trenira kosarka i ja naglas pricam i svima kako je trener kreten i debil kako nije dao sansi Borishi itd...i sad to po tebi nije problem???

          Borisin najveci problem je glava, to j bar svima jasno....I ako mozes napisi malo duze od proste recenice da vidimo tvoju analize porodice Simanic i kako to misljenje njegove porodice ne utice na samog Borishu...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ja se samo nadam da ce radonja da makne kuridzu iz ekipe...dosta je bilo sto bibse reklo...metilajvi matorac bez ikakve tehnike, koji kada god nesto usere gleda svog saigraca ubfazonu jesi retardiran? Pa ti si kriv, ne ja, tele bez mozga klasicno

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Sta je tu problem? Karikiram,imam sina..on trenira kosarka i ja naglas pricam i svima kako je trener kreten i debil kako nije dao sansi Borishi itd...i sad to po tebi nije problem???

              Borisin najveci problem je glava, to j bar svima jasno....I ako mozes napisi malo duze od proste recenice da vidimo tvoju analize porodice Simanic i kako to misljenje njegove porodice ne utice na samog Borishu...
              Ovde mogu samo da napišem da su Simanići veliki zvezdaši i da im je to puno smetalo , kada je Borišina karijera u pitanju . Izabrali su Zvezdu iako je bilo mnogo boljih opcija ...zna to i Viktor . O drugim , ne tako lepim stvarima , mogao bih samo ako se jednom ostvari taj dogovor o jagnjetini

              Comment


              • Originally posted by FKCZ View Post
                Ozbiljan rasizam je podela na domaće i strane.
                Ozbiljan!
                Nije to rasizam, više je šovinizam ali nije ni šovinizam već nespretna zaštita domaće košarke.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Izasli su vec tekstovi na par mesta da se sa Terry-jem uskoro raskidna ugovor.

                  Comment


                  • Jel nikome ovde nije cudno da klub danas objavljuje potpis Noka u prostorijama kluba a da povratak Legende se zvanicno objavljuje slikom sa Miskovog profila gde DR potpisuje na nekoj hoklici ispod drecavog MEginog dresa.


                    A KZS? Potpis, rukoljub Covica i Radonjica, nista, ono odusevljenje ljudi u klubu sto se vratio tamo gde je otisao bez pozdrav pre par godina?

                    Mislite o tome.

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Jel nikome ovde nije cudno da klub danas objavljuje potpis Noka u prostorijama kluba a da povratak Legende se zvanicno objavljuje slikom sa Miskovog profila gde DR potpisuje na nekoj hoklici ispod drecavog MEginog dresa.


                      A KZS? Potpis, rukoljub Covica i Radonjica, nista, ono odusevljenje ljudi u klubu sto se vratio tamo gde je otisao bez pozdrav pre par godina?

                      Mislite o tome.
                      Stavio ja sliku nekoliko postova iznad, jer je krajnje zbunjujuća situacija[emoji41]



                      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Jel nikome ovde nije cudno da klub danas objavljuje potpis Noka u prostorijama kluba a da povratak Legende se zvanicno objavljuje slikom sa Miskovog profila gde DR potpisuje na nekoj hoklici ispod drecavog MEginog dresa.


                        A KZS? Potpis, rukoljub Covica i Radonjica, nista, ono odusevljenje ljudi u klubu sto se vratio tamo gde je otisao bez pozdrav pre par godina?

                        Mislite o tome.
                        Sta...necak,sin, zena, svekrva i ostala ekipa iz kluba sa sve tatom nije htela da se rukuje...ti stvarno ako mislis da ce to nekog pogoditi ja ne znam....
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Si ''nahvalio'' Radonju svuda gde si stigao...Kako ces ovo preziveti? Jel kvari planove za Novu Godinu..
                          Hocemo da otvorimo temu za Radonju?

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Hocemo da otvorimo temu za Radonju?
                            Trenutno smo na njegovoj temi nadam se da si ok sa tim. Bice ovo teski meseci, godine za neke..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Jel nikome ovde nije cudno da klub danas objavljuje potpis Noka u prostorijama kluba a da povratak Legende se zvanicno objavljuje slikom sa Miskovog profila gde DR potpisuje na nekoj hoklici ispod drecavog MEginog dresa.


                              A KZS? Potpis, rukoljub Covica i Radonjica, nista, ono odusevljenje ljudi u klubu sto se vratio tamo gde je otisao bez pozdrav pre par godina?

                              Mislite o tome.
                              Naravno da je svima jasno o cemu se radi.

                              Ne smem ni da zamislim ko ce biti nas Ostoja. Uh.

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Trenutno smo na njegovoj temi nadam se da si ok sa tim. Bice ovo teski meseci, godine za neke..
                                Naravno da nismo, nema trolovanja... tema je KK CZV. To sto tamo nije bilo navijaca Bajerna da te prijave to je druga stvar.

                                Comment

                                Working...
                                X