Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cek ako recimo otpustimo 3-4 igraca primera radi da li imamo pravo da ih zamenimo sa 3-4 igraca ili sta god da se desi imamo pravo samo jos 2 da dovedemo?

    Comment


    • Originally posted by Czbg9 View Post
      Cek ako recimo otpustimo 3-4 igraca primera radi da li imamo pravo da ih zamenimo sa 3-4 igraca ili sta god da se desi imamo pravo samo jos 2 da dovedemo?
      za ABA ligu imas pravo da licenciras ukupno 20 razlicitih igraca, sto znaci imamo pravo jos samo na dva igraca .

      Comment


      • Originally posted by Czbg9 View Post
        Cek ako recimo otpustimo 3-4 igraca primera radi da li imamo pravo da ih zamenimo sa 3-4 igraca ili sta god da se desi imamo pravo samo jos 2 da dovedemo?
        Samo dva. Maximalan broj registrovanih igrača je 20 za sezonu.

        U 20 ulaze i eventualno otpušteni

        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Ćuši rupa View Post
          On mi je neka kombinacija Nelson-Jović. Nije mi samo jasno zašto izbegava ulaz, čovek koji ima sve moguće predispozicije za savršen ulaz. Da li je u pitanju loša saradnja sa saigračima, samopouzdanje, nemanje poverenja od strane trenera, jednostavno nešto tu nije ročno.
          Zato što onog trenutka kad ga pipneš tokom prodora i pomeriš ga iz ose za 5cm, gubi stabilnost i orijentaciju i u 70% slučajeva maši polaganje. Skoro isti problem ima i Dobrić.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Nismo se razumeli "Viktore, naravno ako si meni odgovorio, pod domaće sam mislio oni koji su trenutno u klubu.
            Tu su većinom, ako ne svi, koji su i saradjivali i radili zajedno sa DR, tako da će prilagodjavanje celog tima na novu struku biti znatno olakšano.
            Jedna od bitnijih uloga u timu, nekih igrača, je verovatno i ova.
            Last edited by L a z a r; 25-12-20, 12:04.

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              Zato što onog trenutka kad ga pipneš tokom prodora i pomeriš ga iz ose za 5cm, gubi stabilnost i orijentaciju i u 70% slučajeva maši polaganje. Skoro isti problem ima i Dobrić.
              Je... a,verovatno da ja ne znam da to vidim, a nije da nisi u pravu i da je do toga.

              Comment


              • E hvala vam momcovi na odgovoru

                Comment


                • Originally posted by Ćuši rupa View Post
                  Je... a,verovatno da ja ne znam da to vidim, a nije da nisi u pravu i da je do toga.
                  Jedna trivija od pre sto godina...

                  Pošto mi je stari bio vojno lice, tamo negde '82 ili '83 bejah u Kuparima u vojnom odmaralištu na letovanju. I svaki bogovetni dan sam pičio basket, našao ekipu i baš smo bili solidni. Elem, stalmo smo se krkali s nekim momcima iz Bosne. I poprilično se to zakrvilo, tako da jedan dan padne opkalada, igramo do 21, ko izgubi, vodi drugu ekipu na klopu.

                  U protivničkoj ekipi najbolji je bio neki lik iz Bugojna, krupan, oko dva metra i stotinjak kila. Znao je basketa i on nas punio uglavnom pod koše. Ali provalim da ima gornju manu - čim ga pomeriš iz ose, uglavnom maši. E sad, njega je čuvao neki Leskovčanin, sličnih gabarita. Uglavnom, gubimo mi par razlike, prešli ovi 15 poena, kažem ja Buci (Le), čuvaću ja ovog (ne sećam se više imena) iz Bugojna. Ovaj me gleda, valjda misli da sam poludeo, a nije ni čudo, tada sam imao 67-68 kila na 180cm, bio vreteno bukvalno.

                  I uzmem ja ovog, ubaci mi on nekoliko koševa, ugura me unutra, ali ga ja svaki puta pri pivotu i skoku gurnem malo ramenom malo rukama, a ovaj, viši od mene za glavu, tries kila više, sramota ga da traži faul. Još sam ja bio klinac, 16-17 godina, a ovaj raga od tries i kusur. Verovatno neki vodnik. Ovi igraju na njega, mismeč ko planina, ovaj maši li maši. I dobijemo nekim čudom i lepo se ožderemo na njihov račun.

                  I još od tada pamtim da ima čak i jako dobrih igrača kojima je ovo baš velika mana, kad im poremetiš osu i stabilnost, baš teško ubace.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • KK ima veći broj igrača od FK.

                    FK neće da plati beka iz Belorusije 250k ovde lete milioni...

                    Comment


                    • Pokušavamo da dovedemo Petruševa.

                      Miškova ergela all in.

                      E Nebojša šta dozvoljavaš...

                      Comment


                      • Nnoko i ne izgleda toliko lose...nema visak kilograma...malo da dotera kondiciju i to je to...misici pamte, telo pamti...za mesec dana ce biti sposoban da igra 20min po mecu u visokom intenzitetu...deluje 3 put bolje od recimo dzonija i koloma

                        Comment


                        • Ja sam za opciju 2-3 kvalitetna stranca od milion ostatak domace kakvo je god. Ali nije ni to sva sreća, tim je najbitniji da su svi nekako podjednaki i da se bore jedni za druge to mozes sa domacim a mozes i sa grupom stranaca, sve zavisi kako se postavis jer ovo je profi sport.
                          Da bi skup ljudi dobro funkcionisao potrebno je vrijeme jer je to dug i naporan proces. Mi ga Sasi nismo dali (kako cujem razisli se na njegovu ideju).
                          Svakako nisam za skup mediokriteta koje boli kirac za Zvezdu a takvi su i domaci i stranci

                          Comment


                          • Ozbiljan rasizam je podela na domaće i strane.
                            Ozbiljan!

                            Comment


                            • Dobrodošlica velikom treneru, a još većem gospodinu, Dejanu Radonjiću!

                              Comment


                              • Зашто расизам, ја сматрам да то није расизам него разлика у култури, замисли сад кад би се Клиперси и Лејкерси клали као Звезда и Партизан и дође неки типа Морисон и разуме шта је клање. А не они играју и ако победе океј ако изгубе исто океј а овде ако победише краљ си а изгубиш може да те прати довека етикета трагичара.
                                У томе је разлика у култури схватања важности једног догађаја као што је дерби, колико то људима у хали и ван хале значи.

                                Бар ја другачије схватам расизам, а када се људи хватају за расизам то је највеће могуће људско дно којем деградирају неког на основу боје коже исто мишљење имам и за људе које деградирају друге на основу физичког изгледа.

                                Comment

                                Working...
                                X