Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Čekaj zar vam Radonja ne pada u očima odlukom da se vrati.
    Pobegneš od Nebojše Čovića, vidiš da si niko i ništa pa se vratiš kod tog istog Ćokija u jato.
    Karakter pre svega.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
    Strah u kostima?

    Comment


    • Mogao bi Kon da nas pusti na utakmice. Sad nam nece sigurno nista biti.

      Ne znam ni sta da kazem sto vec niste rekli. Cekali smo dugo i docekali. Uskoro cemo znati kakvi su ovi nasi igraci zapravo. Mislim da ce tu glavno pitanje biti oko JOBa. Nece Dejo sigurno da mu se uvlaci u bulju.. Lepo ce se videti da li je ovaj sposoban da igra timsku i ratnicku kosarku ili je obican privatnik.

      Comment


      • Radonja odbio Moncu i Helsinki da bi došao kod nas.
        To je ljubav. Kažu i BC TALIN je bio zainteresovan.
        Last edited by FKCZ; 25-12-20, 00:56.

        Comment


        • Originally posted by FKCZ View Post
          Radonja odbio Moncu i Helsinki da bi došao kod nas.
          To je ljubav. Kažu i BC TALIN je bio zainteresovan.
          Nista naspram onoga kada je Terzic odbio Lester, Lids i ekipu da bi ostao u Zvezdi.

          Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

          Comment


          • Nemam informacije ali pretpostavljam da je više Saša želeo da ode nego što je Čović želeo da ga smeni.

            Zaista deluje da je izgubio svlačionicu i da je to glavni razlog njegovog odlaska.

            Ako je tako onda je lepo što je želeo otići kako ne bi klub trpeo štetu.

            Drago mi je što je sve proteklo korektno i bez svađe.

            Comment


            • Originally posted by Karamazov View Post
              Nemam informacije ali pretpostavljam da je više Saša želeo da ode nego što je Čović želeo da ga smeni.

              Zaista deluje da je izgubio svlačionicu i da je to glavni razlog njegovog odlaska.

              Ako je tako onda je lepo što je želeo otići kako ne bi klub trpeo štetu.

              Drago mi je što je sve proteklo korektno i bez svađe.
              Jednostavno nije islo. Probalo se sve. I novi igraci , otpustanje igraca, treninzi, vreme za odmor ali je bivalo sve gore i gore i to je fakat. Sasina filozofija igre nije prosla o cemu sam pisao. Ne moze Zvezda da ima 9 stranaca, 2 penzionera, da igra bez klasicnog pleja, sa 2 cetvorke i slicno. Posebno ne mozebda ima 18 igraca u rosteru. Tu je uvek nezadovoljstvo. Sasa je izgubio svlacionicu. Prozivanje domacih igraca, cutanjebna divljanjebatranaca, dranje samo na domace igrace je stvorilo jaz izmedju stranaca i domacih. Ne sumnjam da je Sasa zeleo najbolje. Mesjutim, dugo je van Srbije i kosarke u istoj i nije uspeo spoznati kako ovde stvari funkcionisu. Ovo sto je Sasa zapoceo mozebda prodje u Lokomotivi, Monaku ali ne i u Srbiji i Zvezdi.
              Onog trenutka kada smo odustali od domacih igraca, priklonili se nekakvoj modernoj kosarci, poceli dovoditi po 7,8 stranaca doziveli smo neuspeh. Mozda ne toliko rezultatski ali svaki drugi da.
              OSNOVA PLEJ-CENTAR, CVRSTA ODBRANA, STO VISE DOMACIH IGRAC, DISCIPLINA U IGRI, JAK TRENING JE FORMULA USPEHA.
              Stranci moraju biti bolji od domacih igraca a ne gori.
              Sasi mnogo arece u nastavku karijere a Radonjicu da ponovi uspehe i nadmasi ih.

              Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

              Comment


              • Posle dugo vremena sam se naspavao kao beba. I ako sam dugo razmisljao sta sad i da li je Dejan idealno resenje u ovakvom momentu, dosao sam do zakljucka da bolje nije moglo iz vise razloga.

                Dobili smo jos par kvalitetnih stvari mimo trenera. Nebojsha Covic je konacno naucio nesto iz svojih gresaka a to je da sece u korenu. Obradovic je svlacionicu imao klimavu jos davno i to nije bila tolika tajna, cak i ako se malo zagleda u ponasanje igraca, posebno domacih, video se pritisak u svakoj akciji, dok je sam napravio podele izmedju stranih i domacih. Samim tim i u kolekciji suteva na nekoj utakmici, odgovornosti u zavrsnim napadama i videlo se da je covek jednostavno usao u tilt iz kojeg nije moguce tako lako izaci kad imas utakmice na svaka tri dana.

                Jasno se vidi zasto EL klubovi uzimaju velika imena ili iskusne trenere, kad udjes u ove vode, malo vremena da se priviknes na EL, ona jednostavno jede iz dana u dan tempom velikog broja utakmica..

                Pisao sam na leto da ne pravite top trenera od njega jer to on i nije, razumeo sam euforiju, ali kod nas cigana nema blanko ceka, to ce verovatno videti i Radonjic ako nesto krene po zlu.

                Radonja ima jedan veliki plus, a to je sto zna apsolutno sve domace igrace a stranci ce biti u fazonu ko vam je taj Radonja??? I kad ga vide, reci ce wtf?? Totalno se menja koncept igre i ako ce uloge biti slicne...uloge ce biti jasnije podeljene...

                Prvo sto mora jeste da skartira Simanica, ne zbog njega vec zbog njegovog strica koji me je bajdvej blokirao na Tviteru a neam pojma zasto, nisam ni znao da ima Tviter nalog )) posto je nedopustivo da se onako prica o treneru KKCZ. Sledeci na vratima po meni je definitivno Rit koji ne sluzi nicemu a na mestu cetiri ce imati svakako Kuridzu kojeg voli da hastluje i nece mu dati da izlazi iz svojih opanaka. Tu je i strec Simonovic i robusni JOB koji ce se maksimalno koristiti na postu...verovatno ponekad i na petici sa ultra niskom petorkom kad vijamo rezultat. Ocekujem i od Kuzmica vecu minutazu i vise lopti u napadu.

                Obradovic je slabo koristio bonus, npr Tomic je zvanredno spustao loptu na Perpera kad je bonus izvlaceci faul, to Obradovic je retko radio...

                Sledeci na koga ocekujem da izleti je Hal....Teri je takodj u Radonjinoj filozofiji post igre bespotreban.... to su tri igraca koja sigurno lete a Radanov je pod upitnikom zato sto na trici imamo vec Lazica i Dobrica koji su zacementirani...

                Ovo oko Jovica da je kljakav i ne zna je smesno...Gledao sam Himki i on je i dalje u odbrani nenadjebiv ali lelemudi od trenera i igraca bez uloga sa sve svedom koji radi sta hoce koji ima 23pts iz 15-20 suteva 10asistencija i 6 izgubljenih lopti, svi ostali su nevedljivi.....Verujem da Zvezda svim silama treba da ide na Jovica koji nece biti igrac za 30minuta vec ce deliti minutazu sa Kolomom.

                Volden bi trebao da bude novi Dzenkns, sa ponekad izolacijama, jakoj odbrani na njihovim PG, bekovima...i sa jako malo organizacije napada... Uloga Loyda se nece puno promeniti sem toga da ce moci da divlja jedino kad svi napadi propadnu...

                Meni je od igraca koji ce ostati najupitnija uloga Davidovca, ne vidim ga bas u sistemu Radonjica, ali da vidimo sta ce on to doneti i kakvu ulogu ce imati...posto na kecu kod Radonje nece igrati,na trici je vec guzva a na cetiri i ako dobije mesta on sa cetvorkama fizicki ne moze da se bori u odbrani i to ce biti najveci upitnik kod Dejana Radonjica.

                Nkoko i Kuzmic sa mozda eventualno Simonovicem bi dobili mnogo vecu ulogu nego sto su imali, jednostavno svi znamo da ce biti mnogo pick igre, u modernoj kosarci bez pika si mrtav sto je video i Obradovic a to je sa nekom post igrom zastitni znak Radonjica. Naravno iz jake odbrane ide i brz napad, ali sa kim? Kolom fizicki za sad to ne moze, Hal nema kvalitet za tako nesto... jer jaka odbrana ne donosi nista ako ne pretocis to u poene i nemas u kontrama bar 10ak poena po mecu....

                Ono sto je dobro, Radonja je iz svog luksuznog stana na Vracaru gledao svaki mec Zvezdin,i sigurno video vrline i mane svih igraca i ocekujem da vidim brze promene u igrackom kadru, zaduzenjima na terenu...

                Koliko je SO ostao utaban kod igraca, ja bar nisam video nijednog igraca da je napisao hvala coach..Radonjic se sad vraca u 2013g kad treba od lose atmosfere da vrati veru igraca, ali i navijaca u klub.

                Zvezdine ambicije su najvece, zelimo i F8, ali bez pobede protiv PAO ne mozemo ni da mastamo o tome....i ako sad imamo nekih 10% Radonja je i ranije dobijao te procente...

                Terijeri domaci ce sigurno proraditi, kljuc su stranci da udju u sistem koji Radonja hoce.


                Vec vidim mec protiv PAO, guzi nas Nedovic i na poluvremnu vodi PAO 45-36 i Radonja na poluvremenu salje Simona da ukrade znojavu majicu Nedovica, daje Lazi da je onjuska...u trecoj pocinje magija , Nedovic bez poena, Zvezda dobija cetvrtinu 26-11 i okrece ceo mec i dobija 10+ na kraju...

                Sve u svemu, ocekujem ABA titulu bez problema, ocekujem bar jos 8-10 pobeda do kraja u EL...ocekujem spartance, ocekujem krvava kolena!!!
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Ono u šta verujem ili bar hoću, je to da će pojedinim igračima Radonja naći prave uloge, a samim tim i povratiti neophodno samopouzdanje. Na prvom mestu mislim na Hola, čini se da čovek nije ni približno pokazao šta može i koji mi izgleda da će se brzo privići i odraditi trenerove zamisli, naravno ako je zdrav.
                  Što se tiče Koloma, nadam se da tu postoji neka mogućnost za promenu i to je pod moranje.
                  Uz neku novu energiju,trebalo bi da zaličimo na pravi tim i da se vidi igra koja bi zadovoljila sve i kad se pobedjuje i gubi.
                  Ogroman i težak posao čeka Radonju i pomoćnike u svakom pogledu.
                  Znam da se veći deo foruma neće složiti, ali sam siguran da će Radonji najviše pomoći biti od igrača koji se ovde i ne cene baš,tu na prvom mestu mislim na domaće i iskusne igrače, a valjda je to i normalno.
                  Last edited by L a z a r; 25-12-20, 10:27.

                  Comment


                  • Hol je po Radonjinom ukusu, napraviće od njega Jovića.

                    Comment


                    • On mi je neka kombinacija Nelson-Jović. Nije mi samo jasno zašto izbegava ulaz, čovek koji ima sve moguće predispozicije za savršen ulaz. Da li je u pitanju loša saradnja sa saigračima, samopouzdanje, nemanje poverenja od strane trenera, jednostavno nešto tu nije ročno.

                      Comment


                      • Da se ne mjesaju babe i zabe... Niko u klubu nije odustao od domacih igraca. Njihova cijena je za nas nedostizna a kvalitet za te pare mozemo naci preko stranaca.
                        Jednog Loyda placamo 480.000$ ne eura Jovic nece ispod 700.000€ da sjeda za sto.
                        Procjena je da sa platezno dostupnim domacim igracima ne bi bili konkurentni(sto je tacno) te otud stranci.

                        Comment


                        • rvo sto mora jeste da skartira Simanica, ne zbog njega vec zbog njegovog strica koji me je bajdvej blokirao na Tviteru a neam pojma zasto, nisam ni znao da ima Tviter nalog )) [B]posto je nedopustivo da se onako prica o treneru KKCZ.

                          Vrati se u krevet , nisi se dovoljno naspavao
                          Last edited by Samo Zvezda; 25-12-20, 10:53.

                          Comment


                          • LENDRI NNOKO I ZVANIČNO PONOVO CRVENO-BELI!


                            KK Crvena zvezda mts obaveštava javnost da je u petak 25.12.2020. godine ugovor sa Kameruncem Lendrijem Nnokom i zvanično ponovo aktiviran, pa će ovaj odlični centar u nastavku sezone i zvanično nositi dres crveno-belih!

                            Noko je u prethodnom periodu na najprestižnijoj klinici u SAD “Mayo Clinic Rochester” sanirao zdravstveni problem i nakon detaljnih i rigoroznih pregleda, dobio dozvolu od strane najeminentijih svetskih i domaćih lekara da se ponovo bavi profesionalnim sportom bez ikakvih ograničenja.

                            Dolaskom Lendrija Noka Crvena zvezda je dobila ogromno pojačanje i veliki kvalitet na poziciji pet.

                            Bivši centar novog šampiona Nemačke Albe iz Berlina je rođen 9.aprila 1994. godine u glavnom gradu Kameruna Jaundeu.

                            Visok je 208 centimetara i težak 113 kilograma. Prve ozbiljne košarkaške korake pravio je u SAD, kroz srednju školu „Monteverde“ na Floridi, kasnije i na čuvenom koledžu „Klemson“.

                            Nakon epizode u Sjedinjenim Državama, Nnoko je gradio svoju karijeru u Evropi, igrajući za ekipe Pezara, turske Sakarije,a poslednje dve sezone sa velikim uspehom nastupao je u Berlinu za ekipu ALBE sa kojom je nastupao u Evroligi i osvojio i titulu prvaka Nemačke.

                            Nnoko je bio član i Detroit Pistonsa, a kroz nastupe u razvojnom timu „Grand Rapids Drive“ izborio se i za prestižnu titulu najboljeg defanzivca „G lige“!

                            Radi se o velikom borcu, izuzetno snažnom košarkašu i timskom igraču, koji će Crvenoj zvezdi doneti veliku energiju, mnogo skokova i čvrstinu pod košem.

                            Lendri Noko će se odmah staviti na raspolaganje KK Crvena zvezda , a prvi trening sa ekipom odradiće u petak popodne.

                            Comment


                            • Ja sam pre za to da se dovedu 3 ili ajde 4 stranca madafake da ih platimo i milion a da ostatak budu domaci iskusniji i mladji koji ce da uce mesano npr. dovedes centra prve klase i Petrusev neka mu bude zamena neka dele minutazu.
                              Pod domace mislim i na igrace iz regiona ne bih imao nista protiv.
                              Elem ona komovica od sinoc bila do jaja uopste me glava ne boli jutros nego znate sta postoje treneri a tako i igraci koji jednostavno nisu za ZVEZDU ma koliko je voleli neide tu ubrajam u naseg Saleta veliki igrac dobar trener svi navijaci ga vole ali ne ide i tacka plus kao covek fantastican.
                              Na silu nista necemo postici igraci ga bas nisu voleli pogotovu domaci sto je on sam doprineo tome toga mora biti svestan i moralo je doci do rastanka.
                              Ja verujem da ce Sale naci brzo posao i zelim mu svu srecu i da se vrati jednog dana sto da ne previse je tu ljubavi i emocija.
                              Nasem Radonji zelim da nastavi gde je stao da redja trofeje znam nece biti lako ali strpljenja i sve ce doci na svoje mesto.

                              Comment


                              • Ja sam pre za to da se dovedu 3 ili ajde 4 stranca
                                Ima samo još 2 mesta do maximalno dozvoljenih 20

                                Comment

                                Working...
                                X