Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cestitke momcima sto su uspeli da dobiju i drugi put kucu, stea zbog onih meceva za par poena sto smo izgubili. Sada bi slavili ulazak u Top 16 ali sta je tu je. Luka doziveo ovacije publike sa 20 godina, zelim mu da se sto pre oporavi i da uskoci u prvi tim.
    Sada odigrati jos jedan mec i da se pripremamo za Euro kup, ako nas posluzi sreca da doguramo sto dalje.



    Last edited by Lord Aleksoni; 16-12-13, 20:38.

    Comment


    • Originally posted by swish41 View Post
      ...pa ni ovo ne bi dobili da je zalizanom trebalo no dobro, osvojicemo zuckovu ljevicu, drugu u nizu...
      Lupio si.

      Odlicna pobjeda,odlicna igra i veeeeliki zal,velika nesreca sto nismo u top 16.Jedna od vecih nesreca u svijety kosarke danasnjice.Kad se samo sjetim propustenih prilika za ove 2 mjeseca Prvi u grupi da budemo jbt!


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Novgorod je siguran s nama u grupi. Tu su još Bešiktaš ili Panionios, Bilbao ili Oldenburg. U nekim ekstremnim varijantama može i Radnički, to bi bilo idealno
        Ja očekujem Bilbao i Panionios.
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • velika steta slazem se zamislite jos 7 utakmica kod kuce kako bi to bilo lijepo...ali glavu gore idemo da osvojimo taj euro kup

          Comment


          • Losu smo partiju pruzili veceras protiv Makedonaca, oni zasluzeno dosli do pobede. U skoku smo bili slabi a ni odbrana nije bas mnogo funkcionisala. Sve u svemu losa partija i poraz od MZTa.

            Comment


            • pa do kada cemo mi gubiti ovako utakmice...imamo kontru za 5 razlike i Simonovic pravi trokorak na zakucavanju...zatim kontra 3 na 1 Jenkins suta za 3 i promasuje umjesto laganih poena...kakve odluke u napadu u finisu uzas

              Comment


              • Izgleda da je sreca sto nisam gledao...

                Comment


                • Bobi igrao samo 9 minuta...
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • .Kad se samo sjetim propustenih prilika za ove 2 mjeseca*Prvi u grupi da budemo jbt!
                    Ti jos mislis da su te sanse slucajno propustene...

                    Comment


                    • steta za veceras jer da smo doblili odlijepili bi se jer naredne 3 tekme igramo kuci ovako bas se zaguzvalo na vrhu...3 ekipe zaostaju samo 1 pobjedu bice zanimljivo do samog kraja

                      Comment


                      • Originally posted by mareliverpool View Post
                        Bobi igrao samo 9 minuta...
                        Da je igrao vise, napuili bi vam kos Gecevski i Cekovski, a opet, nisam siguran da li bi losu igru u odbrani neutralisao u napadu.
                        sigpic

                        Comment


                        • kada ce otici Radenovic...


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Nisam gledao juce, al cuo sam da smo pukli, jel smo opet ocajno odigrali?
                            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                            Comment


                            • Juce smo odigrali mozda i najlosiji mec u sezoni do sada..uz onaj u Podgorici.Ali doobro,ne zamjeram,igrali smo mnoogo teskih i velikih meceva,tako da je prirodno doslo do malog pada.Bice to sve u redu,samo da Radenovic ode


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by NIGHTBIRD View Post
                                Nisam gledao juce, al cuo sam da smo pukli, jel smo opet ocajno odigrali?
                                Kako ti ocenjuješ onako odokativno kako smo igrali kada smo izgubili od onih šešira ?

                                Originally posted by Duka View Post
                                Juce smo odigrali mozda i najlosiji mec u sezoni do sada..uz onaj u Podgorici.Ali doobro,ne zamjeram,igrali smo mnoogo teskih i velikih meceva,tako da je prirodno doslo do malog pada.Bice to sve u redu,samo da Radenovic ode
                                7 miliona budžet i izgubiš od ovih od ni 1 milion, meni to nije prirodno, pogotovo što je ovo već treči put, plus tupavo ispadanje iz EL. Radonjiću, Radonjiću....

                                Comment

                                Working...
                                X