Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A jbg, imao je i himki takvu situaciju...tim koji platezno moze da ima vise glavnih igraca, a ne mi...plus realno, nije da smo nesto briljirali da se ne lazemo
    E da sad cemo da vidimo kako kruzi lopta kad nema stetocine lojda

    Comment


    • https://twitter.com/zenitbasket/stat...404751872?s=19

      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Czbg9 View Post
        A jbg, imao je i himki takvu situaciju...tim koji platezno moze da ima vise glavnih igraca, a ne mi...plus realno, nije da smo nesto briljirali da se ne lazemo
        E da sad cemo da vidimo kako kruzi lopta kad nema stetocine lojda



        Ne pamtim da smo imali igraca sa ovim brojkama na ovom nivou takmicenja, vazno je da si ga etiketirao prigodnim epitetom sto je svojstveno samo izgradjenim i iznad svega uspesnim osobama poput tebe.


        https://www.euroleague.net/competiti...e=E2020#!ranks

        Comment


        • Brz oporavak igracima sa pozitivnim testom. U stvari i nisam u toku da li je jedan ili vise njih, ali svakako je nesto sto izgleda svi klubovi moraju da prodju i od cega se ne moze 100% sacuvati.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            [/B]


            Ne pamtim da smo imali igraca sa ovim brojkama na ovom nivou takmicenja, vazno je da si ga etiketirao prigodnim epitetom sto je svojstveno samo izgradjenim i iznad svega uspesnim osobama poput tebe.


            https://www.euroleague.net/competiti...e=E2020#!ranks
            Postoji jedan broj forumaša, a medju njima i ja, koji nisu pristalice sistema igre i igrača koji se koriste na način kao što je slučaj sa Lojdom.
            Brojke su za respekt, kao i kod Šveda npr, mada smatram da bi bilo bolje da se to malo rasporedi i da bi bilo dobro da se još igrača uključi sa boljim procentima.
            Mada je njegov doprinos zaštucao od kako su "uigravali" JOBa, Terija i Roča.

            Sve u svemu, nisi replicirao na pravu adresu, mada verujem da niko nije koristio izraz "štetočina", kolega se malo šalio.

            I da se razumemo, Lojd je vanserijski igrač, samo za moj pojam ekipnog sporta a i uopšte , mislim da možemo kvalitetnije i racionalnije da ga koristimo.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              [/B]


              Ne pamtim da smo imali igraca sa ovim brojkama na ovom nivou takmicenja, vazno je da si ga etiketirao prigodnim epitetom sto je svojstveno samo izgradjenim i iznad svega uspesnim osobama poput tebe.


              https://www.euroleague.net/competiti...e=E2020#!ranks
              Bio sam ironican brate...
              Zbog ovih koji kazu da je stetocina

              Comment


              • Originally posted by Czbg9 View Post
                Bio sam ironican brate...
                Zbog ovih koji kazu da je stetocina

                Izvini brate, pivo od mene da se iskupim

                Po nekim informacijama uskoro se ide na put.
                Tako da sutra imamo sta da gledamo na Tv, vec sam se smorio da nece biti nikakvih utkamica.

                Ostaje i dalje teorija zavere komsijskog tabora kao i naseg uvezenog clanda odavde da smo iskoristili ovo da odmorimo igrace da ne igramo sinoc.
                Last edited by Šarac; 21-12-20, 14:44.

                Comment


                • Ta teorija ce se videti kad vidimo roster koji igra sutra...juce ne moze,sutra moze...bas cudno..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Šarac, pusti twiter zajdnicu i ovog koji mi je na ignore, ni jedan grobar (čak ni Kuper) sa foruma nije izjavi ešto tako. Svi imaju zrno razuma da znaju da je zdravlje i život ono što je najvrednije i najpreče.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by nebitan View Post
                      Šarac, pusti twiter zajdnicu i ovog koji mi je na ignore, ni jedan grobar (čak ni Kuper) sa foruma nije izjavi ešto tako. Svi imaju zrno razuma da znaju da je zdravlje i život ono što je najvrednije i najpreče.
                      Samo upis pre tvog imas LEGENDULUO koji evo pizdi sto je sada odjednom manji broj zarazenih, ne moze to tako, hoce covek sto vise zarazenih mozda i sa teskim posledicama kako bi se resio nekih igraca.

                      Sutra se igra, ko nece igrati, videcemo sutra ko bude u timu i prema tome ce se izvuci odredjeni zakljucci.

                      Bilo je mnogo upisa na raznim mestima da manipulisemo, ali ajde to se i ocekuje od navijaca suprtotnog tabora i naravno naseg LEGENDULOA

                      Comment


                      • Jel' se dopeljao Noko u BGD?
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          Jel' se dopeljao Noko u BGD?
                          Na RSB-u je bila informacija pre par dana da dolazi u Nedelju, da li je stigao juce to ne znam.

                          Comment


                          • Ovako gledajuci bez Lojda nema sta da trazimo tamo, medjutim opet imam onaj osecaj da nije bas sve izgubljeno.
                            Samo da O'Brajo ne divlja, i da se rekovalescenti/novajlije svedeno upotrebljavaju.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Da bi strpao pare na bracu Ruse...eto zasto, valjda mi kao navijaci ovog kluba mozemo da se ogrebemo za neki info i neki dinar
                              Ne znam dal si jaci kladionicar ili navijac Zvezde sa ovim upisom.

                              Dobro, za ovo drugo znamo od ranije.

                              Comment


                              • Naš klub je u konstantnom kontaktu sa Evroligom koju je informisala o novonastaloj situaciji. Nakon konsultacija sa Evroligom i lekarskim timom našeg kluba i takmičenja, odlučeno je da ekipa u ponedeljak uveče otputuje za Rusiju“, navodi se na zvaničnom sajtu i dodaje se:

                                „Klub koristi ovu priliku da pohvali hitnu reakciju ABA lige koja je odložila utakmicu 11. kola regionalnog takmičenja, u danu kada smo saznali da je virus Covid-19 pogodio naš tim, prvi put ove sezone“.

                                https://sportklub.rs/kosarka/eurolea...zitivan-nalaz/

                                Comment

                                Working...
                                X