Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Meni uopste nje jasno sto se ne iznosi ko je zarazen koronom, kao da javnost ne bi trebala da zna. Pa kosarka se i igra zbog gledalaca. Sumnjam da ce putovati u Rusiju mada ruku na srce imamo rotaciju od 15 igraca,tom logikom b trebalo da bude zarazeno devet da ne bi putovali sto je apsurdno. Svakako tezak maler jer imamo dve solidne utakmice u EL gde smo mogli da budemo dobri...bar jednu ako nista..
    Navedi mi imena igraca Zenita, Armanija tada ( sada imaju dva igraca pozitivna), Olimpijakosa, navedi mi igrace Cedevite,FMPA koji su bili zarazeni i ko zna koliko jos ekipa gde su igraci bili zarazeni.

    Uticaj relaitija je cudo da se zaviruje u privatnost , sta ti imas od toga da znas ko je zarazen jer se inace na to gleda danas ko je zarazen kao da je dobio Sidu, etiketira se kao da je tifusar. Nijedan klub nije u obavezi da javnosti saopstava ko je zarazen, zna se kome se salju rezultati za koji postoji protokol.
    A i zakon ga stiti od iznosenja tih detalja u javnost.
    Dobro smo se drzali do sada, utopija je bilo ocekivati da cemo proci celo sezonu bez ijednog slucaja, pogotovo ako se uzme u obzir da smo trenutno najvece zariste u ovom delu Evrope. I onda se pitamo sto smo uzeli Koloma a ne nekog mamojebca iz NBA, bas bih voleo da vidim hrabre odavde da ih neka firma pozove da odu u Mozambik u epicentar malarije na primer za dobru kintu jer eto mogu da naprave iskorak u karijeri.
    Eh pa tako i igraci iz USA razmisljaju, zasto bi neki komfor u svojoj zemlji napustili da bi dosli u epicentar korone.

    Comment




    • Na kraju koš Davidovca vidi se da je i Dubljević udario loptu rukom i nije uspeo da je izbije, ušla je nekako u koš.

      Comment


      • Originally posted by serbianhoops View Post
        Ne, imate primer najboljeg igrača Floride Keyontea Džonsona koji je letos bio pozitivan na kovid i koji pre 8 dana kolabirao na terenu tokom utakmice. Iako nije naveden uzrok zdravstvenih problema, mediji su podsetili da virus može da dovede do miokarditisa, virusne infekcije srčanog mišića, koja u najtežem stanju može da izazove nagli srčani zastoj. u najgorem slučaju čak i smrt mladih i zdravih sportista.
        I koga jos? Nista tu virus nije izazvao...on je verovatno probleme te vrste imao i pre toga koji nisu mogli da budu otkriveni na testu...mnogo sportista je preminulo na terenu i van njega ukljucujuci i naseg Gorana Gogica i jel je i on sad umro od korone? Jel ce sad svako naredni koji kolabira ili na zalost premine biti da je umro od korone? Sta je to trebao da nas nauci slucaj Odzo? Odzo u momentu kada je umro je bio potpuno izlecen od korone, podseticu vas da je Odzo covek od 130kg misica cistih, kao takav verovatno je imao i uvecano srce itd...srcane mane se jako jako tesko otkrivaju, a ako i zeli neko da ih otkrije potrebno je pre svake fizicke aktivnosti da se odradi kardiovaskularni test pa da se vidi...mnogo fakrora utice na to dal ce srce da otkaze ili ne...prosto, korona nema veze sa tim, ono sa cime korona ima veze su eritrociti tj crvena krvna zrnca koja kod nekih osoba mogu da budu gusca i tezi je protok krvi, ako se putem testa krvi ustanovi da su gusci prosto receno daje se aspirin i to sve prestane po zavrsetku bolesti uostalom ako se vec hvatate za primer Odza, sto se ne uhvatite za primer mnogih fudbalera, kosarkasa koji su prelezali kao da nista bilo nije? I koji su trenirali i dok su bili u izolaciji da bi odrzali fizicku spremu? Eto najsvetliji primer Ronaldo i najpoznatiji...ali dobro, kapiram, velika je panika, moraju vakcine da se uvaljaju jbg

        Comment


        • Prica se da je inficiran Lojd.
          Ne bi me cudilo da je i Dobric s obzirom da je izostao sa tekme zbog 'stomacnog virusa' sto bi znacilo da je on i bolestan a ne samo inficiran.

          Uglavnom svi koji su barem inficirani nece ih biti najmanje 2-3 nedelje (ako se stvarno i razbole mozda i duze) , a ostali ce igrati sve dok su negativni. Ne znam koliko dugo ce svi biti u karantinu od cega zavisi odlazak u Rusiju, za sada nista ne javljaju.
          Last edited by mmajstor; 21-12-20, 10:04.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Navedi mi imena igraca Zenita, Armanija tada ( sada imaju dva igraca pozitivna), Olimpijakosa, navedi mi igrace Cedevite,FMPA koji su bili zarazeni i ko zna koliko jos ekipa gde su igraci bili zarazeni.

            Uticaj relaitija je cudo da se zaviruje u privatnost , sta ti imas od toga da znas ko je zarazen jer se inace na to gleda danas ko je zarazen kao da je dobio Sidu, etiketira se kao da je tifusar. Nijedan klub nije u obavezi da javnosti saopstava ko je zarazen, zna se kome se salju rezultati za koji postoji protokol.
            A i zakon ga stiti od iznosenja tih detalja u javnost.
            Dobro smo se drzali do sada, utopija je bilo ocekivati da cemo proci celo sezonu bez ijednog slucaja, pogotovo ako se uzme u obzir da smo trenutno najvece zariste u ovom delu Evrope. I onda se pitamo sto smo uzeli Koloma a ne nekog mamojebca iz NBA, bas bih voleo da vidim hrabre odavde da ih neka firma pozove da odu u Mozambik u epicentar malarije na primer za dobru kintu jer eto mogu da naprave iskorak u karijeri.
            Eh pa tako i igraci iz USA razmisljaju, zasto bi neki komfor u svojoj zemlji napustili da bi dosli u epicentar korone.
            Kakve veze imaju igraci ostalih klubova...i cuj zaviruju u privatnost xDDDD Mislim stavise da su bili napisali ali nema trika da cu ici da trazim. Dok god mi obveznici ove drzave placamo porez i time finansiramo ovaj klub, mislim da treba da znamo tako bitne stvari.

            Evo, cim smo dobili jedan mec,odmah si se opustio )) jel se moze reci onda bar broj igraca???? Ili ne moze bas nista da se zna....Kad se vraca Hal, kad Obeliks iz Spanije krece da igra??? Jel mozemo mi nesto kao navijaci da znamo ili samo preposteni Coki i ekipa iz Zeleznika moze da ima te informacije...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Kakve veze imaju igraci ostalih klubova...i cuj zaviruju u privatnost xDDDD Mislim stavise da su bili napisali ali nema trika da cu ici da trazim. Dok god mi obveznici ove drzave placamo porez i time finansiramo ovaj klub, mislim da treba da znamo tako bitne stvari.

              Evo, cim smo dobili jedan mec,odmah si se opustio )) jel se moze reci onda bar broj igraca???? Ili ne moze bas nista da se zna....Kad se vraca Hal, kad Obeliks iz Spanije krece da igra??? Jel mozemo mi nesto kao navijaci da znamo ili samo preposteni Coki i ekipa iz Zeleznika moze da ima te informacije...
              Znaces, sto si nestrpljiv. Nije ti ovo zadruga.

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Znaces, sto si nestrpljiv. Nije ti ovo zadruga.
                Da bi strpao pare na bracu Ruse...eto zasto, valjda mi kao navijaci ovog kluba mozemo da se ogrebemo za neki info i neki dinar
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Meni uopste nje jasno sto se ne iznosi ko je zarazen koronom, kao da javnost ne bi trebala da zna. Pa kosarka se i igra zbog gledalaca. Sumnjam da ce putovati u Rusiju mada ruku na srce imamo rotaciju od 15 igraca,tom logikom b trebalo da bude zarazeno devet da ne bi putovali sto je apsurdno. Svakako tezak maler jer imamo dve solidne utakmice u EL gde smo mogli da budemo dobri...bar jednu ako nista..
                  Prvo zdravstveni karton je tajna između pacijenta i lekara.
                  Nijedan lekar ne sme da priča ko je zaražen, bolestan ili izlečen.
                  Sam pacijent/igrač može da to kaže ako želi.
                  Sve ostalo je manipulacija, naročito ovih KRKANA, koji ove godine za razliku od prošle neće osvojiti NIŠTA.
                  A sledeće godine će igrati FIBA ligu evrope.

                  Comment


                  • Sareni kako se u nasem fk znalo tacno kad je koji igrac bio zarazen sta je tu pograsno.

                    Comment


                    • Originally posted by Пера Ложач View Post
                      Prvo zdravstveni karton je tajna između pacijenta i lekara.
                      Nijedan lekar ne sme da priča ko je zaražen, bolestan ili izlečen.
                      Sam pacijent/igrač može da to kaže ako želi.
                      Sve ostalo je manipulacija, naročito ovih KRKANA, koji ove godine za razliku od prošle neće osvojiti NIŠTA.
                      A sledeće godine će igrati FIBA ligu evrope.
                      Oni su nebitni..klubovi koji se bore za opstanak su nebitni i ne treba ih spominhati na ovoj nasoj euroligaskoj temi..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Kakve veze imaju igraci ostalih klubova...i cuj zaviruju u privatnost xDDDD Mislim stavise da su bili napisali ali nema trika da cu ici da trazim. Dok god mi obveznici ove drzave placamo porez i time finansiramo ovaj klub, mislim da treba da znamo tako bitne stvari.

                        Evo, cim smo dobili jedan mec,odmah si se opustio )) jel se moze reci onda bar broj igraca???? Ili ne moze bas nista da se zna....Kad se vraca Hal, kad Obeliks iz Spanije krece da igra??? Jel mozemo mi nesto kao navijaci da znamo ili samo preposteni Coki i ekipa iz Zeleznika moze da ima te informacije...
                        Vrlo si bezobrazan to cu ti samo reci, juce si me privatno pitao van svih javnih mreza i vrlo dobro znas sta sam ti odgovorio, a ja cu svakako ostati dovoljno kulturan i ne odgovoriti koji su tvoji razlozi bili za saznavanjem te informacije koje svakako nemaju veze sa time sto si poreski obveznik ove zemlje.

                        Mi putujemo svakako za Rusiju ako imamo 8 zdravih igraca da stavimo u protokol, a to ce se znati danas kada stignu rezultati jucerasnjeg testiranja.

                        @ ajksloba

                        Sta je tebi tvoj zivot ucinio boljim sto si saznao da je neki fudbaler bio zarazen ? Jel to nesto promenilo u pracenju sledece utakmice ako si saznao da je ovaj ili onaj zarazen, a i saznao si tek kada se odredjivao sastav za sledecu utakmicu pa je trener saopstio da ti ti i igraci nece biti u sastavu zbog KOVIDA
                        Svakako niko iz FK kluba nije izasao odmah po dobijanju rezulata i saopstio koji igrac je u pitanju, sto ne znaci da se isti slucaj nece desiti i kada je KK u pitanju.

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Da bi strpao pare na bracu Ruse...eto zasto, valjda mi kao navijaci ovog kluba mozemo da se ogrebemo za neki info i neki dinar
                          I da smo u punom sastavu lagano bi mogao na njih da igras
                          Inace ne verujem da cemo igrati, koliko kapiram danas bi trebali da otputujemo?
                          Al izgleda nista od toga tako da smo fino ugrabili bar 2 nedelje dobrog uigravanja, plus kolom da se uklopi, a vala i hol da digne fizicku spremu zbog povrede

                          Comment


                          • Mi i kad se inficiramo, odmah po glavnom igracu. Baksuz...

                            Comment


                            • Neka su oni živi i zdravi, kao da je bitno ko je zaražen samo neka iz toga iizađu onako kako treba zdravi i bez podmuklih oštećenjja.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Takva je situacija jbga nije realno ni 10mj da ih drzis pod staklenim zvonom. Da je fer nije al svi smo pristali na ove uslove.

                                Comment

                                Working...
                                X