Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by L a z a R View Post
    Srećna Slava Sveti Nikola svima koji slave, a i gostima.
    Hvala buraz, takodje!
    Inace bojim se da kada dodje noko dzoni ne bude vracen na poziciju 4...mislim da mu petica odgovara bas...ima znanje, ima masu, ima duge ruke...moze komotno da cuva jace petice, voleo bih da tu kuzmic najvise izgubi ionako ne lici njegova igra ni na sta...dzoni mora da bude prva petica, prespor je za poziciju 4

    Comment


    • Par utisaka posle sinoćne pobede.
      -Raduje borbenost zalaganje i želja da se pobedi.
      -Očigledan strah i nedostatak samopuzdanja kod većine, čak i trenera.
      Verovatno jedan od ključnih razloga, pored nedostatka pleja, zašto se ponavljaju slični propusti.
      Sasvim slučajno, sticajem okolnosti, Davidovac je organizovao par napada koji me podsetio kako je to majstorski radio T. Kinzi. Čudi da se takve akcije ne rade planski.
      Pored kritika treba i pohvaliti, tako da (ne vezano što je prelomio meč) moram da kažem da skoro nisam video takvu energiju, silu, žar u oku koji ima Lojd. Nadam se da će ljudi u stručnom štabu i treneri uspeti da iskanališu i iskoristite to što retko koji igrač poseduje. Sinoć, posle par izgradjenih akcija,to je izgledalo baš lepo za oko sa kojom lakoćom postiže poene. Čovek mora da se rastereti i što manje da dolazi u situaciju da "divlja" i kompromituje suludim akcijama 1 na 5.
      -Brajant.... ima pomaka i ajde valjda će biti još bolji, ali jedna situacija mi je zapala za oko, da on onoliki čovek fizički najdominantniji na terenu, nije uspeo ni za pedalj da pomeri Kalinu u reketu.
      Raduje što igra mali Uskoković(mislim da je čak previše) i to daje na veličini i značaju sinoćne pobede. Jedino što bode oči to je čini mi se malo sporija kretnja u odbrani, kao da previše stoji na petama i kao da tu nedostaje malo više rada što se "fizike" tiče.
      -Bata Laza doneo možda par ključnih lopti u odbrani, voleli ne voleli njegovu igru čovek gine na terenu Naravno i tu bi trebalo korigovati minute, što je neminovno sa dolaskom Koloma i povratkom Hola.
      -Raduje Kuzmić i njegova igra koja je podsetila na ranije periode.
      -Sudije u par navrata opet kakile malo. Valjda će nekad i Zvezda imati domćinsko sudjenje, bar kao što su imale sve ekipe koje su gostovale kod nas ove godine.
      Nije da nemam poverenja u SO, ali imam utisak da bi mu možda trebala mala doselekcija u stručnom štabu.

      Comment


      • Prvo poluvreme odlicno i drugo bukvalno go qrac. Ovaj put se rulet zaustavio na nasem broju i to je to. Valensija je bila bar jednako losa na kraju kao i mi i zato smo odneli pobedu. Promasili su cetiri bacanja, otvorenu trojku i naravno Prepelic ostaje sam i srecom mu ispada lopta..i ako je tu bio faul i ometao ga je, al to nas CSI LazaR nije video )

        Dosta igraca je odigralo dobro, stavise jako mali broj je odigrao los mec. Verovatno je samo Simonovic upao u oko i ako je Imao par solidnih poteza. Loyd na kraju cim propadne prva akcija, odmah solira i srecom mu je ulazilo bez problema, ovaj put, ali meni je to kocka...lepo se kretala lopta u prvom i jednom delu drugog poluvremena....i to tako treba i mora da izgleda.
        Po meni je ovo prvih 30 minuta bila najbolja Zvezda ove sezone da ne kazem godine.

        Dolaskom ostatka igraca trebalo bi da bude bolje ali ne odmah, treba vremena to da se poslozi kako treba. Ako je prvih 27minuta bilo za 10, sledecih 13 je bilo za 2...Kod Valensije se jasno vidi timska igra ukorenjena od 1 do 40 minuta..kod nas samo na mahove, sad videcemo ova dva pleja da li mogu to da posloze....

        Laza jeste imao par dobrih odbrana, ali ga je Prepelic kecao kao srednjeskolku na velikoj maturi...vecIm delom meca...ali ono 2+1 je bilo jako bitNo kao i ukradena lopta na onaj lob pas...pa mu se to potire..

        Uskokovic je plej naspram Hala, ali se ODmah vidi da ce nam punacki Spanac doneti dosta toga dobrog posto je koji level trenutno iznad uskokovica, a igra je poprilicno slicna..

        Ova pobeda je bitna Obradovicu, kako se prodrao ovaj put faul )) da bude jasno...i eto, naucio je nesto iz poraza...tako i treba..
        Last edited by LosmiSK; 19-12-20, 12:25.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Snaga u kosarci je najbitnija u kukovima i nogama... stoga je izgledalo kao da se JOB zabija u beton a ne u Kalinu.

          Volden je isto odigrao uzasno juce...
          Last edited by mmajstor; 19-12-20, 12:44.

          Comment


          • Originally posted by Triple View Post
            Просечни циган синоћ пред спавање потајно у себи : кад би победили тај Зенит мајку му у гостима можда би имали шансу за топ8.
            Već računao verovatnoću na koga idemo sa koje pozicije u playoffu😊

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Snaga u kosarci je najbitnija u kukovima i nogama... stoga je izgledalo kao da se JOB zabija u beton a ne u Kalinu.

              Volden je isto odigrao uzasno juce...
              Neki vrhunski stručnjaci kažu i "da se odbojka igra nogama".
              LosmiSK *
              Tu su se "majstori" preračunali, duvali bi oni da im nije trebalo 3 poena.
              Inače, zaboravio sam na onog njihovog Viliamsa, pa čak i Dubljevića, ko zna šta bi im mi "cigani" sasuli da su kod nas.
              Eto i njih je sinoć neko pobedio, nadigrao i bilo bi fer to naglasiti.
              Last edited by L a z a r; 19-12-20, 13:10.

              Comment


              • pa jes' noge su najbitnije u vecini sportova jer ti je oslonac na njima. Da bi te neko 'pomerio' iz mesta glavni otpor ce mu pruziti snaga koliko cvrsto stojis na zemlji.

                Comment


                • Ne samo da te neko pomeri, veruj da u tenisu npr polozaj, ugao stopala je jedan vrlo bitan segment kod nameštanja udarca.Onaj koš Voldena, na kraju prvog poluvremena na derbiju, je tipičan primer nameštanja nogu, ono je najpribližnije savršenstvu. Skoro me nešto nije oduševilo kao taj potez, tako da što se Voldena tiče kupio me definitivno.

                  Comment


                  • Sinoc se nikakav napredak u igri nije video ravna crta imali smo ludacke srece i to je to.

                    Comment


                    • Мožemo mi ovde da filozoframo do sutra ali Zvezda ove sezone u EL na domaćem parketu je došla svaki put na VEČU kvotu !

                      Slučajno ?

                      Comment


                      • Spoiler

                        Comment


                        • Jek istina da je loyd pozitivan na koronu?

                          Comment


                          • Odložen meč sa CO.

                            Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Izgleda da ima više pozitivnih.

                              Comment


                              • Ne da se usranom do vode... Brz oporavak i da su ostali ok. Jebga

                                Comment

                                Working...
                                X