Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li je moguce da smo konacno dobili

    Comment


    • Hvala Bogu.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Iz nekog razloga ja ocekujem pobedu....iako se to ne moze izvuci na osnovu onoga sto smo prikazali u prethodnom periodu. Zestoki smo autsajder na ovom mecu.

        No, ja ocekujem energetsku reakciju igraca i trenera nakon Albe jer mislim da je to njima sigurno mnogo teze palo nego svima nama. Tako da - pobeda.
        kahm, kahm.

        Comment


        • Legenda kaže da dobijemo kada Điđi sudi u Pioniru[emoji4][emoji4][emoji4]


          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Na kraju jel bio Covic u Pioniru?

            Comment


            • Nisam gled’o i dobro je sto nisam. Verovatno bih jeb’o mater Obradovicu u zavrsnici. Prosli put komsija dosao i rekao da sam mu prepao decu i da placu.

              Aj se nadamo nekim boljim izdanjima i da je ovo neki prelomni trenutak sezone.

              Comment


              • Dok ima kretnji u napadu, asistencija i generalno dok postoji protok lopte imamo rezultat, onda krene "izolacija" u napadu i "povratak u pionire/juniore" pri izvodjenju auta i reakciji na pritisak protivnicke odbrane.

                Onda ti ostane da se se nadas da ce "uci" teski sutevi preko ruke u zadnjim sekundama napada (Loyd par puta i Davidovac jednom) i da ce sudija da svira prekrsaj na +3 i 7-8 sekundi do kraja napada protivnika kada ti kao pokusas da napravis prekrsaj, a izgleda kao da si pomazio protivnika (ni ja ne bi svirao prekrsaj koji je napravio Davidovac na Prepelicu). Srecom najboljem suteru za 3 protivnika onda pobegne lopta i radost moze da pocne.
                Last edited by Borca; 18-12-20, 20:16.

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Na kraju jel bio Covic u Pioniru?
                  Prikazala ga kamera.

                  Comment


                  • Originally posted by Borca View Post
                    Dok ima kretnji u napadu, asistencija i generalno dok postoji protok lopte imamo rezultat i cesto i plus u rezultatu, onda krene "izolacija" u napadu i "povratak u pionire/juniore" pri izvodjenju auta i reakciji na pritisak protivnicke odbrane.

                    Onda ti ostane da se se nadas da ce "uci" teski sutevi preko ruke u zadnjim sekundama napada (Loyd par puta i Davidovac jednom) i da ce sudija da svira prekrsaj na +3 i 7-8 sekundi do kraja napada protivnika kada ti kao pokusas da napravis prekrsaj, a izgleda kao da si pomazio protivnika (ni ja ne bi svirao prekrsaj koji je napravio Davidovac na Prepelicu). Srecom najboljem suteru za 3 protivnika onda pobegne lopta i radost moze da pocne.
                    Od reci do reci..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Uskok odigrao doktorski. Bice nesto od ovog malog. JOB isto perfektan, konacno skapirao sta treba da radi. Nadam se da ovaj protok lopte nije slucajnost nego rezultat napretka i da ce postati pravilnost.

                      Comment


                      • Uskok se vraca na klupu, mozda i tribine tako da na zalost nista od toga sto prizeljkujete.

                        Serbianhoops vam sve vreme cilja u metu sta je glavni problem, pa cisto kad pozelite nekome da se naebete majke, setite se toga.

                        Comment


                        • Originally posted by Marcus View Post
                          Uskok odigrao doktorski. Bice nesto od ovog malog. JOB isto perfektan, konacno skapirao sta treba da radi. Nadam se da ovaj protok lopte nije slucajnost nego rezultat napretka i da ce postati pravilnost.
                          Ovo postoji samo do 25. minuta.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Sta je uradio uskok doktorski veceras?za 17 min 2 asistencije...nista specijalno, a u odbrani aka rocesti...previse slabo za ovaj nivo kosarke...lojd i dzoni opet doktorski, rit i volden dobri, deda klasa

                            Comment


                            • Imao covek -2 index, jedini bio u minusu i odigrao doktorski? Vidite ovako, to sto ie klinac i sto je trckarao tu i tamo 17min ne znaci da je igrao doktorski...doktorski igra recimo petrusev, simonovic...ovo sto ovaj mali igra je nista specijalno, a nit se vidi neki potencijal...a ima 21god vec...nista sto neki rebic, cvetkovic nisu radili...suvi abaligaski prosek...kuridza..izgubi loptu, napravi faul uz kos, sta treba da se desi da on covek nd vidi parket vise to mi nije jasno...pa dajte borisi sansu, maknite krme debelo bre

                              Comment


                              • Originally posted by Czbg9 View Post
                                Imao covek -2 index, jedini bio u minusu i odigrao doktorski? Vidite ovako, to sto ie klinac i sto je trckarao tu i tamo 17min ne znaci da je igrao doktorski...doktorski igra recimo petrusev, simonovic...ovo sto ovaj mali igra je nista specijalno, a nit se vidi neki potencijal...a ima 21god vec...nista sto neki rebic, cvetkovic nisu radili...suvi abaligaski prosek...kuridza..izgubi loptu, napravi faul uz kos, sta treba da se desi da on covek nd vidi parket vise to mi nije jasno...pa dajte borisi sansu, maknite krme debelo bre
                                Ja ne znam u sta si ti gledao..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X