Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Duka View Post
    U pravu je Notorius.Osvajac EC ide u EL,kao i to da se racunaju pobjede i to je jako vazno za nas!
    ....ok,imamo sazetiju sliku sad o svemu.Radenovica protjerati iz kluba,zamisliti se dobro IPAK da li je Nelson kadar da predvodi ekipu u EL,jer covjek ne zna da sutira sa distance,da ne govorimo o sutu za 3 poena,drag mi je Nelson,ali je zaista pod upitnikom da li je vrijedan za velike meceve.PAO nije odigrao uopste dobro,i mi da to ne iskoristimo????uzas!Silb takodje...treba dobro da se vidi sve to,mada sto kaze Wade,nismo mi sad Real ili CSKA pa da mijenjamo igrace ko carape.Imao je Silb 'simpaticnih' trenutaka u Zvezdi do sad,ali da li je to to...Sinoc onakva igra u onakvom mecu,dje ti se resava sudbina,lezerno i bez dovoljno zara...zasto!Mada,uz sve to,mi nismo imali srece u EL,jer smo trebali da dobijemo bar jos 3 meca,realno!zasto padamo u finisu!U svakom mecu! + nasi igraci imaju uzasan procenat sutaa sa distance!Sinoc smo odigrali dobro odbranu,stvarno jesmo,ali u napadu to je horor,pogotovo kad imas onakvog Radenovica a takodje prepanutog Nelsona,Silba koji ne zna dje zivi u pojedinim situacijama,zasto je to tako...a da,Lazic...jbg,mora se raditi nesto pod hitno! Mitrovic i Dzenkins Blazic kao i Bobi,za mene 4 najsjajnije tacke u Zvezdi!
    Ma najbolje da menjamo ceo tim jer nismo osvojili EL.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Nisi me razumio,ja sam prvi protiv brzih promjena,ali Radenovic treba da ide!Sustina je da se nesto mora mijenjati.Jednostavno mora!Ne mora to da znaci tako kako si ti 'vidio' moj post,a vidio si ga skroz pogresno.Samo treba pristupiti problemu koji je evidentan,pristupiti adekvatno,nadam se da ti je sad jasnije;)


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Duka View Post
        U pravu je Notorius.Osvajac EC ide u EL,kao i to da se racunaju pobjede i to je jako vazno za nas!
        ....ok,imamo sazetiju sliku sad o svemu.Radenovica protjerati iz kluba,zamisliti se dobro IPAK da li je Nelson kadar da predvodi ekipu u EL,jer covjek ne zna da sutira sa distance,da ne govorimo o sutu za 3 poena,drag mi je Nelson,ali je zaista pod upitnikom da li je vrijedan za velike meceve.PAO nije odigrao uopste dobro,i mi da to ne iskoristimo????uzas!Silb takodje...treba dobro da se vidi sve to,mada sto kaze Wade,nismo mi sad Real ili CSKA pa da mijenjamo igrace ko carape.Imao je Silb 'simpaticnih' trenutaka u Zvezdi do sad,ali da li je to to...Sinoc onakva igra u onakvom mecu,dje ti se resava sudbina,lezerno i bez dovoljno zara...zasto!Mada,uz sve to,mi nismo imali srece u EL,jer smo trebali da dobijemo bar jos 3 meca,realno!zasto padamo u finisu!U svakom mecu! + nasi igraci imaju uzasan procenat sutaa sa distance!Sinoc smo odigrali dobro odbranu,stvarno jesmo,ali u napadu to je horor,pogotovo kad imas onakvog Radenovica a takodje prepanutog Nelsona,Silba koji ne zna dje zivi u pojedinim situacijama,zasto je to tako...a da,Lazic...jbg,mora se raditi nesto pod hitno! Mitrovic i Dzenkins Blazic kao i Bobi,za mene 4 najsjajnije tacke u Zvezdi!
        Treba promeniti trenera i tacka!!! Tim kao tim nije uopste los, problem je trener koji ne zna da postavi napad, koji ne zna da motivise igraca (sta vise, mislim da ga tako ukenja, da je to strasno), koji ne zna da postavi back up opciju u napadu, koji ne zna da "iscupa" nekog iz tima ko ce vanredno da ispliva bas u toj nekoj utakmici (prva protiv PAO-a nas usrao Papas, sinoc onaj sa brojem 7, zaboravio mu ime...). Opet se na kraju sve svelo na kotrljanje lopte preko pola, pa odmah istu u tuke Silbu. Nije ni cudo sto je sinoc "pukao"...


        edit: Vazi za sve, osim za Radenovica...

        Comment


        • meni je neobjasnjivo da je Jaka sinoc odigrao samo 8 minuta...morao je dosta vise da ga koristi jer on je nas najagresivniji igrac u odbrani i momak koji fantasticno istrcava kontre...protiv onako lose igre protivnika mislim da je dosta toga mogao da odradi u odbrani prije svega

          Comment


          • U prvoj utakmici protiv PAO-a Jaka ubedljivo najbolji igrac u prvom poluvremenu, Radonjic mu daruje pusenje klupe do pred kraj 4/4. Sinoc je Jaka tih 8 min u prvom poluvremenu odigrao lose u napadu, opet ga je Radonjic darovao pusenjem klupe, ovaj put celo drugo poluvreme. Namerno pominjem samo ove dve utakmice, jer da je trener iole krsten, sada bi pljustali ovde smajliji zbog TOP 16...

            Comment


            • Nećemo mijenjati ni trenera ni igrače. Da imamo para valjda bi neko došao pod koš, sad je kasno, a i ispadanjem iz EL nema potrebe.

              Comment


              • Za one koji se pitaju zasto Jaka nije vise igrao, neka se sete ko je cuvao Ramela Currya kada se raspucao i ko je igrao ocajno u napadu. Los dan, desava se, igrao je Lazic koji je bolje izgledao sa obe strane terena. Mozda je mogao mesto Blakea na trojci neke minute, ali tesko da bi mogao da igra sa Bramosom i Marculionisom koji su fizicki dosta jaci od njega, vec je pokazao da se ne snalazi u tim situacijama.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Bravo, Ramel Curry je onaj sa sedmicom na dresu. A seti se Sone koliko je Curry uopste igrao drugo poluvreme. Koliko se secam, usao je tek pri kraju 4/4, ostalo je odigrao Ukic. Sigurno da je bilo mesta da Jaka odigra koji minut u drugom poluvremenu.

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Za one koji se pitaju zasto Jaka nije vise igrao, neka se sete ko je cuvao Ramela Currya kada se raspucao i ko je igrao ocajno u napadu. Los dan, desava se, igrao je Lazic koji je bolje izgledao sa obe strane terena. Mozda je mogao mesto Blakea na trojci neke minute, ali tesko da bi mogao da igra sa Bramosom i Marculionisom koji su fizicki dosta jaci od njega, vec je pokazao da se ne snalazi u tim situacijama.
                    Ja sam cuo da Jaka ima i neku laksu povredu i da je i to razlog.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by tantuz View Post
                      Treba promeniti trenera i tacka!!! Tim kao tim nije uopste los, problem je trener koji ne zna da postavi napad, koji ne zna da motivise igraca (sta vise, mislim da ga tako ukenja, da je to strasno), koji ne zna da postavi back up opciju u napadu, koji ne zna da "iscupa" nekog iz tima ko ce vanredno da ispliva bas u toj nekoj utakmici (prva protiv PAO-a nas usrao Papas, sinoc onaj sa brojem 7, zaboravio mu ime...). Opet se na kraju sve svelo na kotrljanje lopte preko pola, pa odmah istu u tuke Silbu. Nije ni cudo sto je sinoc "pukao"...


                      edit: Vazi za sve, osim za Radenovica...
                      Nemojmo odma da skidamo trenera,pa zasto smo takva nacija..odma trener,pa ja sam bio protiv smjene Vukoicica,jer je ono bilo takodje nerezonski,po mene...odma trener!Pa on nas je maltene uveo u EL.Dejan samo mora da pojaca trening nekim ljudima..suterski trening na primer;)
                      Nigdje se ne mijenjaju treneri kao kod nas!


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Jeste trener Duka. Odbranu zna da postavi, to ok. Napad nema veze sta da uradi i to je to. Svaka utakmica je deja vu u napadu, nema nista raznovrsno, nema postavljene akcije, nema nicega. Kao sto sam rekao, ako mu ono jedno sto je smislio za napad prolazi, mi cemo da gazimo 15+. Ako ne, nema rezerve sta uraditi, a to je direktno trenerova odgovornost. Ja ko svaba tralala, ali mi se govna vise jedu kada Nelson ili Djenka prenesu loptu preko pola i odmah u ruke Silbu. Pa daj nesto drugo majku mu jebem. A sto su nam svaki napad (PAO obe utakmice) jebavali presingom kod izvodjenja, to nema veze. Zar nije na treneru da to menja u igri svog tima?

                        Comment


                        • Tantuz brate mili...slozicu se da Dejan mora bolje,ali nemojmo ga toliko razapinjati.Znas i sam kakav nam je procenat suta sa distance..sta bi bilo sad da je to ulazilo


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Duka View Post
                            Tantuz brate mili...slozicu se da Dejan mora bolje,ali nemojmo ga toliko razapinjati.Znas i sam kakav nam je procenat suta sa distance..sta bi bilo sad da je to ulazilo
                            To i jeste problem. Mora, al' n'ume...

                            Comment


                            • opet izdvajas iz konteksta,ignorises ovaj drugi dio


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne ignorisem. Ono sto imamo da zna da ubode spolja su Kapiten, Djenka, Jaka, Silb, Nelson (ako nasteluje vrljav sut ). Poenta je da se ne izgradjuje napad, specijalno ako je Bobisa na parketu, za sut spolja. A taj sut se isto vezba na treningu, a Radonjic je trener, tako da...

                                I opet cu, javno cu da se izvinjavam Radonjicu ako napravi nesto iole ove sezone...

                                Comment

                                Working...
                                X