Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by nebitan View Post
    Pa naravno da je zajebancija, ko misli drugačije baš nije u vinkli.
    Nemoj Samo Zvezda, mslio sam da si jedan od realnijih, nemoj te teorije zavere, molim te.
    Znaš kako kažu "Ko ovde ne poludi taj nije normalan " Svašta je ovde poslednjih 30 godina izgledalo po po principu "ma daj nema šanse , nisu toliko ludi ", pa se u stvarnosti izdešavalo nekoliko puta gore ...

    Samo sam oprezan

    Comment


    • Pa pazi realno isti k*rac dal terza il covic...lopine pa lopine, da nije bilo Radonjica ovaj nista ne bi napravio...ima covek 1 titulu bez Radonje u aba ligi sa Tomicem...ostalo sve propalo, videcemo sada sa SO

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Covic je probao da preotme fudbalski klub, secamo se severne tribine kako on i sin ''smiruju'' stvari...Sasvim normalno kad su se stvari okrenule u Terzicevu korist i kad je zaredjao ligu sampiona, ligu evrope i prolece u Evropi sa sve titulama malo pecka Covica. Razlike u intelektu, moralu i vernosti sns sekte u principu nema....to su dv strane istog novcica...


        Doveo Dekija, sralo ih malo u Evropi, u prvenstvu buse koga stingu, imaju para i rezultate i na sve to guraju mlade srpske fudbalere...sve ono sto je Covara radio dok je ovaj bio u blatu. Dok se zemlja ne istrebi od parazita ovde ce biti tako. Covic je dostigao neki vrhunac u Zvezdi i to je to...potpuno limitiran van granica ABA i KLS lige...bez jasne zelje kojim pravcem klub treba da ide.

        Naravno da je privatizacija jedino resenje..bice Covara tu dok god ovaj talog vodi ovu zemlju...95% navijaca ne zeli privatizaciju, vole svi u Srbiji drzavnu sisu..nista epohalno Covic nije uradio a da nije imao vetar u ledja od prvog coveka Srbije....istose moze reci i za Terzica...ostaje sve isto u Srbiji, sto bi menjali...
        A sto ti ne ides iz Srbije ako ti toliko smeta sistem? Idi lepo u Nemacku, navijaj za Bayern i boli te kurac.

        Comment


        • Originally posted by Storm View Post
          A sto ti ne ides iz Srbije ako ti toliko smeta sistem? Idi lepo u Nemacku, navijaj za Bayern i boli te kurac.

          Comment


          • Originally posted by Storm View Post
            A sto ti ne ides iz Srbije ako ti toliko smeta sistem? Idi lepo u Nemacku, navijaj za Bayern i boli te kurac.
            Mora neko da menja sistem, ne mogu da vas ostavim u rasulu )
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Terzić malo potkačio Čovića kad je proslavljajući jesenju titulu rekao kako će preuzeti brigu i o košarkaškom kolektivu te da će Mitar Mrkela biti zadužen kao direktor.
              Oseća se i dalje veliki jaz i netrpeljivost na relaciji Čović - Terzić.

              Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Losmi ne znam po koji put svaka cast sve potpisujem sto si napisao.
                Sutra Valencija nista ne ocekujem sem porazaopet ce JOB taj miljenik sefa strucnog staba silovati i igrati sam jedan na pet kosarku koda sad gledam utakmicu.
                Dovodi se Kolom sad kada je sezona u EL propala za nas daj forsirajte Uskoka celu sezonu nece on doneti nista losije rezultate znaci tankovati EL i sve snage na ABA ligu a mozemo dovesti i jos jedno 5 stranaca da se izivljavaju i trose pare na unosne ugovore.

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                  Znaš kako kažu "Ko ovde ne poludi taj nije normalan " Svašta je ovde poslednjih 30 godina izgledalo po po principu "ma daj nema šanse , nisu toliko ludi ", pa se u stvarnosti izdešavalo nekoliko puta gore ...

                  Samo sam oprezan
                  Lice sa poternice je bio u mišjoj rupi nakon svih grešaka koje su on i Mrkela učinili, a sada kada svedu godinu oni su se okuražili da kenjaju nešto i da se prave mudri a uz to su i u nekom mržnja fazonu prema N.Č. tako da ja stvarno ne uzimam za ozbiljno budaletinu. Opet, sa druge strane, prvorođeni da hoće, lako bi preuzeo klub (KK) da se ne lažemo jer ima sve poluge da to učini plus što su mu i najverniji (i naši i njihovi) na platnom spisku.
                  Samo "moša" za mase.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Neka jave ovi sa ovog foruma sto ulaze u Pionir ( prepoznace se sami) da li ce Covic biti sutra na utakmici.
                    Ako ne bude onda ce vam biti jasno da nema ni promil shale sto se tice Terziceve izjave vec je to poruka da cak i Mrkela je sposoban da bolje vodi KKCZ od sadasnje uprave. Ima podrsku sveopste zvezdaske mase na drustvenim mrezama i na talasu velikih uspeha u Evropi, sa pricom o finansiranju KKCZ ( nema veze sto sem 300 k eur , nije vratio one silne pare koje su bile namenjene KKCZ, pojavljuje sa kao spasilac u ova teska finansijska vremena)

                    Pozeleo bih svima onda ovde preporod naseg KK kluba,ulazak u top elitu EL kao sto nas je mudro rukovodstvo FK CZ odveo u zvezdane visine sa jos jednim prolecem u Evropi, naravno u cipiripi rangu, a koga to zanima. Dok smo igrali LS bili smo kanta i isto se trazile ostavke uprava zato sto su gde god su igrali dobijali po nosu ( Liverpool je izuzetak) . Sada se malo okrenuo curak i tu istu sudbinu je zadesilo i KKCZ gde ne mozemo da prismrdimo nijednoj pobedi u ligi gde objektivno smo u top 4 po svim parametrima ali u glavama navijaca.

                    Mislim da je vreme da se stvari menjaju sa vrha a ova posalica je samo dobar uvod u ono sto se ocekuje jer se zna da Terza zna da lupeta ali bez odobrenja svemocnog to se ne izjavljuje ako ne zeli da se posalje poruka tamo kome je namenjena. Nista se u ovoj drzavi ne radi spontano.

                    Nadam da ce svakako biti veselija atmosfera ovde, samo sto nece moci ceo tim da se zameni, jer cemo imati pravo na jos dva igraca da registrujemo do kraja, tako da ako ocekujete neke epohalne promene u igrackom kadru, pa to se ove sezone nece desiti.Propisi su propisi.

                    Comment


                    • Kakve crne promene igrackog kadra,samo kafe kuvaricu nismo promenili...Dok god je ova vlast na celu NC je najbolje resenje...sve ostalo je smesno. Nema boljeg coveka za ovaj mulj gde se nalazimo...ovo je cisto podjebavanje u fazonu a moje mesto si hteo da uzmes. Podrska klubu, treneru i navijacima...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Kakve crne promene igrackog kadra,samo kafe kuvaricu nismo promenili...Dok god je ova vlast na celu NC je najbolje resenje...sve ostalo je smesno. Nema boljeg coveka za ovaj mulj gde se nalazimo...ovo je cisto podjebavanje u fazonu a moje mesto si hteo da uzmes. Podrska klubu, treneru i navijacima...
                        Zna se da Covic stalno prica godinama unazad da mu je dosta svega, ali nikada do sada nije propustio utakmicu EL, NIKADA. Bas me zanima zasto je sada ostao da gleda FMP a ne utakmicu koja nam puno znaci, zasto ne sedi dole pored terena kao sto je sedeo u proslim sezonama, ima pravo da sedi dole kao sto sede i ostali clanovi iz kluba

                        Voleo bih da citam Forum Fenerovih navijaca, kako li oni teraju ovog trenera iz NBA koji gubi svaku sa plus 30 razlika, evo trenutno je blizu 30 minus a jos nije prvo poluvreme gotovo.
                        Tvoju paznu usmeri ka ovom klubu, mozda ces uskoro otvoriti i taj topic , jebe se tebi za KKCZ vazno je gde ce Legenda da overi radnu knjizicu od nove godine posto se blizi godinu dana kako je uredno overava na birou na Gundulicevom vencu.
                        Last edited by Šarac; 17-12-20, 18:43.

                        Comment


                        • Mada ako ga navijaci zamole mozda i ostane..


                          Šala nravno
                          Last edited by Nemam_ti_kad; 17-12-20, 18:50.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Zna se da Covic stalno prica godinama unazad da mu je dosta svega, ali nikada do sada nije propustio utakmicu EL, NIKADA. Bas me zanima zasto je sada ostao da gleda FMP a ne utakmicu koja nam puno znaci, zasto ne sedi dole pored terena kao sto je sedeo u proslim sezonama, ima pravo da sedi dole kao sto sede i ostali clanovi iz kluba

                            Voleo bih da citam Forum Fenerovih navijaca, kako li oni teraju ovog trenera iz NBA koji gubi svaku sa plus 30 razlika, evo trenutno je blizu 30 minus a jos nije prvo poluvreme gotovo.
                            Tvoju paznu usmeri ka ovom klubu, mozda ces uskoro otvoriti i taj topic , jebe se tebi za KKCZ vazno je gde ce Legenda da overi radnu knjizicu od nove godine posto se blizi godinu dana kako je uredno overava na birou na Gundulicevom vencu.
                            Navijam da ih Zalgiris nabije sto vise..

                            Pa da se pohara i Evropa...

                            Sto se tice Covica, sumnjam da je pusten niz vodu..mada znas kako..kad god on pobegne od drzavne sise ta drzavna sisa se raspadne i izgubi izbore...
                            Last edited by LosmiSK; 17-12-20, 18:54.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Čović je najuren iz Sps-a 97-me kada je priznao rezultate izbora u Beogradu

                              Ne znam koliko znaš o tom vremenu ali to je tada bilo jako opasno... moglo je bez glave da se ostane

                              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                                Čović je najuren iz Sps-a 97-me kada je priznao rezultate izbora u Beogradu

                                Ne znam koliko znaš o tom vremenu ali to je tada bilo jako opasno... moglo je bez glave da se ostane

                                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                                Kao sto je pred 5 ti Oktobar bilo pokusaj gazenja dece i Vesne u Blagoja Parovica, ali ajde LosmiSK ima tu nesrecu da ga Jugoslav Cosic ne zove ni u jednu emisiju da on nama neobavestenim objasni politicku situaciju tada a i sada.
                                Last edited by Šarac; 17-12-20, 20:01.

                                Comment

                                Working...
                                X