Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by serbianhoops View Post
    Dok Republika Srbije financira KKCZ, KKCZ treba da brine perspektiva reprezentacije Srbije. Onog dana kad KKCZ bude privatan klub, nek rade šta im pada na pamet.
    Neka si im i ovo rekao.

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      A sad si se naumio i mene da oteras sa foruma? Ne zaleci se na tvrd orah.
      Ti ne znas gde bijes...toliko mrzis Radonjica da je to vec bolesno, a imas fetis na celave Saloe..

      Nisam ja nikog oterao i ovde su bas dobri ljudi i navijaci KKCZ....ostao krem :-)

      Ubio si na svim forumima da objasnis kako Salo27 je bolji ili ce biti bolji od izvorne, original legende..:-)
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Kino kolom bas dobro vrti pik, jbg nije on neki amer, turcin itd...dolazi iz kosarkaske zemlje...ume da igra, nije divljak...svidja mi se kako pronalazi centre kad vrti pik...odbrana pa hajde da kazemo slabija od hola, bolja od rocestijeve...sa tim sto mi stvarno imamo dobre defanzivce na spoljnim pozicijama, a kreaciju nemamo uopste onda nam kolom i dodje kao neko ko moze da nam pomogne u tom segmentu...e sad dzaba i lojd, volden, hol itd sto znajubda igraju odbranu kada se odbrana igra timski, pa tako lazic ne da nema ulogu u ovom timu nego covek moze slobodno da bleji sa terijem pored klupe...za to je kriv so...slabo je on to uigrao pa ispadamo lagano, doduse nemamo Bog zna kakve rim cuvare sem obrajanta koji je karl meloun u odbrani za sve nase visoke...
        Ajd jos nnoko, da se makne teri pa da vidimo koliko ima sati i dal ce so da kupi prnje pre kupa radivoja koraca

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Ti ne znas gde bijes...toliko mrzis Radonjica da je to vec bolesno, a imas fetis na celave Saloe..
          Ja ne delim tu emociju koju ti delis. Takodje ne znas za moje fetise sem ako nisi moj bitch, a hvala bogu nisi

          Originally posted by LosmiSK View Post
          Nisam ja nikog oterao i ovde su bas dobri ljudi i navijaci KKCZ....ostao krem :-)
          I ne ocekujem od tebe da to priznas...al znamo mi vrlo dobro koliko si ljudi izveo iz takta pa su otisli ili u samoban ili dozivotni ban.

          Originally posted by LosmiSK View Post
          Ubio si na svim forumima da objasnis kako Salo27 je bolji ili ce biti bolji od izvorne, original legende..:-)
          A svi forumi su 2? Takodje da nisi zaslepljen Radonjicevim totemizmom shvatio bi da mene ne zanima uopste ko je bolji niti pravim ta klinacka poredjenja koja ti volis, nego iznosim misljenje da je pogresno u ovom trenutku menjati trenera....a koja se pokusavaju dokazati tim klinackim poredjenjima sa tvojim bozanstvom, koja se pritom netacno tumace.
          Last edited by mmajstor; 16-12-20, 23:46.

          Comment


          • Ko je terao Obradovica??? Apsolutno niko..normalne su frustacije posle poraza. Veci je problem sto mi ne izgledamo na terenu dobro.

            Rocesti, Nkoko, Kolom, Loyd, O Brant..pa tu ima tona para, onda Teri, Volden, Hal i Rit..9999stranaca... ex i sadasnji reprezentativci sa dugim EL stazom...Lazic, Simonovic, Simanic, Kuzmic, Dobric i Davidovac..uz Kuridzu, Uskoka i Radanova...i onda kazu 3.5m...

            Na to sve strucni stab koji godinama igrao EC pa i El..a igra nam se raspada..

            Tako da su kritike na mestu....

            Ti ne pravis podele, ti ga samo mrzis..to se jasno vidi. To je kao da neko mrzi Ljupka Petrovica..kipis kad neko pise u superlativu a dao Bog ima nas mnogo.

            Treba da u potpis stavim i igrace koje je napravio, slog bi te strefio. :-)

            Ti sad pises o leptirima dok kuca gori..mora da istrpi kritike, ovo je Srbija gde su frizider, godisnji odmor i sreca u zivotu SDCZ...i ako ljudima iskvaris sliku o perfekciji..nahebo si, a ciganija se smiriti nece fok ne uzmu pravu EL a ne laznu koju je doneo procelavi trener sa tvog avatara partizanima..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Ми каса ес ту каса!
              Добродошао Кино!

              Comment


              • Originally posted by Triple View Post
                Ми каса ес ту каса!
                Добродошао Кино!
                Drzavna kasa es nuestra kasa

                Comment


                • Kako nisu... odma je krenulo teranje, procitaj prethodne strane. Kritike naravno da su u redu i da su opravdane.

                  Imas temu o bivsim igracima i trenerima pa tamo brsti o Radonjicu, a imas evrokup temu gde mozes komentarisati Djordjevica ako vec imas potrebu. Ako mislis da cu da se nesto kao upecam na te tvoje provokacije oko Djordjevica grdno se varas.

                  Comment


                  • Šta kažete ?

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Šta kažete ?

                      I posle se cude ljudi sto Covic nije bio na EL tekmi nego ostao kuci.



                      #staytuned

                      Comment


                      • Jel ovo zajebancija neka?

                        Comment


                        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                          Jel ovo zajebancija neka?
                          U Srbiji je sve moguće pa i da Mita Mrkela vodi košarkaški klub

                          Mada Don Teza kaže da se šalio

                          – Imam jednu ekskluzivu za vas. Uzećemo i košarkaški klub da brinemo o njemu. Mitar Mrkela će biti direktor, rekao je Terzić i naglasio da se radi o šali.
                          Last edited by Samo Zvezda; 17-12-20, 14:06.

                          Comment


                          • Pa naravno da je zajebancija, ko misli drugačije baš nije u vinkli.
                            Nemoj Samo Zvezda, mslio sam da si jedan od realnijih, nemoj te teorije zavere, molim te.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Sprda se Terzić.

                              On i Čović se ne podnose. Želeo da ga pecne.

                              Comment


                              • Covic je probao da preotme fudbalski klub, secamo se severne tribine kako on i sin ''smiruju'' stvari...Sasvim normalno kad su se stvari okrenule u Terzicevu korist i kad je zaredjao ligu sampiona, ligu evrope i prolece u Evropi sa sve titulama malo pecka Covica. Razlike u intelektu, moralu i vernosti sns sekte u principu nema....to su dv strane istog novcica...


                                Doveo Dekija, sralo ih malo u Evropi, u prvenstvu buse koga stingu, imaju para i rezultate i na sve to guraju mlade srpske fudbalere...sve ono sto je Covara radio dok je ovaj bio u blatu. Dok se zemlja ne istrebi od parazita ovde ce biti tako. Covic je dostigao neki vrhunac u Zvezdi i to je to...potpuno limitiran van granica ABA i KLS lige...bez jasne zelje kojim pravcem klub treba da ide.

                                Naravno da je privatizacija jedino resenje..bice Covara tu dok god ovaj talog vodi ovu zemlju...95% navijaca ne zeli privatizaciju, vole svi u Srbiji drzavnu sisu..nista epohalno Covic nije uradio a da nije imao vetar u ledja od prvog coveka Srbije....istose moze reci i za Terzica...ostaje sve isto u Srbiji, sto bi menjali...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X