Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel to definitivno?

    Comment


    • Jeste i zvanično. Ja očekujem da on i Hall donesu kreciju i dozu mirnoce u organizaciji. No imamo mi i drugih probkema koji se moraju rjesavati u hodu.
      Ja dajem punu podršku Obradovicu, mora se imati neki kontinuitet da bi rezultati dosli nema ništa preko noći.

      Comment


      • Dav'o ne dav'o isti ti q.

        Comment


        • Ono jes'. Znam koliko me Radonjic znao ispizditi kad Jovic izgubi tri lopte u prenosu ovaj Wilijamsa ne dize sa klupe, pa zadnji napadi, specijali, TO u seriji, ma milion nekih stvari nije bilo kako treba ali je bilo borbe pa eto srece nije sklonjen i donjeo nam toliko radosti e sad bi mi da mijenjamo legendu kluba koji je prvi na tabeli i gubi utakmice EL na jednu loptu mos mislit. Pri tome smo bez pleja a sad nam se vraca Hall i evo Kolom vidjecemo od cega je... Mislim da ce sve biti ok jer tesko da mozemo gore od ovoga.

          Comment


          • Ceo život sam zamišljao kako izgleda čovek koji navija za ovog Koloma, nek ide sve u peezdu m....

            Comment


            • Navijali smo za Zvezdu i kad smo se borili za opstanak. Kad smo bili vreca za udaranje u domacim okvirima. Niko nece ovde prestati da navija za Zvezdu i da je voli svim srcem. Ali ja cu da ponavljam svaki dan da nabijem Sasu Obradovica na kurac. Neznalica i luzercina. Bas zato sto volim Zvezdu nadam se da ce uskoro da se nosi u picku lepu materinu.

              Comment


              • Teško mi da to sve prevalim preko jez(tastature) ika, ali ovakvi igrači i njihovo angažovanje znače samo da trener ima problema oko postavke igre i kontrole iste. Kao Ročesti u prvom mandatu kada je trebalo da vodi tim umesto trenera.

                Comment


                • Francuzi imaju 3 pleja mlađih od 22 godine u NBA, Litvanci imaju reprezentativni tandem za narednu deceniju i više u Jokubaitisa i Marčiulionisa mlađeg, dok kod nas Uske jedan od retkih koji ima uslove da napreduje i postane reprezentativac gledaće nastavak sezone na tribinama.

                  Comment


                  • To za reprezentaciju neka se pita predsednik kss, nas treba da brine perspektiva KKCZVEZDA.

                    Comment


                    • Originally posted by serbianhoops View Post
                      Francuzi imaju 3 pleja mlađih od 22 godine u NBA, Litvanci imaju reprezentativni tandem za narednu deceniju i više u Jokubaitisa i Marčiulionisa mlađeg, dok kod nas Uske jedan od retkih koji ima uslove da napreduje i postane reprezentativac gledaće nastavak sezone na tribinama.
                      tako je, ako si im rekao.

                      Vidi se lepo da je na vreme data sansu Uskokovicu, da bi smo vec sada imali reseno pitanje pleja.
                      Sad polako stize i placanje te cene sto od 2015e naovamo nije davana bitnija sansa mladjim domacim igracima, pa sada nemamo na koga da se oslonimo. Spala karta na Davidovca i Dobrica koji ulazi sa klupe, a kad i oni odu onda cemo morati da kupujemo svih 12 stranaca. Makabi i Himki za siromasne.

                      Comment


                      • Mmajstor je najjaci lik, sta ti pises ...samo prestani :-) ovo je svetogrdje..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by L a z a R View Post
                          To za reprezentaciju neka se pita predsednik kss, nas treba da brine perspektiva KKCZVEZDA.
                          Dok Republika Srbije financira KKCZ, KKCZ treba da brine perspektiva reprezentacije Srbije. Onog dana kad KKCZ bude privatan klub, nek rade šta im pada na pamet.

                          Comment


                          • Mislim da i ako sa kolomom i holom bude imao ove grdne rezultate da je red da sam ode iz Zvezde kao sto je iz monaka...covek nije normalan, ja nzm ni ko vise igra za nas

                            Comment


                            • Originally posted by Cooper View Post
                              I ja sam ga video u prenosu FMP Zadar, pa mi je bilo nejasno kako je moguce u ovim stogim covid protokolima da udje na tribine?
                              Koliko znam niti je zvanicnik niti igrac ili clan strucnog staba ni jednog ni drugog tima.
                              Uveo ga sin.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Mmajstor je najjaci lik, sta ti pises ...samo prestani :-) ovo je svetogrdje..
                                A sad si se naumio i mene da oteras sa foruma? Ne zaleci se na tvrd orah.

                                Comment

                                Working...
                                X