Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ivica14 View Post
    Meni do sada najbolji trener je bio tomic, cak bolji od radonjica... I dan danas žalim sto je onako otišao... Nismo ni svesni koliko smo izgubili, a tek cemo to da vidimo i osetimo.
    Nisam dugo na forumu, pa se iskreno nadam da se šališ.. O tome koliki je Tomić mag dovoljno govori gde je radio posle nas.. Prepotenko, isti je ko Sale samo se manje dere. Svaka čast na trofeju ABA lige, ali tada je KKB radilo ovo što mi radimo sada i što je on lično dozvolio prošle godine na početku.

    Comment


    • Radonjicu dati kljuceve i ne dirati ga. Lepo Covic da ode na Vracar sa tortom i zamoli ga da bude trener Crvene Zvezde do kraja zivota.

      Comment


      • Originally posted by Jose Paolo Guerrero View Post
        Nisam dugo na forumu, pa se iskreno nadam da se šališ.. O tome koliki je Tomić mag dovoljno govori gde je radio posle nas.. Prepotenko, isti je ko Sale samo se manje dere. Svaka čast na trofeju ABA lige, ali tada je KKB radilo ovo što mi radimo sada i što je on lično dozvolio prošle godine na početku.
        Prepotenko ili ne, sine on je dobijao utakmice sa filipom, ej sa filipom.... 🤦*♂️🤦*♂️🤦*♂️🤦*♂️ Osvajao trofeje u 1.sezoni...sa kakvim igracima? Nemoj zajebavati... Ovaj sada bira igrace pola godine, a zamalo da ga split nakanta i to u pioniru...

        Comment


        • Bice ovo duuuga sezona...mnogo sto sta tu treba da se menja...od kuridze do pleja...kuzmic nije ni za fmp...dzoni i tit su nasi najbolji visoki igraci ubedljivo

          Comment


          • Da je dobro nije al ipak bez pleja igramo. Dolazak Halla i Koloma bi trebalo da unese mirnocu i sigurnost e sad može li se desiti neka cudna promjena igre preko noći pa da povezemo par pobjeda ne vjerujem al sve je moguće.
            Treba dati vremena, nista se tjeranjem nece postici, kriminalne su neke odluke al biće bolje jer tesko da mozemo losije.

            Comment


            • Originally posted by Marcus View Post
              Imali smo + 14 i onda Uskok polece u oblake i resi da batali da igra odbranu. Moguce da je Obradovic sjebao sto ga nije izveo ali frapantno kako je dozvolio Sivi da sutira sam ko na treningu. Mi smo dobro branili sut do tog momenta
              Nije batalio, lipsao je. Nije bio u stanju fizički više da izvede što treba. Bilo je vidljivo s Marsa.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Ma nije ljudi Uskokovic batalio da igra odbranu, O'Bradovic ga je ostavio na vetrometini, Alba je krenula ALL IN, mali nije u takmicarskom ritmu, nema on iskustvo da se pristedi, igrao je na maksimumu, a predugo je bio u igri! Umesto da trener svojim odlukama pomogne ekipi, on uradi sve kontra i odmogne ekipi... samo da mi je znati koja je to pametna ideja bila sa Borisom na Sikmi kada se lomilo... Borisa koji nema 7 minta zbirno od pocetka sezone, za kojef bez da ga treniras, moras da znas da nikada nije umeo da cuva igrace sposobne za igru 1 na 1! I mi umesto da sada pisemo o sjajnom necu Uskokovica, Dobrica i znacima zivota Simanica, Sasa O'Bradovic na njih trojcu, a posebno na Uskokovica i Simanica baca senku svojom nesposobnoscu! Nije ovo prvi put da gubi dobijenu utakmicu! Velenija u cetvrtak u nedelju mu je derbi za O(P)STANAK!

                Comment


                • Ova utakmica je pocela drugacije od prethodnih gde smo dosta puta otvarali sa 7-8 poena prednosti (nekad i vise) koje je posle protivnik "okretao" tokom utakmice.

                  Ovaj put smo krenuli sa -7 pa se konsolidovali do kraja prve cetvrtine, igrali dobro u drugom periodu, isli i na dvocifrenu prednost, Alba se vracala ali ipak smo i do poluvremena i tokom treceg perioda dobro kontrolisali igru i rezultat (doduse oni su promasivali otvorene suteve). Onda ona sekvenca Loyd-a sa 2 trojke za redom i maksimalnih +14 pocetkom poslednje cetvrtine, ali trener ne prepoznaje da se Uskokovic dobrano umorio i preko njega u odbrani primamo 2 trojke (4 ukupno su u kratkom periodu dali Siva i Lo) i cini se da nas bacaju u nokdaun i Albi daju dodatnu motivaciju.

                  Od tad ogromni problemi da se prevede lopta preko pola, udvajanjima Alba dobija nekoliko izgubljenih lopti sa nase strane, a da budem iskren mogli su jos neku da nismo imali srece u par situacija. Takodje, neshvatljivo mi je da smo na izvodjenju lopte iz auta skoro svaki put (ili mi je tako delovalo) bili na ivici od 5 sekundi i gubitak lopte.

                  Kao "slag na tortu" dolazi zadnji napad Albe u regularnom delu gde je ne secam se ko ispratio Lo-a na polaganju, on promasuje ali Davidovac ne uspeva da zagradi Sikmu i pravi faul za dva slobodna bacanja koja vode u produzetak. I "tresnjica na vrhu" pomenutog slaga je par stotinki kasnjenje suta Walden-a u zadnjoj sekundi koji upada u kos. Posle toga za produzetak se mogla staviti "kuca i okucnica" na pobedu Albe ako bi neko odigrao "live" kladjenje.
                  Last edited by Borca; 15-12-20, 22:44.

                  Comment


                  • OBRADOVICU GONI SE U TRI LEPE I POVEDI IVU LEGIJU STRANACA.

                    Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Kritike na racun Uskokovica su blago receno neumerene. Momak je odigrao odlicnu utakmicu veceras , po prvi put od povrede Hola smo imali dobar protok lopte , veliki broj otvorenih suteva , a i videli smo da O'Brajant nije bas toliki "privatnik" , s obzirom da je imao nekoliko sjajnih pasova , koje mu je omogucio upravo Uskokovic dobrim citanjem protivnicke odbrane i pravovremenim pasom. Upravo citanje protivnickih kretnji i u odbrani i u napadu je bio najveci kvalitet koji smo veceras videli od Uskokovica i koji ga izdvaja od ostalih mladih igraca koje imamo. Sad , nije mogao da izdrzi dugo da igra sa tim intezitetom , ali ne treba zaboraviti da ne samo da prakticno nije ni igrao ove sezone , vec je dobar deo od prethodne dve sezone propustio zbog povreda. Da je odmah dobio sansu umesto sto smo doveli nesrecnog Rocestija , verovatno bi brze usao u ritam , a mi bismo verovatno imali par pobeda vise.

                      Comment


                      • Obradovic je goli kurac od trenera.

                        Comment


                        • Sta je to Uskokovic pogresio da nisu i drugi? Momak je konacno da protok nasoj igri i imali smo oko 20 asistencija u 40minuta...Lepo smo igrali do tih poslednjih 7-8 minuta..mozda cak i duze. Strana pomoci Kuridze je za beton ligu, mozda ni za to. Gubitnik dana je JOB koji je ukanalio tim sa 4 licne greske, od toga dve u napadu i i par greski..jeste on ovako za oko odigrao dobro, ali glavni krivac za poraz je apsolutno on. Takodje vec duze vreme u kanalu je Volden..bas lose igra, pa cak i u odbrani. Lo i Siva su nas bukvalno usrali..Kuridza ima poprilicno veliku minutazu a on i Job su rupe u odbrani...bukvalno rupe...

                          Bas nesretan poraz, kako je Alba odigrala poslednju cetvrtinu i OT, to je kosarkaska poezija..Obradovic je kriv za ovo sto je doveo Rocestog...pa ga onda oterao a da nemamo prva dva pleja. Uskokovic je odigrao maestralno po meni nsprm njegovog Mesaceka ili kako vec, on je taj duel apsolutno dobio...Loyd standardno dobro, ali plivao je u odbrani...pokusao je da bude clutch..i Obradovic da poslednji sut Voldenu koji sutira iz igre 20%..cak ni akcija nije bila losa...

                          Master odbrana na Loydu od strane Albe...davao je koseve on ali skroz nerezonski..udvajali su ga..bas Alba igra mocno sa jako slabim rosterom..posebno na ovom mecu. Mi opet za dva poena nismo imali preko 50%...

                          Alba pre svega ima dosta kvalitetnijeg trenera koji je iskoristio sansu i uzeo pobedu. U principu nisam za otkaz Obradovicu ako se dovode lelemudi...od ovoga gora ne moze..valjda.

                          Sramotno je sa ovim rosterom sta radi Obradovic...ali trenutno mislim da ni nemamo opciju. To bi mogao biti Radonjic, ali tu su sanse 0.1% i Pedro Kales...ali za njega ne zna niko od domacih bukvalno nikakvo long term resenje nemamo sem Obradovica..

                          Da dodam da mi apsolutno nemamo nikakvu kreaciju sa niskih pozicija..jesu Kuridza i JOB imali asistencije..ali to su vise bila iznudjena resenja nego deo nekih akcija...Ni sam ne verujem da nam ovoliko znaci Hal...
                          Last edited by LosmiSK; 15-12-20, 23:21.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Obradovic izvodi Uskoka pred kraj trece i uvodi ga na 9 min do kraja umesto waldena jer je Uskok imao fantasticnu utakmicu do tad. Ima je vremena da se odmori i ocigledno je to i bila ideja Obradovica. Medjutim njemu ocigledno pada koncentracija i Siva i Lo izvode blickrig u narednih 3 minuta. Obradovic gubi kontrolu i ne trazi tajmaut, igra nam se raspada krece panika i tu je kraj.

                            Comment


                            • Stvarno svasta pises...imali smo i 7+posle i 4+ na 40sek do kraja..Nista se nije raspalo zbog Uskokovica...Loyda i Voldna su masakrirali isto...Kuridzu su heftali kako su hteli. Na sve to je JOB napravio tuce gresaka....
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Ali Obradovic koji krivi domace igrace...

                                Comment

                                Working...
                                X