Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije ovo više frustrirajuće, potpuno sam miran. Prešlo u naviku, znaš da ne možeš dobiti neizvesnu završnicu.

    Utakmicu smo izgubili u periodu kad smo stekli 14 razlike. Za dva minuta smo izgubili prednost.

    Obradović ne vidi u tim trenucima da se mali Uskoković, koji je dao veliki doprinos večeras, premorio. Da primamo tri trojke zbog njegove pogubljenosti.

    Ne ume prepoznati trenutak kada slomiti protivnika.

    U produžetku mu Aito održao čas košarke. Tako igra dobro organizovana ekipa, smisleno i inteligentno.

    Nama mnogo nedostaje i inteligencije.

    Comment


    • Originally posted by Marcus View Post
      Uskok odusevio i onda tri uzasne boli me kurac odbrane na sivi i cao. To nas je unistilo
      To nas je uništilo??? Uništio nas je trener sa svojim vođenjem utakmice. Alba bez 3 odlična igrača došla. Jedini i isključivi krivac je Salo Obradović.

      S njim mogu da se teraju i Obrajant, a Kuzmiću hvala za sve, ali čovek može u FMP komotno

      Comment


      • A vidim kuridza ti ne smeta? Rit isto? Da nema Dzonija mi skok ne bi bili u stanju da zabelezimo

        Comment


        • Originally posted by Jose Paolo Guerrero View Post
          To nas je uništilo??? Uništio nas je trener sa svojim vođenjem utakmice. Alba bez 3 odlična igrača došla. Jedini i isključivi krivac je Salo Obradović.

          S njim mogu da se teraju i Obrajant, a Kuzmiću hvala za sve, ali čovek može u FMP komotno
          Imali smo + 14 i onda Uskok polece u oblake i resi da batali da igra odbranu. Moguce da je Obradovic sjebao sto ga nije izveo ali frapantno kako je dozvolio Sivi da sutira sam ko na treningu. Mi smo dobro branili sut do tog momenta

          Comment


          • Opet će Obradović reći da je umor glavni krivac za poraz.

            Comment


            • Onk sto je preseklo utakmicu jeste to sto nije menjao uskokovica kad su mu 3p sasuli u facu + oni vrse presing i ne mozemo da prenesemo loptu, on ne trazi tajm-aut da nacrta kako da izbegnu zamke... Hvala i doviđenja

              Comment


              • Da vidimo koji ce veceras izgovor da nadje nas trenerski mag... A videcemo i koliko je Covic ozbiljan predsednik.

                Comment


                • Originally posted by Marcus View Post
                  Imali smo + 14 i onda Uskok polece u oblake i resi da batali da igra odbranu. Moguce da je Obradovic sjebao sto ga nije izveo ali frapantno kako je dozvolio Sivi da sutira sam ko na treningu. Mi smo dobro branili sut do tog momenta
                  Ja se slažem da je to prelomilo, ali ti kao trener moraš da znaš da držiš klinca kome je ovo 2 partija u EL i koji nije izlazio iz igre. IZVEDI GA. Traži tajm aut.

                  Comment


                  • Mučno je gledati Voldena kako organizuje napad i davi loptu.

                    On je najviše izgubio povredom Hola.

                    Mnogo više se troši i uglavnom vreme provodi na kecu.

                    Comment


                    • Realno se bzv lozite na Uskokovica. Nema tu mnogo materijala. Te njegove kretnje, tehnika, odbrana... Ne uliva poverenje. Cvetkovic i Rebic su za njega ipak bili klasa. Ovaj nece dalje od neke Rumunije ili Belgije. Zivi bili pa videli.
                      Last edited by Storm; 15-12-20, 20:16.

                      Comment


                      • Trenerska karijera Saše Obradovića vredi nula koma ništa! Taj Ćelafuto pobrkani ispade grđa varijanta onog svog poluimenjaka Đorđevića. Tip nije čist. Tvrdim da je lažni trener sa lažnim ispravama. Ovakve krševe dovesti u klub, ovakve neznalice, pa to je za fudbalsku policiju! Pola ovih njegovih "pojačanja", karijeru će završiti u kladionicama Beograda, a on svoju u nekoj pivnici.

                        Comment


                        • Jel još nije dobio otkaz?

                          Comment


                          • Saša je dobar za Evrokup.

                            Mi bi sada bili bez poraza u Evrokupu i tako samo dobili lažnu sliku o ekipi ali i o treneru.

                            Trener je zabrljao sa selekcijom, prvi put kad je imao šansu da nešto popravi opet zabrljao, mislim na dolazak Ročestija a i Brajanta nije baš valjano uklopio.

                            Videćemo da li će biti treća sreća. Malo koji trener ima ovoliko šansi u toku sezone.

                            Comment


                            • Meni do sada najbolji trener je bio tomic, cak bolji od radonjica... I dan danas žalim sto je onako otišao... Nismo ni svesni koliko smo izgubili, a tek cemo to da vidimo i osetimo.

                              Comment


                              • Sasa je preuzeo primat najgoreg trenera u ovoj deceniji od Alimpijevica. Alimpijeviceva kosarka je za ovo sto mi sad igramo avangarda.
                                Last edited by Storm; 15-12-20, 20:27.

                                Comment

                                Working...
                                X