Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko je lopti izgubio... nedopustivo stvarno.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Schilb ili junak, ili gubitnik, nema trece. Vi sad nemate ni teoretske sanse da prodjete ???
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Schilb ili junak, ili gubitnik, nema trece. Vi sad nemate ni teoretske sanse da prodjete ???
        Nemamo. Nista, igramo dalje u EC, dovesti neku cetvorku da se ovaj Radenovic vise ne gleda i da guramo sto dalje u EC.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Zvezda 21 TO , PAO 16
          Šilb 7 TO, Dijamantidis 6

          Mnogo lakih poena smo im dali...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Nelson je izgubio idiotski loptu na 61-60 za nas, da bi genijalni Radenovic promasio dva slobodna i napravio korake u naredna dva napada.

            Smejurija da ljudi nisu svirali faul nad Schilb-om kod polaganja pored Gist-a, udje mu drugi igrac PAO-a u putanju, cudi me sto Schilb nije dobio tehnicku kada se zalio.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • kako smo mi ukleta ekipa u EL to je strasno...jednostavno ne mozemo da pobjedimo

              Comment


              • Jel zna neko, da li plasmanu u EC utice na ucesce u EL sledece godine? Cisto da se okanemo corava posla na vreme i sve na ABA...

                Jel ima sanse da se zahvalimo Radenovicu na ucesu u rosteru, makar do kraja sezone? Savovicu, sve ti je oprosteno...

                Comment


                • Osvajac valjda ide u EL. Kako da se zahvalimo Radenovicu kada nemamo cetvorku? Ko da igra tu, Tejic? Nismo mi Real, CSKA i kompanija da menjamo igrace kako hocemo.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Osvajač EC ide direktno u EL. Pobjede u EC vrijede isto kao pobjede u EL, tako da bi se sa nekim dobrim plasmanom mogli pomjeriti u 4 šešir.

                    Comment


                    • Valjda ce se Luka vratiti... A vala, kakvom se cetvorkom pokazao, ko god...

                      Comment


                      • neznam zbog cega Jaka nije igrao u drugom poluvremenu dali je u pitanju povreda ili Radonjiceva taktika...

                        Comment


                        • U jednom momentu je kamera prikazala Zvezdinu klupu sa Jakom totalno smrknutim... Mislim da je Radonjic u pitanju. Cinjenica je da Jaku nije islo prvo poluvreme, ali nije ni Silba...

                          Comment


                          • Radonjicu, molim te, daj sam otkaz jer si nesposoban! Ne znam koliko sam puta ovde na forumu govorio kako mu treba dati sansu, kako je potrebno iskutvo ali on je potvrdio da nema veze sa zivotom i ozbiljnom kosarkom, te da je vodjenje alekse popovica i buducnosti u ec njegov plafon...znaci ubijedjen sam, a dugo sam u kosarci, da bi ovaj tim bilo ko sa foruma lagano prosetao kroz aba ligu...tuzno ali surovo, kuvacemo evrokup sa asesoftima, lemanima, i ostalim kurcima palcima...
                            P.s. nemojte pomisliti da ja ne znam da mi nismo igrali evroligu 15 god, pa je sad blam igrati ec, ali sa ovom ekipom i u ovoj grupi mi smo morali proci...
                            ...

                            Comment


                            • U pravu je Notorius.Osvajac EC ide u EL,kao i to da se racunaju pobjede i to je jako vazno za nas!
                              ....ok,imamo sazetiju sliku sad o svemu.Radenovica protjerati iz kluba,zamisliti se dobro IPAK da li je Nelson kadar da predvodi ekipu u EL,jer covjek ne zna da sutira sa distance,da ne govorimo o sutu za 3 poena,drag mi je Nelson,ali je zaista pod upitnikom da li je vrijedan za velike meceve.PAO nije odigrao uopste dobro,i mi da to ne iskoristimo????uzas!Silb takodje...treba dobro da se vidi sve to,mada sto kaze Wade,nismo mi sad Real ili CSKA pa da mijenjamo igrace ko carape.Imao je Silb 'simpaticnih' trenutaka u Zvezdi do sad,ali da li je to to...Sinoc onakva igra u onakvom mecu,dje ti se resava sudbina,lezerno i bez dovoljno zara...zasto!Mada,uz sve to,mi nismo imali srece u EL,jer smo trebali da dobijemo bar jos 3 meca,realno!zasto padamo u finisu!U svakom mecu! + nasi igraci imaju uzasan procenat sutaa sa distance!Sinoc smo odigrali dobro odbranu,stvarno jesmo,ali u napadu to je horor,pogotovo kad imas onakvog Radenovica a takodje prepanutog Nelsona,Silba koji ne zna dje zivi u pojedinim situacijama,zasto je to tako...a da,Lazic...jbg,mora se raditi nesto pod hitno! Mitrovic i Dzenkins Blazic kao i Bobi,za mene 4 najsjajnije tacke u Zvezdi!


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Kako sada stvari stoje Nižnji Novgorod, Panionios i Cedevita.

                                http://en.wikipedia.org/wiki/2013–14_Eurocup_Basketball
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X