Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajd videcemo, ja mislim da im je Ertel upravo ono sto im treba.

    Comment


    • Veceraske sraz sa Albom to moramo pobijediti i uci u seriju pobeda inace TOP 8 pa pa.

      Comment


      • Mi smo se od top 8 oprostili ukoliko ne poradimo na agresivnosti u smislu da nam se ona isplati tj donese bar 10 laganih poena u tranziciji i iznudi visok procenat suta preko ruke.
        Uz napad koji mora imati odgovor na udvajanje, da se zna ko utrcava ko iz bloka trazi povratnu za sut (pod uslovom da je Loyd zakljucan)

        Comment


        • Alba ima sistem, razbice nas lagano...tipujem +10 za njih sem ako im bas pola ekipe ne bude igralo

          Comment


          • Bolje da izgubimo od Albe. Ako dobijemo pomislicemo da nam pojacanja ne trebaju.

            Comment


            • Sto brate, videces veceras kad uskokovic izdominira sa 2p i 2 as za 20minuta...samo se nadam da ce pre da ga zakuca so za klupu

              Comment


              • Alba je trenutno osakacena povredama ali takva je vezala tri veoma bitne pobede, dve u EL i jednu protiv Bamberga koga su prelomili u zadnjoj cetvrtini.Lamers, Fontekio i Erikson su verovatno povredjeni i onda im ostaje od stranaca Granger, Siva, Sikma i Nakic...Dosta mlaih Nemaca,zanimljivo da im je sut veoma slab tu probleme mogli praviti Gifay, Metisek, Siva i Grangr i ako je samo Gifaj suter. Ispod kosa su samo Sikma, Nakic,Olinde i Tieman....Imaju dobru pas igru sa Granger, Sivom i Sikmom. Fizicki su dosta slabiji od nas mislim i to mora da se iskoristi. IQ ekipe njihove je bar za duplo veci od nase, trener ima sistem i to je njihova prednost...nasa je sve ostalo...

                Ovo ako se ne dobije,onda ne znam...gasi mesalicu,motaj kablove,oni su premoreni i tesko mogu izdrzati fizicku borbu sa nama tako da ocekujem dominaciju u skoku i ispod samog kosa, ovde ako ne budemo napravili prevagu...

                Svakako ce oni traziti svoju sansu, ali oni su trenutno zadovoljni i bukvalno nemaju nikakav pritisak i lopta je u nasm rukama...prakticki mozemo dobiti sami sebe..Nisu nestozainteresovani za ovaj mec u stampi, pise se o Obradovicu nesto i to je to..tipujem na 10+, ali sa tim da smo i mi osakaceni....

                Mali Uskok moze igrati ovde, protivnik mu je Mesicek kao back up..tu su istih godina pa...Alba ima sistem,ali kazem,umorni su,maju povrede..fizicki su dosta slabiji od nas..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Czbg9 View Post
                  Sto brate, videces veceras kad uskokovic izdominira sa 2p i 2 as za 20minuta...samo se nadam da ce pre da ga zakuca so za klupu
                  Pa kad mlad igrac pocinje da igra, prevashodno treba da gleda defanzivu, i tih 2 p i 2as su njegova uloga, ima neko ko je placen da da 20p...

                  Comment


                  • Uskokovic i defanziva ne mogu u istu recenicu

                    Comment


                    • Sve te manjkavosti i nedostatke u odbrani nadoknadiće leteći Kolom.

                      Comment


                      • Када би ме неко питао ког би играча донео у Звезду то би био Сикма, и даље ми није јасно како није завршио у у неком клубу типа фенер или неком руском клубу.
                        Утакмица у којој ми можемо једино да се дигнемо психолошки, јер дубље да потонемо не можемо.

                        Comment


                        • Otpusten Gudura. Ajde Covicu reaguj!

                          Comment


                          • Takva su mu krvna zrnca.
                            Nije sve u parama ima nesto i do kobasica.

                            Comment


                            • Je l poseduje neko strim za danas?

                              Comment


                              • Boriša u 12 , Teri aut

                                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X