Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ertel je majstor, e sad sto Barsa ima i Kalatesa to je vec druga stvar

    Comment


    • Ertel je alibi igrac, nikad nista nije osvojio sem kupa Turske...sa top timovima cesto nije bio ni u osam EL...ili bio izbacen odmah. Nema sampionski kod i kao takav nije potreban Barseloni...Dobar je on igrac, daleko od toga, ali ne na tom potrebnom top nivuo..sa njim ces qrac da osvojis, to je odlicno video Sarunas i otkacio ga pre neke blamaze u u PO EL....pa cak i spanskog prvenstva..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Inace,kvota pada na Zvezdu sa pocetnih -4.5 dosla je na -7.5 Lamers, Fontekio i Erikson ne bi trebali igrati, ali videcemo..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Ertel je odličan plej, prošle sezone je kuburio sa povredama (čini mi se) tako da je to uticalo na njegove igre u Barsi a pre Barse on je kidao u Efesu.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • U ono malo plejeva sto valja, a nije odvukla nba, spada i Ertel. Nije on neki skorer i nije atraktivan, ali sve lepo radi sto treba da radi plej.

            Comment


            • Tako je kidao da su bili poslednji u EL sa njim...ne znam da li je Efes i usao u osam jednom sa njim...Niko ne kaze da je on los igrac, ali alibi kosarka bez trofeja..Rocesti za bogate...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Tako je kidao da su bili poslednji u EL sa njim...ne znam da li je Efes i usao u osam jednom sa njim...Niko ne kaze da je on los igrac, ali alibi kosarka bez trofeja..Rocesti za bogate...
                Ja sam mislio da se ti razumes u kosarku? Da li se ne secas kako je efes igrao pod perasovicem 2016/2017 i isli u top 8. Ertel bio najbolji asistent 2016 inace. Covek je izuzetan plej kad je bio zdrav top 5 u evropi sigurno.

                Comment


                • Originally posted by sinišamali123 View Post
                  Ja sam mislio da se ti razumes u kosarku? Da li se ne secas kako je efes igrao pod perasovicem 2016/2017 i isli u top 8. Ertel bio najbolji asistent 2016 inace. Covek je izuzetan plej kad je bio zdrav top 5 u evropi sigurno.
                  Secam se da je te godine ispao u 1/2 TBL od Besiktasa...gladac,nadji mi trofej Tome Huertela.. Nije da je igrao u malim timovima...gladac..Ne kazem da je los, ali za timove kao Barsa je nepotreban...
                  Last edited by LosmiSK; 14-12-20, 17:42.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • To je druga priča što on nema bitne trofeje.

                    Ako se posmatraju samo igrački kvaliteti on svakako nije prevara, dobar je igrač i ja ne bih imao ništa protiv da je potpisao za nas.

                    Comment


                    • Originally posted by Czbg9 View Post
                      Ertel je majstor, e sad sto Barsa ima i Kalatesa to je vec druga stvar
                      E ajde nemoj sad da preterujes, jedan je mmajstor.

                      Originally posted by LosmiSK View Post
                      Ertel je alibi igrac, nikad nista nije osvojio sem kupa Turske...sa top timovima cesto nije bio ni u osam EL...ili bio izbacen odmah. Nema sampionski kod i kao takav nije potreban Barseloni...Dobar je on igrac, daleko od toga, ali ne na tom potrebnom top nivuo..sa njim ces qrac da osvojis, to je odlicno video Sarunas i otkacio ga pre neke blamaze u u PO EL....pa cak i spanskog prvenstva..
                      Kad bude igrao basket 1na1 onda mozda nesto i osvoj, ovako dok je kosarka igra 5na5 trofeji zavise i od ostalih igraca pa cak i ne samo od njih nego od mase drugih okolnosti.
                      Lepo sam ti ja ranije rekao da tako i baba moze da prati kosarku....uzme spisak trenera i igraca koji u vitrini imaju neke trofeje i onda kaze - ovo su dobri, a oni koji nisu na spisku - ovo su losi.

                      Comment


                      • Toma trenutno nije u 15 pg u EL...

                        Larkin,Micic, James, Ljulj, Braun, Sloukas, Henri, Kalates, Pangos,Dilejni, Siva, Granger, Vilbekin, Rodrigez...itd...to sto nije osvajao trofeje ne znaci da je los,nisam ni rekao da je los...samo da je prevara..nije za top klubove, uglavio se tu, a realno nije mu mesto..te soft ja ne volem...

                        Isto kao Rocesti...daje on poene,ali dzaba..najbolji bio u Niznjem i to je to...sta je on radio u Makabiju..pa Izrael nije uzeo..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          E ajde nemoj sad da preterujes, jedan je mmajstor.



                          Kad bude igrao basket 1na1 onda mozda nesto i osvoj, ovako dok je kosarka igra 5na5 trofeji zavise i od ostalih igraca pa cak i ne samo od njih nego od mase drugih okolnosti.
                          Lepo sam ti ja ranije rekao da tako i baba moze da prati kosarku....uzme spisak trenera i igraca koji u vitrini imaju neke trofeje i onda kaze - ovo su dobri, a oni koji nisu na spisku - ovo su losi.
                          Nigde nisam napisao da je on los igrac...timu kao Barsa treba neko da je vodi do titule...mesto pleja je najbitije u timu...kad nemas pleja mozes da se obesis. Naravno da uspesi tima te svrstavaju kakvog si kvaliteta..Dzordan da nije uzeo titule...ne bi bio GOAT,a jos manje u pricu sa njim bi ulazili..Brajant i Dzejms...

                          Nije bas da je igrao u slabim klubovima..od Baskonije na vamo to su sve top klubovi...i svuda je bio prvi plej i imao ulogu i dao jedno veliko nista...tacnije kup u Turskoj..to je bitno kao zrno peska u Sahari..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Nisi rekao da je los igrac nego samo da je prevara od igraca, znaci jos grdje

                            Sa Baskonijom i Efesom da osvoji Evroligu? Ma Bravo.
                            Last edited by mmajstor; 14-12-20, 18:29.

                            Comment


                            • Колум да меша, Лојд да пуни

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Sto be....pa Ertel je jedan od najboljih plejeva po meni.
                                Da, kada bi se računale utakmice koje ništa ne odlučuju. Jedna od najvećih prevara u evropskoj košarci, dečko nema muda da bude pravi kad treba, uvek je pucao pod pritiskom, a to da je defanzivna rupa ranga Roča da ne govorimo.

                                U stvari, nema boljeg poređenja od Ročestija za bogate.

                                Kokoškov ako ga je sam birao ima da dobije nogu iz Fenera bukvalno zbog njega kad pokaže sve svoje kvalitete®
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X