Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel nam to Zalizani šalje novogodišnji poklon? Da li je istina da je MS junior naš?
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Ako je Miskovic to,onda je to dobar potez...treba nam naslednik Nemanje Bjelice..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Marko Simonovic bre

        Comment


        • Comment


          • Ne treba nam on...Petrusev ili Miskovic..to su dva zlatna momka..Dobar je i Simonovic ali mislim da nam vise fali Petrusev.. Mislim da bi se lakse snasao u EL...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Ne treba nam on...Petrusev ili Miskovic..to su dva zlatna momka..Dobar je i Simonovic ali mislim da nam vise fali Petrusev.. Mislim da bi se lakse snasao u EL...

              Rekao sam ti da ne pises javno sta zelis, Covic cita i namerno bira bas suprotno od onoga sto ti zelis.
              Better luck next year.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Ne treba nam on...Petrusev ili Miskovic..to su dva zlatna momka..Dobar je i Simonovic ali mislim da nam vise fali Petrusev.. Mislim da bi se lakse snasao u EL...
                Možda momak ne želi da pređe kod nas.

                Comment


                • Samo kazem da sa Simonovicem nismo dobili nista..malo suta spolja, ali tesko ce se privici na EL...videcemo..Petruev je sad vec real deal...Miskovic je vec nebrusen dijamant..
                  Last edited by LosmiSK; 12-12-20, 16:14.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Simonović,Noko, Rit

                    Comment


                    • Још Еарл Кларк и сви смо ту, аха ту је Џони ништа онда...

                      Comment


                      • Kad vidim ove upise oko uskokovica jbt...decko ce imati karijeru kao cvetkovic u najboljem slucaju...manite se gluposti ljudi...fmp je ni za kurac ove sezone, nemojte da se zajebavamo

                        Comment


                        • Originally posted by Czbg9 View Post
                          Kad vidim ove upise oko uskokovica jbt...decko ce imati karijeru kao cvetkovic u najboljem slucaju...manite se gluposti ljudi...fmp je ni za kurac ove sezone, nemojte da se zajebavamo
                          Sve vi znate.
                          Ako nastavimo da ga kanalimo sa tribinama i klupom kao sto smo to do sada radili, zasto bi imao karijeru bolju od Cvetkovica?

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Samo kazem da sa Simonovicem nismo dobili nista..malo suta spolja, ali tesko ce se privici na EL...videcemo..Petruev je sad vec real deal...Miskovic je vec nebrusen dijamant..
                            Petrusev lici da je glavni projekat u Megi, uz to nije bio na draftu jos i to im je glavni fokus sigurno.

                            Simonovic je draftovan pre mesec dana (Misko je odradio tu posao sa njim) ali bilo je price da je on prosle sezone dosao na pozajmicu iz Cedevita-Olimpije gde je imao ugovor. Mozda je to Misko nekako "prebio" sa njima s obzirom da je tamo otisao Perry za ovu sezonu.

                            Sto se tice Miskovica mislim da bi on dobio "ulogu" Simanica u Zvezdi s obzirom kako igra evo vec drugu sezonu za redom u Megi, a to Misku sigurno ne treba.
                            Last edited by Borca; 12-12-20, 20:30.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Sve vi znate.
                              Ako nastavimo da ga kanalimo sa tribinama i klupom kao sto smo to do sada radili, zasto bi imao karijeru bolju od Cvetkovica?
                              Zato sto se tako pricalo za cvetkovica, za rebica, tejica, bla bla...onda odu negde gde mogu vise da igraju i sta bude? Kurcic jelte, tako ce i sa ovim biti...totalno neartikulisan plej koji se zajapuri cim pretrci teren 2 puta

                              Comment


                              • Kako su večeras odigrali NBA prospekti u 3/4, a naročito u 4/4 je primer šta možemo očekivati u našem dresu, naravno ako bilo ko od njih dodje.
                                Mislim da bi za njih bila ogromna greška u odabiru kluba.
                                Piš... će po njima ko stigne, ovo im je pokazna vežba, a od večeras zna i trener Mege.
                                Last edited by L a z a r; 12-12-20, 20:28.

                                Comment

                                Working...
                                X