Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda najbolje "skautiramo" te od 32+ godina, kod njih se zna sta mogu, a sta ne mogu.

    Comment


    • A jbg, ja sam vise za nekog preko bare, dupe bih da za nwg-a, ali jbg nemamo mi te novce izgleda

      Comment


      • Mislim da nije to, nego se u klubu plaše igrača ispod tri banke ko Skupština od Đilasa.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Originally posted by Laki21 View Post
          Mislim da nije to, nego se u klubu plaše igrača ispod tri banke ko Skupština od Đilasa.
          Bravo Laki za klip, vidi se da se proslogodisnja praksa sa snimcima pokazala delotvornim.

          Sreca sto nije bilo publike sinoc u hali, verovatno bi nas iskljucili za sva vremena iz EL . Nema sanse da b Stakara Paracin mogla da podmiri potrebe za ubacenim staklenim objektima na parket.

          Keep up the good work sto bi rekli moji iz USA>

          Comment


          • Kolom je nas novi igrac, bar tako javljaju sa rsba...

            Comment


            • Pored novog trenera i stručnog štaba, razlog za zadovoljstvo je bio i stručnjak za" pronalaženje igrača ispod radara ".
              Ako su to ovi momci, ili jedan od njih, koji se spominju, onda je baš razočaravajuć izbor.
              Šta je tu je, idemo dalje.
              Last edited by L a z a r; 11-12-20, 20:35.

              Comment


              • Srecan Kino Kolom svima koji slave. Reprezentativac Spanije nam nije po volji. Bice da su drugi timovi budale jer placaju milione Ljulju, Spanulisu, Cacu, Teodosicu... I Hardenu bi nasli manu jer ne igra odbranu. Ajmo malo da se spustimo na zemlju.

                A srecan vam i Nnoko.
                Last edited by Storm; 11-12-20, 20:52.

                Comment


                • Ja Koloma organski ne mogu, ali do mjere da imam alergijsku reakciju i svaki put kad ga gledam on maestralan. Al prosto mi ne leži lik i sta cua kao i Spanulis i nezaobilazni madridjanin Fernandes

                  Comment


                  • Originally posted by Storm View Post
                    Srecan Kino Kolom svima koji slave. Reprezentativac Spanije nam nije po volji. Bice da su drugi timovi budale jer placaju milione Ljulju, Spanulisu, Cacu, Teodosicu... I Hardenu bi nasli manu jer ne igra odbranu. Ajmo malo da se spustimo na zemlju.

                    A srecan vam i Nnoko.
                    Sta sa njim?

                    Comment


                    • Originally posted by Borca View Post
                      Sta sa njim?
                      Vraća se...

                      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Borca View Post
                        Sta sa njim?
                        Ugovor na 2 sezone kazu.

                        Comment


                        • Videh sad, dobro onda je Obradovic dobio nazad centra kojeg je hteo, ima sad i 2 pleja (Hall i Colom) koji umeju pick and roll, dovoljno materijala da se iga sto manje "izolacija", a sto vise smislenih napada uz dobre kretnje u napadu.

                          Comment


                          • Slazem se. Dobija ozbiljnu sirinu. Ovo verovatno znaci i rastanak sa Terijem.

                            Comment


                            • Jel sirotilja otpusta nekog ili? Nkoko mesto koga?
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Storm View Post
                                Slazem se. Dobija ozbiljnu sirinu. Ovo verovatno znaci i rastanak sa Terijem.
                                Ja bih prije tipovao Kuzmica koji je teskas koji ne može a ostavio Terija koji je laksi pa sa Kolonom moze i ozbiljno da napadne pik... A i ugovor od dvije godine ce tesko neko sad pokriti

                                Comment

                                Working...
                                X