Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Mi Oli moramo dobiti, ali nam matchupi nikako ne leze...plus sto jos nema Hala..
    Videh da vode sve vreme u Barseloni sad se ukljucujem da odgledam zavrsnicu, izgleda da su se naostrili za "dupli program" koji imaju ove nedelje.

    Edit. +7 za Olimpijakos 30-tak sekundi pre kraja, izgleda ce nam trebati 50-tak poena Loyd-a i Walden-a za sansu za pobedu.
    Last edited by Borca; 09-12-20, 00:31.

    Comment


    • Napunili se samopouzdanjem.

      Nagrajisali smo.

      Comment


      • Originally posted by Borca View Post
        Videh da vode sve vreme u Barseloni sad se ukljucujem da odgledam zavrsnicu, izgleda da su se naostrili za "dupli program" koji imaju ove nedelje.

        Edit. +7 za Olimpijakos 30-tak sekundi pre kraja, izgleda ce trebati nam 50-tak poena Loyd-a i Walden-a za sansu za pobedu.
        Dobro je sto su dobili,izduvali su se...ovo je bas zicer...sad to Salo26 kad poslozi.. tesko je dobiti dva meca u dva dana,jos put itd...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Protiv Olija uvek mucna i ruzna utakmica. Bas mrzim kad igramo s njima....

          Comment


          • А што је Барса изгубила против Олија а ми смо не тако давно писали као да су Сан Антонио

            Comment


            • Evo, neke informacije iz druge ruke kažu da se ipak neće produžavati Roč. Pleja bi u naredne dve nedelje, do povratka Hola, pokrivali Volden, DeDa i Uskoković.

              Info o produženju Roča je pušten iz kluba, pa ako se sada ovo pokaže kao taćno to bi značilo da smo se malo premišljali.

              Info sa RSBa.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Dobro je sto su dobili,izduvali su se...ovo je bas zicer...sad to Salo27 kad poslozi.. tesko je dobiti dva meca u dva dana,jos put itd...
                Obrati pažnju na detalje, moliću lepo...

                BTW, u ovom sastavu nećemo dobaciti do 8 pobeda do kraja EL.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Originally posted by Laki21 View Post
                  Obrati pažnju na detalje, moliću lepo...

                  BTW, u ovom sastavu nećemo dobaciti do 8 pobeda do kraja EL.
                  Jes vala... gledao sam snimak 15puta i jbs mi sve ako je sa nase strane neko normalan..ovo se bas retko vidja... Jasko i Salo27
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Do pre neki dan, ja sam to video sam dan ranije kod Kurtinaitisa i nikad, ali nikada više za sve ovo vreme što igram i pratim košarku.

                    Tj viđao sam da se ne pravi faul zbog čuvanja razlike, ali kada igraš na pobedu, nikada.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Comment


                      • Malik Newman iz Bursaspoa, vjerujem da cu bacili oko na njega, u odlicnoj formi je.
                        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                        Ljuba Tadić.

                        Comment


                        • Se najbolje Ročestiju u nastavku karijere.

                          Comment


                          • Cak i u NBA bi se zapitali i ako imaju TO ako uhvate loptu. Meni uopste nije jasna ta njegova izjava. Prvo, on je bio pored terena, uopste nije reagovao na to sto se ne pravi faul.Cak i da oni nisu ispostovali, sta je on radio pored terena??

                            Sigurno posao u Zvezdi nije lak i da je dosta drugaciji od klubova gde je trenirao i trbace vremena.

                            Juce bas gledam Olimpiju i mogu vam reci da su oni bas ozbiljna kipa sa sirokom rotacijom.Ostao je i Ukic, a doveli su Rupnika koji je za rotaciju odlican. Bas zajeban tim i bice tesko njih pobediti kod kuce.

                            Mi u ABA treba da gledamo da budem prvi a da se Olimpija vs Buducnost pokolju, ako budemo drugi, onda smo poprilicno najebali u PO...posebno akoodemo sa trece pozicije...Treba imati na umu da ce se njima vratiti i onaj Australijanac ..bar mislim da hoce .....Dobro radi Golemac, bas fin tim..mozda mesto Ukica nekog normalnog,al sa Rupnikom i njegova uloga ce biti manja...

                            Sto se tice Olimpijakosa,ovo nam je bas dobra pozicija, underdog, oni dva meca, dva putovanja i bice bar za 25%lakse nego inace. Svakako da imaju bolji tim i trenera,ali mozda se igraci sad razbude.

                            Ono sto je problem jeste uzan matchup....Imaju dobre defanzivne bekove, na centru Livio i ovaj iz Buducnosti su veoma brzi i pokretljivi a i Printezis dole ce da skoluje ove nase pacere..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Djenka ima da ustopuje lojda

                                Comment

                                Working...
                                X