Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A sta je trazio na tajm autu...da se odbranimo i za 3 sekunde damo kos? Nekako mi ta alternativa deluje nemoguca za pomisliti i za nekog ko jedva zna kosarkaska pravila, a kamoli za profesionalce na tom nivou. I jos da laze oko toga.... to bi stvarno bilo bas heavy, pa vise od deset ljudi je prisustvovalo tajm autu i sigurno i oni citaju ono sto je izjavio.

    Ni ja ne mislim da je dobro sto urla onoliko. A visak gresaka moze poteci samo iz manjka treninga... nema tu nekog carobnog stapica, da se zabiju u dvoranu i da ne izlaze dok ne okrvave rukave.
    Last edited by mmajstor; 08-12-20, 15:58.

    Comment


    • Pa šta i da čitaju, neko će možda da se oglasi i da kaže šta je rečeno na TO.

      Njegova mirnoća tokom tog napada mnogo toga govori.

      Lepo sam i napisao kako bi trebalo da reaguje profesionalni trener, da im utuvi u glavu da makar na 15 sekundi do kraja prave faul.

      Ako treba i 10 puta to da im ponovi.

      No možda zbog umora oni spavaju dok on priča na TO.

      Comment




      • Mmajstor, ajd premotaj na 10 sekundi do kraja.

        I objasni molim te zašto Saša posle gledanja u pravcu semafora ne govori Laziću da napravi faul a ima sve vreme ovog sveta?

        I kako da mu verujem posle ovoga. Sramota.

        Comment


        • Ne mogu bas da provalim gde je gledao, mozda su svi kao sto smo i mi ispred TV-a ocekivali da je potpuno neverovatno da Lazic nece napraviti faul, pa onda nisu ni odreagovali. I meni je tek pred ono poslednje dodavanje doslo iz dupeta u glavu da je napad trebao ranije biti prekinut. Samo razmisljam sta bi mogla da bude planirana zamisao ako se nije htelo praviti faul? Mnogo je gore ako se ispostavi da laze...

          Comment






          • Dva puta je pogledao u pravcu semafora i ništa.

            Comment


            • Ako je Sale naknadno dao ovu izjavu, onda je to Covicev rukopis.. Jer je video da ga razvlace po forumima

              Comment


              • Ako izuzmemo početnu petorku(ne bitno ko igra) dok je ona na parketu tih prvih 5-6 minuta uglavnom igra ima neki smisao i sasvim dobro stojimo, ali pri prvim izmenama nešto se čudno dešava i uglavnom se gubi kontrola utakmice i ide se iz greške u grešku.
                Nije jasno koji je razlog neigranja Kuzmića, ako može prvih 5-6 minuta, šta je problem u svakoj četvrtini po par minuta?
                I ovo "zadnja dva-tri minuta pad koncentracije", pa mi većinu mečeva sasvim fino otvaramo utakmice i stvaramo prednost koju gubimo ulaskom pojedinih igrača. Dešava se da se ponovi još jedanput isti scenario u meču i normalno ako su protivnici kvalitetniji ili približno istog kvaliteta iskoriste zamor,nesigurnost koja se stvara, pritisak od greške, vika dreka isl. Znači, dosta utakmica smo izgubili gubeći ritam, momentum, sigurnost, kontrolu ulaskom i razigravajući par igrača, a pri tome "ubijali pojedine igrače" koji su donosili ranije neki kvalitet i pozitivan rezultat. Dosta utakmica smo mogli dobiti i pre tih zadnjih dva tri minuta.

                I ovo sto *Stojanče prikazuje, ni u jednom trenutku on ne poziva faul, čak naprotiv deluje kao srećan razvojem situacije.
                Jedino se cimnuo kad je ovaj šutirao, a to je već par sekundi do kraja.
                Last edited by L a z a r; 08-12-20, 17:11.

                Comment


                • Nisu bre igraci toliko retardirani da ne prave faul ako im je on rekao da naprave, pa imas 5 igraca, jedan bi ga napravio majku mu jbm

                  Comment


                  • Originally posted by Antona View Post
                    Ako je Sale naknadno dao ovu izjavu, onda je to Covicev rukopis.. Jer je video da ga razvlace po forumima
                    O ovome ništa nije rekao posle utakmice.

                    Tek sada je pričao o ovom poslednjem napadu Budućnosti.

                    I ne znamo kakav je plan sa Ročestijem. Dva meseca su prošla.

                    Da li imaju dogovor da bude tu dok se Hol ne oporavi ili će potpisati novi ugovor?

                    Još uvek se niko iz kluba ne oglašava.
                    Last edited by Karamazov; 08-12-20, 17:15.

                    Comment


                    • Mi Oli moramo dobiti, ali nam matchupi nikako ne leze...plus sto jos nema Hala..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Pa rece neko da ce Roc biti tu dok se Hol ne oporavi, ali nista zvanicno.

                        Sarca nema kad ga najvise treba.

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Pa rece neko da ce Roc biti tu dok se Hol ne oporavi, ali nista zvanicno.
                          Počeli da ga plaćaju po utakmici.
                          Last edited by Karamazov; 08-12-20, 17:35.

                          Comment


                          • Nadurio se nesto
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Nadurio se nesto
                              Opet si ga ti naljutio?

                              Comment


                              • Ma kakvi...Sarac i ja smo ok evo ga viri...mozda napise nesto vise..trza se samo za lovu
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X