Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam kojim se poslom bave pojedinci u KK ali i običan semenkar i laik je znao da Ročesti nemože da izgura sezonu u KK CZv sa tolikim brojem utakmica a da igra na nivou na kom je igrao pre par godina. Što neko reče on je doveden da izmisli poene kada ne ide (sinoć je to u dobrom delu i radio ali mu je odbrana škripala a i asistencije). Razumem ja da je nedostatak para jedan od odlučujućih faktora kod dovođenja igrača ali brate ako platiš 0 Brajanta treba i za pleja otvoriti buđelar.
    Kažu lako nas skautiraju, istina ali i to ide sa onim treba vratiti loptu na perimetar a tamo treba da stoji neko ko će da pogodi. Lako je udvajati kada na perimetru imaš Lazu, Dedu i Lojda jer se zna da je Laza opcije NE, DeDa možda kao tzreća opcija i onda je lako zatvoriti 0 Brajanta a recimo Teri je bezopasan ako nema alej upa.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Losmi evo ja cu iz NS cu doci da skandiram i Sale ima moju punu podrsku ali daj da ne pravi pocetnicke greske sto kod selekcije tima a od taktici kao da prvi put vodi neki tim pogubi se strasno.
      Sta ce se desiti ako nedaj boze ne osvojimo ABA ligu da se pomerim sa mesta ja cu ga opet podrzati ali daj da vidim neku ideju neku koncepciju tima forsiraj mlade ili imaj iskusne ali daj da se vidi neka igra i neka ideja.

      Comment


      • Zvezda nema igraca koji ume/zna/hoce da odigra pick and roll i taj deo igre u napadu nedostaje poprilicno. U teoriji bi to mogao biti Hall, po njegovom dolasku su po forumima pominjali posebno pomenuti pick and roll i govorili kako je bio mozda i najbolji plej u tom segmentu igre u proslosezonskom EK-u i da ga je to najvise preporucilo strucnom stabu, ne znam da li je tako i bilo u Prometeasu ali i ako jeste ocigledno je da on to ne moze da iznese na EL nivou (mada ni u ABA se u tom segmentu ne razlikuje mnogo cini mi se).

        Mislim nedostaje jos toga u napadu ali to bude tako kad pored jednog igraca koji dosta iga izolacije i 1na1 kao sto je Loyd (koji igra u spoljnoj liniji pa da bude donekle i logicno da igra delom tako) ti dovedes "crnu rupu" za protok lopte koja igra na pozicijama 4/5 (uz to ima i visak kilograma pa ni ne moze da iznese svoj "stil" igre u potpunosti).

        Sada kad smislene igre prakticno i da nema u napadu (odbrana se jos i drzi) ne odgovara igrac1, igrac2, igrac3 itd daj da se menjaju za "game changer-e" koji su tu i cekaju samo da ih pozoves. Pa nisu uspeli adekvatnog igraca da nadju pa su potpisali Rochestie-a na 2 meseca, cini se da ni sada kada mu istice ugovor nema bas nekih opcija na trzistu da popune to mesto kada/ako on ode (tj ne produzi se ugovor sa njim).

        Uglavnom prihvatili su se posla, navodno igraci koji su dovedeni (posebno ova 2 poslednja u unutrasnjoj liniji da ne racunam Rochestie-a koji verovatno ide) su tu na zahtev Obradovica i strucnog staba pa nek "zalegnu" i nadju resenja barem u napadu posto tu "skripi" najvise.

        Inace neproverena informacija je da se Hall izgleda povredio sinoc (znaci nisu samo "repovi" prethodne povrede u pitanju za malu minutazu sinoc) i da ce odsustvovati najmanje 10-tak dana.

        Comment


        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
          Uvijek je momenat. Niko ti ne moye sto posto garantovati da bi dovodjenje novog pleja bilo krunisano nekim titulama. Bas niko. Takodje, niko ne moze tvrditi da bi sa Uskokovicem to bilo nemoguce. To je prva stvar. Druga, iako je delikatan dio sezone, previse kukate i kudite trenera. Ja nisam navijac trofeja, ne interesuju me trofeji kao primarni cilj. Ako dodju uz jedan logican razvoj kluba , dodju, dobro jeste. Bitno je uvijek biti u vrhu.

          Trece, sta ces sledece godine? Opet neces znati da li da tom decku das ulogu drugog pleja jer nemas uvid u njegovu igru u kontinuitetu. Cetvrto, moras ga istrpjeti, kada se trpe mnogo iskusniji i skuplji, sa dobrim cv-jem, zasto da se on ne istrpi.
          Peto, bez obzira na novce, da li on ima samo 3000 mjesecno ili 5000, on ti po difoltu ispada najskupllji igraca jer ne igra uopste.

          Ima tu jos razloga ali ovi su ono iz glave, dok setam. Strategija, vizija....
          Ja sam mislio da ti i tvoje pisanje i bistvovanje ovde na forumu ima neki drugi cilj.
          Sorry
          Ovo što si gore i prethodno napisao je čitava istina i poenta postojanja jednog sportskog kolektiva.

          Comment


          • Obzirom kakve odluke ima so ne bi me cudilo kada bi i lbj izgledao kao dzoni...

            Comment


            • Kad bi nekako mogli da dovedemo ovog alana vilijamsa iz kubana, al to je realno koliko i da coki preuzme partizan

              Comment


              • Nebojša reaguj,

                *majstore čašćavaj.
                PS
                Ovo se odnosilo na S DJ Saloa
                Naravno u šali
                Last edited by L a z a r; 07-12-20, 22:00.

                Comment


                • Originally posted by Czbg9 View Post
                  Kad bi nekako mogli da dovedemo ovog alana vilijamsa iz kubana, al to je realno koliko i da coki preuzme partizan
                  Kolimo znam, bio je opcija pre ročestia, ali on nema izlaz iz ugovora... A da platimo obestecenje je nerealno...

                  Comment


                  • Ne znam da li se zezate ili sta ali je Alan Williams iz Lokomotive Kuban posle neverovatnog pocetka sezone doziveo tesku povredu, vec je operisan i zavrsio je ovu sezonu.

                    Comment


                    • To se zove neupućenost.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by L a z a R View Post
                        Nebojša reaguj,

                        *majstore čašćavaj.
                        PS
                        Ovo se odnosilo na S DJ Saloa
                        Naravno u šali
                        Nije on za Zvezdu.
                        A i imamo mi trenera.

                        A cascavanje moze...

                        Comment


                        • Originally posted by Borca View Post
                          Ne znam da li se zezate ili sta ali je Alan Williams iz Lokomotive Kuban posle neverovatnog pocetka sezone doziveo tesku povredu, vec je operisan i zavrsio je ovu sezonu.
                          E vidis nisam ispratio to, greota, neka se brzo oporavi

                          Comment


                          • Nalog sa Instagrama (sa "insajder" u imenu vezano za KK Crvena Zvezda) sa dobrim informacijama do sada:
                            - intezivno se trazi novi plej
                            - Rochestie-ev odlazak je prolongiran zbog povrede Hall-a i stavke iznad (tj dok se Hall ne oporavi ili ne potpisu novog igraca)
                            - O'Bryant je siguran u timu
                            - mozda bude i neko novo ime u unutrasnjoj liniji

                            Comment


                            • Originally posted by Borca View Post

                              Inace neproverena informacija je da se Hall izgleda povredio sinoc (znaci nisu samo "repovi" prethodne povrede u pitanju za malu minutazu sinoc) i da ce odsustvovati najmanje 10-tak dana.
                              Kod nas uvek neka misterija kod povreda igrača.

                              Sećam se i u slučaju Dangube. Prvo objavili neka lakša povreda pa se to vala odužilo.

                              Comment


                              • За разлику од осталих тимова нисмо имали никаквих проблема у ростеру, како због короне како због повреда. И то смо крајње лоше искористили једино ми то криви.
                                До повреде хола он је повредио скоро нешто.

                                Comment

                                Working...
                                X