Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alimpije iskusno, mada mu je Roč bio zauzet.

    Comment


    • Vreme je za promene.
      Promene u sastavu, promene ponašanja trenera, veća uloga Davidovcu, da se uključe u sastav ova 4 igrača koja su bila van rostera sinoć.

      Evo pleja, Kočović iz Borca, 1.97 momčina, 24 god, igra dobro za Borac. Eto novog Jovića koji zna šta je CZ.

      Comment


      • Ima bas upisa kojima se prijanja totemima bozanstava.
        Ako sada treba dati otkaz Saletu, to onda znaci da je trebalo dati otkaz i Radonjicu u prvoj ipo sezoni. Ajd nekako i da progledamo prste za Laktase ali raspala Cibona u sred Beograda ni priblizno ne moze biti veci fail od onoga sto se sada desilo u prva 4 meseca gde jos nista nije reseno. A ako mislite da je trebalo da damo otkaz Radonjicu tada, onda ne bismo doziveli ono posle. Mada ja garantujem da svi koji ste za smenu Saleta da ste tada bili i za smenu Radonjica (jos i vise) ali ste preokrenuli pricu desavanjima nakon sto ste ispali u krivu, pa ste vrlo verovatno i sada u krivu jer niste izveli nikakvo naravoucenije.

        Drugo, ako Saleta nazivate Salo i nemate problem sa tim, da li biste imali problem da koristimo nadimak Prdonjic umesto Radonjic? Ako hocete tako da se sprdamo sa losim salama nije nikakav problem.
        Last edited by mmajstor; 07-12-20, 00:43.

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Ima bas upisa kojima se prijanja totemima bozanstava.
          Ako sada treba dati otkaz Saletu, to onda znaci da je trebalo dati otkaz i Radonjicu u prvoj ipo sezoni. Ajd nekako i da progledamo prste za Laktase ali raspala Cibona u sred Beograda ni priblizno ne moze biti veci fail od onoga sto se sada desilo u prva 4 meseca gde jos nista nije reseno. A ako mislite da je trebalo da damo otkaz Radonjicu tada, onda ne bismo doziveli ono posle. Mada ja garantujem da svi koji ste za smenu Saleta da ste tada bili i za smenu Radonjica (jos i vise) ali ste preokrenuli pricu desavanjima nakon sto ste ispali u krivu, pa ste vrlo verovatno i sada u krivu jer niste izveli nikakvo naravoucenije.

          Drugo, ako Saleta nazivate Salo i nemate problem sa tim, da li biste imali problem da koristimo nadimak Prdonjic umesto Radonjic? Ako hocete tako da se sprdamo sa losim salama nije nikakav problem.
          Ako ponovi ovako nesto jos jednom, bukvalno mu iste sekunde dati otkaz. Ovo je samo jos uradio Josko kamikaza i dobio "perfektnu" situaciju a to je sut sa pola terena, ali mi nemamo Nolana Vecnobozanstvo Smita..

          Bukvalno ono je sramota koja ce ga pratiti celu karijeru..

          Poprilicno sam siguran da tad nisi nesto pratio kosarku bas previse..jedini los mec te sezone je Cibona, ali ljudi su bar tu ostsvili sve, plakali, jecali..ovo sad je ravna linija...

          Obradovic nije Salo, Obradovic je Salo26..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Šta je ciganji, izgubismo jednu i odmah propala sezona

            Comment


            • Izgubili smo 9 utakmica, skolovali nas Spit, Primorska i Mega sa 7-8x jeftinijim ekipama. I sta treba, da tapsemo i vicemo Sale care?

              Comment


              • Znači kad mi te skuplje u EL dobijemo ili odigramo na jedan posed to je šta ? Bruka za CSKA, Valensiju ?

                Malo je površno to gledanje, sad mi očekujemo da će neko da nam se skloni......sklanjalice se viđaju u fudbalu, jbg košarka je malo drugačija kultura.

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Ovo sad je mnogo veci pritisak, jer ti je titula upisana vec na pocetku sezone a ti treba da odbranis zadato ocekivanje. Nije ni Buducnost ista ko sto je nekad bila, jedino je sreca za Radonju to sto je Cibona drasticno pala.

                  Ove dve izjave ti se medjusobno ponistavaju.
                  Ako sta ne volim to su poredjenja izmedju trenera na bazi trenutnih utisaka a neretko i predubedjenja u afektu - da li bi ovo napisao na pocetku sezone? Generalno je vecina poredjenja po pitanju trenera (tipa ovaj je bolji od onog) nezahvalna i glupava.
                  Da si pratio moja nedavna pisanja o Radonjiću onda ne bi došao do ovakvog zaključka i shvatio bi o čemu se radi.

                  Nekada si imao ogroman pritisak zbog Partizana, nekada je Cedevita igrala Evroligu zajedno sa nama, sada je pritisak da samo jedan može u Evroligu, promenila se i pravila, format takmičenja, dostupnost domaćih igrača...

                  Dakle, vremena se menjaju i teško je i nezahvalno na osnovu toga šta je bilo nekada i šta je sada govoriti ko je bolji, uspešniji.

                  Al postoje dela koja mnogo toga govore o znanju nekog trenera. Kada neki trener donese onakvu odluku kao što je doneo Obradović, onda meni ništa drugo ne preostaje nego da napišem ono što sam napisao.

                  Kod mene nema afekta, oštrina mojih reči ne mora govoriti da sam nervozan.

                  Ti si pametan momak, al tvoj prezir prema Radonjiću te nekad sprečava da proceniš šta je glupo a šta pametno.

                  Pisao sam i ponoviću da ne treba ni preterivati u hvalospevima prema Radonjiću a ni u omalovažavanju. Tako samo odbijaš ljude od sebe jer malo ko će hteti bilo kakvu raspravu s tobom u vezi ove teme.

                  Možda grešim ali prateći tvoja pisanja ja još nisam video neku pohvalu da si napisao Radonji. Nemoguće da ništa lepo nisi video.

                  Comment


                  • DR JE NAJUSPESNIJI TRENER U ISTORIJI CZ.. TU CINJENICU NIKO NE MOZE IZBRISATI MA KOLIKO SE TRUDIO. POSEBNO COVIC.
                    Podrska Sasi Obradovicu

                    Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Jeste pogresio Obradovic ali gresio je i Radonjic. Moramo dozvoliti Obradovicu da napreduje. Ne postoji osoba koja ne gresi.
                      Mi jesmo evidentno u krizi i moje neko laicko misljenje je da je to posledica nagomilanog rostera a bukvalno nemamo organizatora igre. Imamo mi odlicne igrace ali organizatora, nekog ko ce da radi u korist tima i ostalih igraca nemamo.
                      Evo ako pogledamo realno ja bi nase oraganizatore igre (Hol i Roch) na keca menjao i sa KKP i BUD. Ljudi imaju po 3 pleja a igraju EC. Mi u EL pa ne mozemo da sastavimo jednog normalnog igraca na kecu.
                      Morace Sasa opet da preuredjuje tim. Svakako se mora dovesti neki organizator koji je bolji od Hol-a. Mora se Deda pomeriti na 4 a Dzoni na 5. Dzoni nema sta da trazi u nasem rosteru na cetvorci.
                      Kosarka je jednostavan sport, nama treba Dzoni na petici i streljacki vod na liniji za 3. Ni jedna ekipa u ABA (a i malo ih je i u EL) nema igraca koji moze sacuvati Dzonija u 1vs1 igri(na stranu sto nam je igra trenutno go K. pa ne mozemo timski da dovedemo Dzonija blize kosu).
                      Simonovic mora na tribine, jednostavno on ne moze nista vise da doprinese, mi smo i ovakvi kljakavi trenutno nivo iznad njega. Povezivanjem nasih redova mi njega moramo ostaviti u prasini.
                      Sreca je pa mi imamo respektabilan sastav i nisu potrebne neke velike promene(u principu imamo sve sto nam je potrebno osim Rocestija ili Markusa iz prvih mandata)
                      Novi plej se mora dovesti, ne moramo svake godine cupati kosu kada nam se povredi plej i igrati neku alibi kosarku dok se ne oporavi.
                      Prebacili smo Voldena da nam glumi pleja a time em nista nismo dobili (jer on nije organizator igre) em smo izgubili njegov doprinos (ocajna igra Voldena se poklapa sa povredom Hol-a)

                      Oduzio sam pa sad ukratko: Sve je na Obradovicu. Da vidimo njegove domete kad je tesko. Mora igrace bolje rasporediti, moramo igrati timski.
                      (konacno bi mogao da prestane da uparuje Dzonija i Terija jer tako samo stvara frustraciju, Terijev cuvar uvek pomaze na Dzoniju jer je Teri bezopasan na 1,5m od kosa - nesto kao Lazic ove godine)

                      Comment


                      • Mi smo uvek bolje izgledali kad je Brajant bio na 5.

                        Comment


                        • Najjeftiniji roster u EL tukao CSKA nikome ko ozbiljno prati kosarku nece pasti na pamet da Itudisa nipodastava.
                          Taj i takav Obradovic je kao igrac a i trener mnogo uradio, pa nije u redu da se takvi upisi ostavljaju, pogotovo sto ima jos da se igra.
                          Moja kritika ako ikako može doci do njega, ili argumentovano objasni svoje zamisli igracima jer su profesionalci ili ako ne mozes da kontrolises temperament neka svako po zasluzi dobije tretman.
                          Ne može Obrayant da ispuca trojku iz dotrcavanja pa sve da je bolji suter od Loyda.

                          Comment


                          • Ja ne sporim da je SO igracka legenda kluba odlican covek i sve ostalo ali da je licno Greg Popovic za zadnjih 30 sekundi sinocne utakmice dobio bi mi nogu u dupe ko vrata to ni trenerima pionira se ne desava a kamo li jednom EL treneru.
                            On jednom JOBu ozivljava karijeru kod nas sta smo mi klub za vracanje propalih igraca u zivot daj pustite me te price dajmo Simanicu 25 minuta po utakmici pa neka gresi koja korist od ovog.
                            Primer vam je Deki u fudbalu pusti Erakovica neka gresi pa jedino tako ce nauciti da bude veliki fudbaler.

                            Comment


                            • [Razmišljanja da Zvezda može da igra na gornjim granicama mogućnosti cele sezone kose se sa zdravim razumom, pa su oscilacije sasvim normalna stvar, ali... Pamte navijači i vremena kada se igralo loše i pobeđivalo ili gubilo u nekim realnim okolnostima. Sada ih muči to što se iste greške, isti detalji, isti propusti, pa i iste dobre stvari u prethodna dva meseca ponavljaju iznova i iznova.

                              Monotonija je retko kada dobra stvar, pogotovo kada ne ide dobro. Zato je vreme za promene
                              https://www.mozzartsport.com/kosarka...e-menja/372723
                              Last edited by Samo Zvezda; 07-12-20, 11:33.

                              Comment


                              • Jedini krivac za ovo je gospodin Nebojsha Covic i to iz vise uglova. Imao je legendu Zvezde da uzme i zajebagao ga je vise puta i sad ispastamo zbog toga. Drugo, ne mozes reci napadamo F8/4 itd..jer je treneru prva sezona, to nije realno, za to nam treba kontinuitet, tako da je napravio pritisak njemu ali i navijacima.

                                Trece, potpisao je coveka na dve godine koji je prekrsio svaku mogucu klupsku i drzavnu zakonitost...dobio neku smesnu kaznu i igra 6minuta dovodi poluproizvode iz FMP-a...tera djesu iz FMPa da bi mu sin igrao 30minuta ...

                                Zvezda ako hoce napred, to nece moci da uradi dok je ova vlast na celu i dok NC ima ovoliku moc. Pa on je zaposlio celu familiju i verujem da bi neki tj 80% navijaca zaposlilo i drugare...zato smo dostigli neki limit i to je to..

                                Neki ljudi koji retko vise savracaju na forum su bili srecni sto je iskecao Deja, pa...sad im je tegoba..

                                Onih 26sekundi sinoc je zlocin...zlocin prema kosarci...ako ostavi ovo nesretnog Rocestija to je to...sto se mene tice ende...ma sta uradio posle...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X