Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Onih nekoliko navijača koji su zviždali Brajantu nisu trebala to raditi.

    Očekujem uskoro konferenciju na kojoj će Lazić zapretii radikalnim merama ako se to ponovi.

    Comment


    • Nece ovo tako proci kod Covica. Previse je on truda ulozio da dovede Zvezdu tu gde jeste da bi se zajebavao. Sin mu je bio rak rana, na njega je bio slab. Ali Sasi nije tata, tako da ocekujem neku reakciju vrlo brzo...

      Comment


      • Originally posted by Storm View Post
        Nece ovo tako proci kod Covica. Previse je on truda ulozio da dovede Zvezdu tu gde jeste da bi se zajebavao. Sin mu je bio rak rana, na njega je bio slab. Ali Sasi nije tata, tako da ocekujem neku reakciju vrlo brzo...
        Nadam se.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Jedino sto su Covic i Ostoja ulozili su pare iz drzavnog budzeta i to verovatno duplo manje od onoga sto dobijaju,ostalo je zavrsilo u njihovim dzepovima.

          Comment


          • Ja sam i dalje u šoku zbog ovakve Sašine odluke.

            Ne mogu da je izbacim iz glave.

            Comment


            • Jedini razuman razlog da je išao na presecanje lopte al kad iznuđeni pritisak nije urodio plodom ne znam što se nije pravio prekršaj.


              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Jedini razuman razlog da je išao na presecanje lopte al kad iznuđeni pritisak nije urodio plodom ne znam što se nije pravio prekršaj.


                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                Svi treneri prvo pokušaju da agresivnošću oduzmu loptu, ako to ne prođe posle nekoliko sekudni, odmah se pravi faul.

                Mi smo imali vremena da ga napravimo, a reakcija Saše na kraju utakmice govori da on to nije želeo.

                Ovo je najsramotnija odluka trenera koju sam video.

                Comment


                • Slično nešto je pre neki dan uradio Kurtinaitis protiv Trinkijevog Bajerna.
                  Izgleda da je Obradović prepisao recept pa ga primenio.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Karamazov View Post
                    Izvinjavam se Radonjiću što sam pre poželeo Sašu za trenera nego njega.
                    A jel bi pozeleo da opet cekas 2ipo sezone na titulu?

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      A jel bi pozeleo da opet cekas 2ipo sezone na titulu?
                      Ne zezaj, sada ne bi imao taj pritisak rušenja dominacije Partizana, a nije ni Partizan ko što je tada bio.

                      Pisao sam o tome i kada sam kritikovao to poređenje Radonjića sa ostalima da je neazhvalno, jer vreme ne stoji nego ide i menjaju se neke stvari.

                      Radonjić je u svakom slučaju bolji trener.

                      Comment


                      • Ovo je baš nekako mučno, "nemanje plejmekera".
                        Napraviš doselekciju sa proverenim igračom i onda kažeš nema pleja.

                        Comment


                        • Originally posted by Karamazov View Post
                          Ne zezaj, sada ne bi imao taj pritisak rušenja dominacije Partizana, a nije ni Partizan ko što je tada bio.

                          Pisao sam o tome i kada sam kritikovao to poređenje Radonjića sa ostalima da je neazhvalno, jer vreme ne stoji nego ide i menjaju se neke stvari.

                          Radonjić je u svakom slučaju bolji trener.
                          Radonjic je bolji trener od oba Sala...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Jel objasnio Salo na KZS što je predao tekmu?
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Zato sto: "Igrajte sta hocete!"

                              Nije mu se islo u produzetak, kod kuce se ladila vecera!

                              Comment


                              • Nisam skoro gledao cudniju (gluplju) utakmicu, ne znam da sam ikada vidio da neko ovako odigra 26sec. Problem nije ni to vec ona utakmica protiv Zalgirisa kad smo igrali agresivno, kidali, pronalazili rjesenja u napadu al prosto lopta nije htjela kroz obruc.
                                Sta je trebalo, samo jedan kvalitetan igrac, PG/SG koji zna sa loptom, ima mirnocu i poene 1vs1 da te zute minute preguramo.
                                Mi smo doveli Terija da slipom odvaramo pik igru, Rocestija da smiri i pogadja i Obrayant da radi sitne minijature kad ne ide.
                                Kako smo uspjeli sve da useremo a pored Karaicica promasimo sa pojacanjima nije mi jasno al jebes mene ja nisam ni bitan, ne zna ni Sasa jer jedno je akumulativni umor al ovo je klasicni brain fart vec pet utakmica.
                                Selektivno izdrkavanje mi licno ide na kurac, nikada nisam gotivio takve trenere, cak ni dok sam igrao to mi nije bilo jasno.
                                Da je lose - nije, mi smo i dalje onaj tim koji kida odbranu, leti po terenu i zna da se bije sa najjavim bez pardona, samo ta iskra mora da se zapali.

                                Comment

                                Working...
                                X