Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E do kurca opet cemo morati da menjamo trenera. Obrad se pogubio , a verovatno i izgubio kontrolu nad timom. Zaigrao se sa pojacanjima, i umesto da prizna greske ko Radonja i otpusta , jebe ga sujeta pa tera kroz zid. Sad nema izgovora ni za umor, ni za jak ritam, mi posle pauze isto lose izgledamo. O Brajant ko Milko na papiru sve moze al u realnosti ne moze nista, pritom batica nema nikakav osecaj ni koji je minut utakmice ni koji rezultat, ni dal je bonus dal nije, fazon neka neobavezna americka razvojna liga . Samo da nas ne kostaju ove njegove zajebancije ABA lige ... Vreme je da Covic reze iako je Obrad njegov stih

    Comment


    • Sasa vise nise je Sasa, od danas je Salo...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • O kvalitetu našin bivših trenera od ere DR, dovoljno je pogledati gde su radili posle nas i sve je jasno.. Verujem da posle ovoga, Saletov max domet je neki Nanter.

        Mi ozbiljnog trenera nemamo već godinama

        Comment


        • Izvinjavam se Radonjiću što sam pre poželeo Sašu za trenera nego njega.

          Comment


          • Više kroz šalu, mada ima tu dosta sličnosti, sam poistovetio Lojda sa Kangom.
            Mislio sam da će se dosta toga izbrusiti, slegnuti, ali definitivno trener (ubedjen sam da to nije njegov način razmišljanja i stil igre) je postao žrtva, a sa njim i ceo tim, ovog vragolana Lojda.
            Daće on s vremena na vreme nešto, pogodiće onakve šašave poene, ali on je zapušio i upropastio ceo smisao igre naše ekipe. Na njega dosaj i onog 00 i to je to.

            Comment


            • Ma previše je ovo i od Lojda. Jedna dobra pa jedna solidna, pa tri užasne.

              Šta želi Saša od Kuzimića? Da igra prvih 6 minuta i posle na klupu?

              Šta će mu Simonović? Šta će mu Lazić?

              Bog neka mu je na pomoći sa ovim timom što je selektirao.

              Ne znam da li su ga obavestili da igramo Evroligu a ne Evrokup.

              Comment


              • Davidovac 13 poena i 10 skokova.

                Najbolji naš igrač večeras.

                Šteta što Saša nema hrabrosti. Da je večeras imao više poverenja u Dobrića dobio bi utakmicu.

                I Kuridžu je u jednom trenutku zaboravio zbog Brajanta.

                Comment


                • Nikad mi nista u kosarci necemo uraditi sa gomilom Amerikanaca,mozemo da dovedemo i Zeljka Obradovica za trenera,sa divljacima se ne moze igra praviti,svi jure licnu statistiku.

                  Comment


                  • Originally posted by Karamazov View Post
                    Izvinjavam se Radonjiću što sam pre poželeo Sašu za trenera nego njega.
                    Takodje. Bio sam naivan i glup. Oprosti Dejane. Covece kog nikad sujeta nije vodila vec rad, red i uspeh.

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Sasa vise nise je Sasa, od danas je Salo...
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Ovo od naseg trenera je na kraju bilo u stilu: "IGRAJTE STA HOCETE!" To be continued.

                        Comment


                        • I još jedna napomena i pored svega u našoj igri, "sudije" su nas ozbiljno pokrale. Kad god smo ulazili u bilo kakav ritam dobre igre uvek su sekli na najbezobrazniji način. Neke tehničke, faulovi u zadnjim stotinkama, sa jedne strane, ne sviranjem koraka, tri sekunde više puta, očignih faulova sa druge strane.
                          Valjda će biti fer i pošteni kad budemo "gostovali" kod braće.

                          Comment


                          • Trneer crveno-belih Saša Obradović je čestitao ekipi Budućnosti i dodao:

                            - Zaslužena pobeda gostiju. Možda negde malo čudni kriterijumi, ali ne treba se sada obazirati mnogo na suđenje. Glavni problem je kod nas, već treću utakmicu praktično igramo bez pleja, teško je organizovati igru, teško je u nekim situacijama i naći prava rešenja na terenu. Imali smo problema u prvom poluvremenu sa Ivanovićem koji je dao 20 poena. U drugom poluvremenu smo se odbrambeno vratili tamo ali nekako isto bez pravog strpljenja, bez prave "glave" sa 19 izgubljenih lopti. Ostaje žal, siguran sam da ćemo biti bolji. Ovo je dobar znak za nas da se pogledamo malo i da vidimo kako dalje. Analiziraćemo utakmicu i videti kako dalje. Svaka sledeća je najvažnija. Idemo dalje. Borimo se.
                            Uvek juri za opravdanjima.

                            Ni reč o poslednjem napadu.

                            Zamislite da ovakvu glupost napravi u finalu ABA lige.

                            Zato bolje što pre da se rastajemo.

                            Comment


                            • Imalo je i toga ali ja ipak akcenat stavljam na nas i našu igru.
                              Last edited by nebitan; 06-12-20, 19:46.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Karamazov View Post
                                Uvek juri za opravdanjima.

                                Ni reč o poslednjem napadu.

                                Zamislite da ovakvu glupost napravi u finalu ABA lige.

                                Zato bolje što pre da se rastajemo.
                                Ko je selektirao plejeve? Neki vragolan? Nebojša ili ti Saša? Ni reči o frilenseru O Brajantu i može mi se Lojdu?
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X