Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljudi, sta je ovo? Obradovic je odlucio da brani ceo napad i ostavi nam 2 sekunde za sut????? Ahahaha od muke

    Comment


    • Ja i dalje ne verujem.

      Zašto nije pravio faul?

      Comment


      • Jel moguće da je branio poslednji napad a razlika bila samo 2-3s do kraja.

        Obradović preslikao Kurtinaitisovu taktiku iz tekme protiv Bajerna.

        Comment


        • Samo da pitam od ovih upucenijih, je l se zna ko je skautirao terija? Sta on zna osim da zakuca? Beskoristan.... Sta drze kuzmica, kad covek 10min ne moze da izdrzi?

          Comment


          • ne verujem da bi iko to hteo.... verovatno nisu ispostovali da naprave faul.

            Comment


            • Obradović koji brani napad na razlici između dva sata dve sekunde
              A govedo Obrajant nek se tera u, kurac iz kluba sa sve svojim mogu za 2,mogu za 3,a mogu i do samog kraja dok jedino što može je jedno veliko ništa.

              Comment


              • I na kraju retardirano, uglavnom kao i sve ostalo.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • https://youtu.be/gmW8mdDNIk4

                  Tренутно стање у нас цигана

                  Comment


                  • Originally posted by Karamazov View Post
                    Ja i dalje ne verujem.

                    Zašto nije pravio faul?
                    Šta ima da se čudiš potezima takvog stratega? Pogledaj sedmi minut treće četvritne utakmice između Crnokose i Bačkog Jarka, druga stolica prvi red desno, sve će ti se samo kasti.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Ma jebem ja tebi mater Obradovicu. Ti si kurcina od trenera.

                      Comment


                      • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Vadi Šakotu iz naftalina i daj tog midžeta da preokrećemo sezonu

                          Comment


                          • Previše se uzdamo mi u novog pleja. Neće on ništa bitno promeniti.

                            Ovde treba promeniti pola tima.

                            Plej neće naučiti Terija, Brajanta i Kuzmića da prave blokove.

                            Na tranziciji se ne radi. Kod Tomića nije bila valjana ali je on barem posle svake uhvaćene lopte požurivao svoje igrače napred.

                            Ogromno razočarenje je Saša. Osim CSKA svaku neizvesnu utakmicu protiv ozbiljnije ekipe smo izgubili.

                            Srećno smo prošli protiv Mege, Splita i Partizana. Večeras sreću nismo imali.

                            Moguće da smo večeras izgubili i prednost domaćeg terena.

                            Comment


                            • Jedno je jasno, ovi igrači, naročito poslednja tri koja su kao pojačanja, su probrani i pozvani od nekoga.
                              Nisu sigurno uperili utoku u glavu trenera i SŠ i rekli zovi mene.
                              Katastrofalno se vrše izmene,totalno promašeni moment kad ko treba, a ko ne da je na terenu.
                              I na kraju, najžalije mi onih momaka ispod koša em ne igraju em moraju da skaču i navijaju za ova.....

                              Comment


                              • Da je bilo do igrača verujem da bi Saša eksplodirao. Njegova mirnoća pokazuje da je on ovako hteo.

                                A trener koji tako odluči ne zaslužuje da trenira ozbiljan klub.

                                Čekam konferenciju pa da čujem objašnjenje.
                                Last edited by Karamazov; 06-12-20, 19:04.

                                Comment

                                Working...
                                X