Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lojd ako ode mozemo slobodno da otpisemo ne samo el nego svako takmicenje koje igramo, borili bi se za plej of aba lige koliko siromasan roster sto se napada tice imamo...

    Comment


    • Drugo nije lojd divljak, on to u valensiji nije bio, sasa mu je nametnuo tu ulogu i kraj price, kao i obrajantu...

      Comment


      • Čini ti se, zbog njega su svi ostali "uštrojeni".
        Stoje negde sa strane i navijaju za ovog vragolana.

        Comment


        • Originally posted by L a z a R View Post
          Čini ti se, zbog njega su svi ostali "uštrojeni".
          Stoje negde sa strane i navijaju za ovog vragolana.
          Skoro svaki tim ima nekog takvog vragolana pa ipak ne izgledaju kao mi. Dakle, nije do vragolana već do trenera.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Ja sam iskreno ocekivao dosta laksu pobedu Makabija, pre svega zbog izostanka Hall-a te ocekivanih probelma nase spoljne linije u odbrani protiv Wilbekin-a, Dorsey-a, Bryant-a i Jones-a.

            Bio sam iznenadjen onim povratkom posle loseg pocetka 3-ce cetvrtine i +13 za Makabi (gde su promaseni svi otvoreni sutevi) ali se cini da je nekoliko dobrih odbrana i par pogodaka za 2 te slobodnih bacanja sa nase strane pored smanjenja razlike ubacilo i nesigurnost u redove Makabija, vrlo moguce zbog njihovih zadnjih utakmica gde su imali nekoliko bas bolnih poraza svojim greskama.

            Cak se dosta puta onaj spiker u dvorani Makabija obracao "ohrabrujucim" porukama njihovim igracima, posebno sam zapamtio to na samom kraju utakmice pre nekog naseg napada (mislim da je bilo manje od minut do kraja) kada je bilo vrlo izvesno da su dobili utakmicu ali je ovaj ipak osetio potrebu da ih "podigne" ohrabrujucim komentarima.
            Mislim da bi u nekim drugim okolnostima za Makabi sa ovom nasom skracenom rotacijom na pozicijama 1/2 utakmica bila resena jos ranije u njihovu korist.

            Comment


            • Kaд дође задњих 2 мин противник ништа не треба да ради само треба да нас пусти да ми све радимо за њега.

              Па људи за Жалгирис ми није било жао, за Химки пусти руске паре, за Бајерн ајде и Жабар да убоде Реал ајде пусти Реал је ти Ефес имали дан турски Рандом кошаркаши али ово бре људи? Па колико су лоши а ми смо још лошији

              Comment


              • Originally posted by L a z a R View Post
                Ko se čudi?
                Ja se samo čudim da se u klubu dozvoljava ovakav javašluk i neodgovorna igra.
                Još jednom, ako je to maksimum od stručnog štaba i njihova ideja kako treba da izgleda Zvezda, onda smo u velikom problemu.
                Ček,kako da očekuješ da loyd doda nekom kad pola naših igrača sem njega, woldena i srkija ne umeju bukvalno Nisza vise sa loptom da urade sem tapkanja o parket. Moraju sami praviti prednost. Sale je imao neverovatnu srecu sa loydom i waldenom iskreno. Da je radonja imao ovakve ograce ih....

                Comment


                • Kosarka je timski sport. Nije tacno da Dobric ne ume da sutne za 3, da Kuridza ne ume da igra ledjima, da Kuzmic ne ume da pogodi ako mu se da pravovremen pas, pa cak i onaj muceni Teri ima svoje kvalitete koje ne umemo da iskoristimo.... Ali timske igre u napadu nema. Ne postoji!

                  I treci put pitam. Zasto je Rit klupiran u drugom poluvremenu posle solidne role u prvom? Da li je trener toliko lud ili glup ili sujetan ili tvrdoglav ili slep ili sta je?

                  Fali prvi plej kod koga ce biti lopta. Kod Loyda i Waldena ne moze da bude. Oni su dvojke koji rade svoj posao i organizacija napada nije u opisu njihovog radnog mesta, niti oni to znaju. Hall kao bek ap i to je to. Ali i pored toga mora da se igra pik, da lopta vise kruzi i da napad ima smisao. Onih 10 timskih asistencija od sinoc je sramota za jednu ozbiljnu el ekipu. Ja takvu kosarku necu da gledam. To nije moja Zvezda. Divljanje ne prolazi ni u nba. A tamo igraju divljaci trpaci koji mogu da utrpaju 50-60 poena. Jebes bre to.
                  Last edited by Storm; 04-12-20, 06:45.

                  Comment


                  • Sale voli taj stil gde ce umesto pleja imati igraca tipa stef kari...e sad problem nije u lojdu(videli smo kako je igrao za valensiju) problem je u sasi koji igra iso napade, ja ne vidim nijednu akciju kod njega, napadacku msm...uzasno sve ono izgleda bas

                    Comment


                    • Ovo sto igramo mozemo i bez trenera.
                      Trio Brajant, Tery, Rocesti je epski zajeb tesko ponovljiv

                      Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • O brajant je jako kvalitetan kosarkas, ima sut, ima masu, ima visok iq e sad...dal je sve do njega? Ili ga pak trener koristi na pogresan nacin? Ako mu se da dozvola da siluje onda jbg, gledamo to sto gledamo, za rocestija se slazem, uzasan u odbrani, mogu da kazem da je slican covicu u tom segmentu, napad je takodje uzas e sad gledao sam malo to njegovo zadrzavanje lopte...on je cesto u petorci gde kosarkaski iq manjka kod ostalih igraca, plus su napadacki opasno limitirani pa tako i on uspeva da zabode, ali jbg ocigledno da su ga godine osakatile i da vise i u napadu ne moze da isporuci bar 50% onoga sto je do sada

                        Comment


                        • Kosarka jeste timski sport, ali nju trebaju da igraju igraci koji znaju da igraju bar nesto u jednom od 2 pravca, znaci nema tu mesta za kuridzu, rocestija, terija, kuzmica, lazica, pa ajd da kazemo i dobbrica mada razmislio bih tu za njega...


                          Inace da, ovoj ekipi dosta fale navijaci, tu ne mislim na aba ligaske, vec na evroligaske navijace
                          Last edited by Czbg9; 04-12-20, 08:08.

                          Comment


                          • Ih ih potop na topiku. Izgubili od Makabija u gostima. Iskreno mi smo malo bolje izgledali nego proslu i da smo ovako odigrali protiv Efesa verovatno bi ih pobedili. Nije ni sve do nas nesto se pitaju i protivnicke ekipe.
                            Lopta je solidno kruzila ali sta vredi kada kod nas imas igrace koji ne smeju da sutnu za 3 kad su sami. Jednostavno ne sutiraju. Eto sinoc je Obradovic popizdeo na Dedu koji ima solidan sut, odigrao odlicnu partiju i sad i ne sme da sutne trojku??? Nego dodaje Dzoniju?? Pa mislite li da im Obradovic kaze kad si sam slucajno nemoj da sutiras trojku nego dodaj Brajantu da se ispucava?
                            Od vodonosa hrabrosti da trojku sutnu imaju samo Dobric i Rit, a znate koliko oni vremena provode u utakmici.
                            Obzirom da smo jucerasnju utakmicu igrali bez pleja nismo je ni toliko lose odigrali. Nismo se predavali ni kad su oni otisli na 12-13 razlike, preokrenuli rezultat. Mozda nam je u tim trenucima falila jos jedna trojka da udjemo u sigurnije vode ali tako je kako je.
                            Valjao bi nam dodatni igrac na jedinici koji je bar ranga Hol-a
                            Sve su ovo iznudjena resenja siromasnog kluba. Za Kevina smo ostali kratki pola miliona u plati, Noka vec potpisali pa bi sta bi. Pleja posle Kevina ocigledno nismo mogli naci do katovanja u NBA(nije ga nasao ni PAO ni Real iako imaju vise novca nego mi) pa smo potpisali Roch-a na 2 meseca do katovanja. Ne moze se igrati mnogo smislenija kosarka bez organizatora igre.
                            Svakako po sastavu mi smo ekipa oko 14-15-te pozicije u EL i to da nam se poklope kockice.
                            Previse ste ostri prema Obradovicu, isto tako je bilo i prvih Radonjicevih sezona. Mora vreme da prodje. Ne mora ako imas 10-15 miliona. Ali ako se krpis onda....jbg tako je kako je. Po meni sad imamo bolju igru nego prvih sezona pod Radonjicem.
                            Verujte u proces, docice sve to na svoje. Uostalom da imamo navijace verujem da bi imali i bolji skor od ovog. Kako je Zalgiris krenuo na krilima navijaca i cim nema vise navijaca nema ni zabave...
                            Sa kim igamo sledecu? Da osvetimo ovaj poraz od sinoc?
                            Last edited by Ivan9; 04-12-20, 08:18.

                            Comment


                            • Teško, verovatno idemo na 4/9 posle utakmice sa Oli.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Ako misliš na prvu sledeću u Evroligi igramo protiv Olimpijakosa.

                                Inače, sad u nedelju igramo protiv Budućnosti.

                                Oni su imali mnogo problema sa virusom.

                                Ako protiv njih zabrljamo, neće da valja.

                                Ništa se nije promenilo što se igre tiče ni posle ove mini pauze.

                                Ni napred ni nazad, stojimo u mestu.

                                Comment

                                Working...
                                X