Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo momci, svaka vam cast. Malo je falilo, jebiga..
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Joj... za dlaku.. kako se okliznuo Nelson, gde baš tamo klizavo
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Neko ovde rece da je Katic nezadovoljan, da sabotira i hoce da ide . Veceras bukvalno molio da udje u igru i rizikovao da pogorsa povredu.

        Alal vam vera momci. Imate srca taman koliko ga druge ekipe kkcz kroz istoriju nisu imali. Ako ce se ginuti, nek se gine muski. A sada, napad na OAKA i Lavoral u Areni. Mozete. Znate da mozete.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • pa odavno se nisam osjecao ovako popisano ko veceras ovo ide u francusku kategoriju strazbur-bordo...prevelika zelja uzrokovala previse glupih, pocetnickih gresaka...a steta, bas steta, imali smo ih, nudili su se...ajmo pao sutra pobjeda za cigane

          Comment


          • ljudi moji nama se u EL neda i gotovo...jos jedan u nizu nesrecnih poraza ali momcima svaka cast za mene su pobjedili i upravo tako su i ispraceni iz pionira...BRAVO ZVEZDO ovo jednom mora da nam se vrati
            Last edited by duka79; 29-11-13, 00:34.

            Comment


            • Nisam bio u prilici da ispratim mec al ividim po vasim komentarima da su momci odigrali muski i borili se do kraja. Onda im se nema sta zameriti. Ovo mora jednom da se vrati, padaju tesko svi ovi porazi na jednu loptu ali moraju da smognu snage da idu dalje i da se okrenu sl. kolu.

              Comment


              • samo da dodam, cisto ako nekoga zanima, da je markus vilijams i veceras pokusao cetiri puta za tri, naravno nijedan nije ubacio...ostao je na onih 9 trojki protiv zvezde

                Comment


                • Ajde neko ko je zaludan i ima volju da uradi dobro delo nek napiše koja je naša računica ako želimo u top16 ?

                  Comment


                  • Treba da ostvarimo jednu pobedu vise od Lavorala. To je otprilike to, ne verujem da ce Ritas ili Panatinaikos biti u kombinacijama za cetvrto.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Au, oni imaju Lijetvus kod kuće, dolaze nama i na kraju im dolazi Lokomotiva, da kažem da gube od nas, da dobijaju Lijetvos i na kraju bez rezultatskog značaja po Ruse i njih na svom parketu, dolazimo do zaključka da mi moramo sve da dobijemo do kraja

                      Comment


                      • Najrealnija racunica je da dobijemo sve do kraja,naravno!
                        Ova igra Zvezde je jos jedan znak da smo zaista na pravom putu..uspjeli smo da prakticno neutralisemo njihov sut za 3 poena..sofoklis se dobro pazio,ovo se jednostavno mora vratiti!Dobijamo PAO u Atini,sigurno!


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • nemoramo imati pobjedu vise od laborala dovoljno je da imamo isti skor kao i oni ako ih dobijemo i u areni

                          Comment


                          • Ja ipak mislim da je za nas bolje da Kuca dobije veceras.I Pao i Kuca imaju 3-3 skor,ali Pao ima dosta tezi raspored,gostuju Lokomotivu i docekuju Makabi.Ako dobije Pao kljucni mec ce nam biti u Atini,moramo dobiti vise od 4 poena razlike.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • kada se pogleda raspored do kraja vidi se koliko ce nam biti tesko proci gotovo nemoguce koliko bi nam znacilo ono od sinoc ali sta da se radi nama je kljucna utakmica u Grckoj koju moramo dobiti mada ja mislim da ce to biti gotovo nemoguce jer i sudije ce tu uciniti sve da Pao ne ispadne tako rano iz EL

                              Comment


                              • Sacekajmo da se odigra utakmica,pa cemo posle razmisljati sta i kako.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X