Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znao sam da si nezadovoljan što nismo prošli iz 5 kola, i to pješke. Nego, i taj sa avatara odlično stoji i vidim već je prošao grupu

    Nisam ni ja neki pretjerani optimista, ko bi bio nakon svih ovih godina. Ali da treba ostaviti čovjeka da radi, treba, jer boljeg izbora nemamo.

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Znao sam da si nezadovoljan što nismo prošli iz 5 kola, i to pješke. Nego, i taj sa avatara odlično stoji i vidim već je prošao grupu

      Nisam ni ja neki pretjerani optimista, ko bi bio nakon svih ovih godina. Ali da treba ostaviti čovjeka da radi, treba, jer boljeg izbora nemamo.
      Off je ali ovaj sa avatara lako dve Serije A uzastopno, dva Super Kupa, nakn sezona kada je Juve bio 7. loš stručnjak vala baš :

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Pa cenim da smo mogli da brojimo 3:2 u najmanju ruku, pa i 4:1, što da ne.
        Polako. Navikavamo se na takmicenje. Bice bolje u nastavku, pa ne mozemo odmah da bijemo
        Last edited by Lord Aleksoni; 20-11-13, 00:26.

        Comment


        • WE ARE BACK

          Last edited by Lord Aleksoni; 20-11-13, 01:48.

          Comment


          • Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Jaka Blazic

              http://www.redstarbelgrade.info/rsb/...rati-jako.html
              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

              Comment


              • Izgubise nam Jaka i Shilb tekmu, sta da se radi. Da je nekako dobiti Maccabi u Beogradu, pa da imamo sansu za top 16, jer je tesko nadati se da Kaha ne dobije nikoga do kraja. Steta sto nismo uspeli da iskoristimo odlican start 4/4.

                Williams samo protiv nas igra dobro, ovo ostalo ocajno.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Izgubise nam Jaka i Shilb tekmu
                  Mislis Rasko Katic i njegovih 10 promasenih zicera...
                  Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                  Comment


                  • Originally posted by jevta1992 View Post
                    Mislis Rasko Katic i njegovih 10 promasenih zicera...
                    Jaka je napravio u roku od 20 sekundi tri licne i ispucao nam bonus, dok je Shilb od sredine cetvrtine bio beskoristan, sto se donekle moze opravdati cinjenicom da gotovo nije ni odmarao u drugom poluvremenu. Ostaje zal sto smo mogli dobiti najjacu ekipu u grupi.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Moramo dobiti Makabi u sledecem kolu,imperativ!Odgovara nam sto se u sledecem kolu sastaju Kuca i Pao.
                      Fokusirati se na Megu,pa korak po korak.
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Nevjerovatno! Onakav procenat suta za 3 poena!Stvarno smo toliko nesrecni nenormalno.Oni nisu imali toliko resenja do 4 cetvrtine..Samo sut s polja,i to kakav,jbt ne mogu da vjeeeeerujem,kako ih je posralo!!!Ne mogu da vjerujem mamu im jebem srecnu!Mada,Katic i Radenovic gotovo neupotrebljivi,i trebalo bi da se polako razmislja u klubu o tome!


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Nzm da li je do naše odbrane ili šta je ali protiv nas se ekipe obično otvore sa šutom sa distance, Makabi, pa i Litvanci i sada ovi, samo toče.

                          Comment


                          • Ne odgovara nam Lokomotiva. Centar i krilni centar su niski, a jaki kao stene. Bobi nije mogao da polozi loptu preko Hendrix-a koji je 20 cm nizi od njega. Plus sto i Brown i Hendrix mogu da gadjaju sa poludistance odlicno, Brown i trojke gadja. Marcus Williams izgleda protiv nas ima obicaj da krene da igra kao blesav, a ko i onako povrsno prati EL kosarku zna da ga je jako tesko cuvati kada krene. Pa 2 od 3 trojke je dao preko ruke, plus ono polaganje sto ulazi iz svakog desetog pokusaja.

                            Jednostavno su sanse male da se dobije ovakva ekipa, mi smo imali i nismo iskoristili jbg..Tako da, nadaj se da cemo dobiti zutu stoku Brajkulice, kako bi ostali u trci za top 16. Treba i nasima odati priznanje, dobro smo se drzali, na kraju nam se najbolji igrac umorio i kraj...valjda svedoci i ovo da nismo ni mi toliko slaba ekipa.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • markus vilijams vs zvezda 3p (8-13)
                              markus vilijams vs ostali evroligaski timovi 3p (0-9)

                              valeri lihodej vs zvezda 3p (3-5)
                              valeri lihodej vs ostali evroligaski timovi 3p (1-3)

                              sve ja to razumijem i kockanje u odbrani, i slabo branjenje pika, i biranje da nas kazne sa trice, i previse otvorenih suteva, al' kako to makabi sinoc suta 4/19 protiv kahe i masi gomilu otvorenih suteva, a protiv nas obruc kao lavor...mozemo se lagano vec pripremiti za 10ak primljenih trojki u pioniru...

                              p.s. dabogda markus vilijams umro u najstrasnijim mukama sa istetoviranom zvijezdom na celu...

                              p.p.s. jedina trenutna zelja mi je da ako eventualno prodjemo u top 16 da dobijemo lokomotivu da ih operemo sve im jebem srecno...
                              Last edited by swish41; 22-11-13, 18:20.

                              Comment


                              • Originally posted by swish41 View Post
                                markus vilijams vs zvezda 3p (8-13)
                                markus vilijams vs ostali evroligaski timovi 3p (0-9)

                                valeri lihodej vs zvezda 3p (3-5)
                                valeri lihodej vs ostali evroligaski timovi 3p (1-3)

                                sve ja to razumijem i kockanje u odbrani, i slabo branjenje pika, i biranje da nas kazne sa trice, i previse otvorenih suteva, al' kako to makabi sinoc suta 4/19 protiv kahe i masi gomilu otvorenih suteva, a protiv nas obruc kao lavor...mozemo se lagano vec pripremiti za 10ak primljenih trojki u pioniru...

                                p.s. dabogda markus vilijams umro u najstrasnijim mukama sa istetoviranom zvijezdom na celu...

                                p.p.s. jedina trenutna zelja mi je da ako eventualno prodjemo u top 16 da dobijemo lokomotivu da ih operemo sve im jebem srecno...
                                I ja brate prizeljkujem Lokomotivu,ako prodjemo top 16.nisu oni bas bolji od nas! Kako ih je posralo hah kuku Boze!Srecnici mamu im jebem!


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X