Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Joj muke juce pred mec, okrenuse Finci u poslednja dva minuta za malo me slog nije strefio kao i nesretni Kuban, tako da sam mec Zvezde docekao u nokdaunu i to poprilicno velikom,muka me pojela

    Elem, igra je bila kao iz snova. Obradovic je ovaj put rasturio penzionera Mesinuna sitne komade. Pripremio je jasno mec, dok je Mesina igra sah u Sempione Parku... Prilagodjavao se Sale brzo i malo je kasnio sam u prvom na centra Traci...ne znam kako dalje sa Terijem i tu smo bili isamarani,ali sve ostalo lagano pokrio. Napadao sa visikom petorkama, ukrotio O'Brajnta, Rocestio pogodio nesto, Teri skako u apadu,solidan u odbrani...

    Svako je dao neki mali doprinos i pogadjali smo cuda, malo smo imali i srece kad se prelamao mec sa zicerom Dlijenja i pogodili smo tad poprilicno dva teska suta, ali od tada potpuno kontrola meca.

    Volden je caca tima, mozda Loyd jeste najbolji skorer, ali nisam verovao da ovaj Volden moze ovako dobro da igra konstantno....

    Ima tu jos zamerki na neke igrace, ali generalno kad imas onakve procente sute, tesko je bilo sta zameriti i ako je Milano bio ocigledno rovit, imace oni problema kako sa pojedinim igracima,ali najvise sa Mesinom koji je takticki sinoc bio pregazen, unakazen....

    Ovo i Baskonija su ti mecevi gde smo odigrali na nekom maksimumu i tesko damoze bolje u EL, PROSTO NIJE REALNO. Samo zelim i dalje brzi i bolji protok lopte, malo nas je ''kakilo'' sa O'Brajntovim frljokama i jos par suteva, vise bih voleo kvalitetnije akcije kad se mec lomi posebno.

    Da nisam zaboravio ni lose strane, to je opet los odnos asistencija i izgubljenih lopti 13-13 i tu smo najgori u EL ili jedni od najgoih, nece se ovako dobijati u kontinuitetu. Oba pleja su imali jednu asistenciju..Lepo sto je Rocesti dao 9poena ali mora to bolje sa pasovima, nece sut biti uvek na nasoj strani.

    O'Brajant se konacno primirio i imao par odlicnih povratnih pasova, ali opet je sutirao i to malo suteva po volji, srecom je ulazilo, mozda mu je to trafe mark nemam pojma. Teri dobar u odbrani, dobro ga je SO kontrolisao sa izmenama , otkinuo je Hajnsa koji je sutirao iz igre 0-5, Tarcevski 6 poena i uloga igraca Milana na centru je bila mizerna i konacno su centri dali dobar doprinos u odbrani i oslikalo se na rezultatu.

    Jos jednom naglasiti da je ovo pobeda taktike Sase Obradovica, video se jasno cilj i kontrolisana utakmica svih 40minuta,pa cak i kad smo gubili oni su vecim delom poradjali poene. Sad ide Barsa gde treba rotirati maksimalno pa sta Bog da i onda se do ponedeljka odmoriti i odvaliti partizane u svakom smislu te reci. Da racunamo 4-6 je dobro,onda nam sledi pet veoma bitnih meceva gde bi morali da okrenemmo sezonu i budmo tim koji ce biti granicni za F8 sto nam je i cilj.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Poceo O’brayant da konacno pogadja one svoje fade-away suteve. Mnogo sexy to izgleda moram priznati.

      Comment


      • Originally posted by Ivan9 View Post
        Gde ce ti duša? Ja mu namerno nisam skretao pažnju jer mi simpatično kako broji
        Bolje da ste ćutali, srce ste mi slomili.

        Nisam znao za tu promenu. Je l' ima gde da se vidi od prvog do poslednjeg mesta koliko se dobija?

        Spoiler

        Comment


        • A one izgubljene lopte posle Saletovih tajmauta?

          Plejevi bi imali po jos koju asistenciju da nisu promasivani oni ziceri, prvenstveno od Kuzmica. Sem pobede ostvarene su 2 vrlo vazne stvari: Roc je poceo da pokazuje znake zivota, i O'Brajko je poceo da se uklapa u tim.

          Comment


          • Originally posted by Karamazov View Post
            Bolje da ste ćutali, srce ste mi slomili.

            Nisam znao za tu promenu. Je l' ima gde da se vidi od prvog do poslednjeg mesta koliko se dobija?
            Ima naravno
            Crvenoj Zvezdi od EL sleduje minimalno 500000 evra

            Ukratko:
            Oni sa licencom dobijaju 1,5M€, oni bez licence(KKCZ) dobija 0.5M€ pre pocetka bilo kog takmicenja.
            Rangira se pozicija na tabeli i to od 14-tog mesta koje dobija 150k€, 13-to dobija 200k€ itd itd
            Mi smo po trenutnom stanju na tabeli na 400k€(+ onih pocetnih 500k = 900k€)

            Sampion EL dobija dodatnih 1,5M€, finalista 850k€, treci na F4 dobija dodatno 750k€ a poslednji klub na F4 dobija 650k€

            Ranije je to bilo 200k za ucesce + 37k od pobede.

            Comment


            • 1,5M sa licencom. Sad mi je jasno sta juri Nebojsa...

              Comment


              • Gledam reprizu... petorka koja je okrenula minus 5 u plus 4 u poslednjih tri ipo minuta prvog poluvremena Roč, Wolden, Simke, DeDa, JOB... [emoji4][emoji848]

                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Ivan9 View Post
                  Ima naravno
                  Crvenoj Zvezdi od EL sleduje minimalno 500000 evra

                  Ukratko:
                  Oni sa licencom dobijaju 1,5M€, oni bez licence(KKCZ) dobija 0.5M€ pre pocetka bilo kog takmicenja.
                  Toliko o ravnopravnosti i regularnosti ove frankestajn lige.

                  To moze samo kod Djordija.

                  Comment


                  • Džoni je baš baš specifičan igrac. Ne odgovara protivnicima ni kad igra 4, ni kad igra 5. Ja ocekujem jos bolje njegove partije dok on pohvata nase kretnje i mi njegove. Mada je i "ovakav nikakav" nas najbolji skakac i treci strelac.
                    Nadam se da će više vremena provoditi na 5 jer smo na 4-ci bolje pokriveni.
                    Roč je i pored očajne forme, nas najbolji asistent na terenu. Bolji je asistent od Hall-a ali mu fizicka sprema nije dobra. Da li ce moci da se podigne...videcemo. Preko 40% dostupnih asistencija je njegovo kada je na terenu. Hall ima 34% kada je na terenu. Na 40 minuta Roč ima 7,5 asistencija a Hall 6,7(Lojd je treci sa 22% sto je odličan podatak za beka šutera)
                    Statisticki Roč nije toliko loš, koliko je loš utisak gledajući ga na terenu

                    Za sada igraci koji imaju najveci uticaj na igru su(i to bas ovim redom): Loyd, Kuzmić, Hall, Kuridža, DeDa, Walden...
                    Kuzmić mi je iskreno iznenadjenje na ovoj listi ali opet Kuzma je i ovakav(drven, spor, kao da nije igrao basket 2 godine...) naš najbolji ofanzivni skakač 14,8% dostupnih ofanzivnih skokova. Drugi je Kuridža sa 12,4% a treci je Terry sa 10%
                    Naš ubedljivo najbolji defanzivni skakač je Dzoni sa 33,7% uhvacenih defanzivnih skokova raspolozivih timu, kada je na terenu. Drugi je Terry sa 24,9% a treći je Kuzmić sa 21,9%(četvrti je opet iznenadjujuće Loyd sa 19,9%)

                    A Dzoni i Roč su i dalje bez kondicije....samo bolji mogu biti

                    Comment


                    • Hall je uzasan igrac, msm uzasan za prvog pleja nekog evroligasa...potpuno beskoristan u napadu u bilo kom smislu...msm mozda on moze i da pogadja, ali je toliko mentalno u kurcu i toliko je plasljiv da kada gledam lojda i voldena ovaj mi bude toliko smesan da i zaboravim da igra

                      Comment


                      • Inace poduckao ga borisa na draftu sinoc? Fino

                        Comment


                        • Nije bilo ni izvesno da Simanic moze da bude izabran na draftu, vise je to bila neka zelja Miska verovatno da proba da ubedi nekog da ga uzme (izlazno je godiste tako da se nije morao ni prijavljivati za draft).

                          Kako ce se stvari dalje odvijati sa njim je na klubu, treneru i menadzeru, Obradovic je isto Miskov klijent i kada je stigao u Beograd na potpis ugovora sa Zvezdom to vece je isao na veceru sa menadzerom (cini mi se da je Misko izbacio sliku na Instagramu ili nekoj drugoj mrezi kako piju vino). Verujem da ce se oni svi nekako dogovoriti oko Simanica i ja bih rekao Radanova i njihove uloge, svakako je bolje da igraju nego da budu 14-ti i 15-ti igrac u KKCZ.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan9 View Post
                            Ima naravno
                            Crvenoj Zvezdi od EL sleduje minimalno 500000 evra

                            Ukratko:
                            Oni sa licencom dobijaju 1,5M€, oni bez licence(KKCZ) dobija 0.5M€ pre pocetka bilo kog takmicenja.
                            Rangira se pozicija na tabeli i to od 14-tog mesta koje dobija 150k€, 13-to dobija 200k€ itd itd
                            Mi smo po trenutnom stanju na tabeli na 400k€(+ onih pocetnih 500k = 900k€)

                            Sampion EL dobija dodatnih 1,5M€, finalista 850k€, treci na F4 dobija dodatno 750k€ a poslednji klub na F4 dobija 650k€

                            Ranije je to bilo 200k za ucesce + 37k od pobede.
                            Vidim u tekstu da se ipak i dalje daju pare za pobede, tako da ću ja nastaviti sa tefterisanjem.

                            Piše da imamo sigurnih 500 'iljade, plus zarada na osnovu broja pobeda i plus za plasman.

                            Comment


                            • "Every team will, regardless of the results, cash in a minimum of 1.5 million euros if they own a long-term license or a minimum of 500,000 in case they don’t own one.
                              As was the case in the past, every win will have a particular value while the novelty for this season – and this season only – being that the best 14 teams will be rewarded for the final placement and there will not be a prize for each game.
                              According to the same report, the 14th place will get 150,000, which will be added to the minimum revenue from the market pool, and the prize will progressively increase toward the top of the standings, up to the 1.5 million euros that will belong to the champions. Getting to the final four equals a 650,000 euros prize."

                              Bravo
                              Ja sam to negde pročitao i ostalo mi zapamćeno da se onaj stari sistem sa nagradjivanjem pobeda uklanja i da se menja sa ovim nagradjivanjem po poziciji. Još htedoh to da pomenem kod naše prve pobede...
                              Ali ovo boldirano znaci da novac od pobeda ostaje plus samo ove sezone se dodaje novac i na osnovu plasmana.
                              Znači sledeće godine u ovo doba bićemo milioneri?!
                              Nadam se da nisi obrisao tefterisanje.

                              Comment


                              • Auu, pazi sledeći put Ivane molim te. Ja sam stariji čovek, je l' oćeš da mi srce pukne od tuge?

                                Taman imamo priliku da zarađenom lovom u Evroligi isplatimo pola igračkog kadra.

                                Comment

                                Working...
                                X