Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasto je sa Rocom potpisan ugovor samo na 2 meseca a ne do kraja sezone? Pa da bi se videlo sta i koliko moze. Da li je 4 minuta u EL ono sto se od njega ocekivalo? Ja mislim da ne, tako da mislim da ima jos ovih nekoliko prilika gde ako ne eksplodira trazice se neko drugo resenje. Ne bih ovako mislio da nismo potpisali samo dvomesecni ugovor.

    Comment


    • Klasican rsb ovac, nece nikad da prizna da smo pogresili sa igracima na poziciji 1 i 5...branice ih dok ne lipse

      Comment


      • Originally posted by Czbg9 View Post
        Klasican rsb ovac, nece nikad da prizna da smo pogresili sa igracima na poziciji 1 i 5...branice ih dok ne lipse
        Cuj rsbovac a tamo nemam 3 upisa u poslednjih 2 godine, zaprati malo na twiteru sta pisem, tamo mozda i vidim facu, ime i prezime sa kim imam razmenu misljenja a ovde se svi kriju iza nekih no name nikova i prosipaju svu pamet sveta,ali to je sve OK, slati otrovne strelice i vredjati bez da znam sa kim imam "cast".
        Ja za ovo sto pruza Rochesti je mogao isto da pruzi i Uskokovic ali Chris Paul nece doci svakako bez obzira koliko bi zeleli takvog igraca.
        Potpisan je na dva meseca i svaki dinar koji ce biti dat na njegovu platu je bacen osim one role protiv CSKA. Ja sam ipak da se svim igracima potpisuju 10 to dnevni ugovori i da po potrebi ih angazujemo i otpustamo u zavisnosti od utakmice do utakmice.I javno sam pisao da se pitao Covic Roch nikada ne bi potpisao, Sasa je trazio njega pa neka trener i preuzme i odgovornost za potpis njega i svih igraca koji su sada u rosteru.
        Dovoljno je bilo sinoc videti Covicevu facu kada su nam svih 5 igraca bili stranci u poslednja 4 minuta kada smo izgubili utakmicu ( Roch nije bio na parketu).

        A to Rsbovac treba da zvuci kao uvreda koliko vidim ili smatras da si ti Bogom dan kao nezavisni i objektivni forumas.
        Sa jednog veceg i uticajnijeg foruma sam se povukao bas iz razloga ovakvih prozivki i uvreda,mada je to tamo prihvatljivo jer su oni ipak najmerodavniji da ocenjuju igre i sto se vise vredjaju ljudi drugacijeg misljenja veci je rejting doticnog forumasa.Ista je slucaj i sa Rsbom takodje, jer ni tamo nije bolja situacija jer je moderno sada imati kriticki stav pod plastom slobode misljenja, strucnost i kompetencija iznosenja takvih misljenja ocigledno nisu vise potrebna.

        Kao sto nisam komentarisao pobedu protiv Asvela tako i nisam zeleo da ulazim u neku dublju raspravu oko ovog poraza, ali je jace od mene da se krivac za poraz od nikada slabijeg Reala okrivi Rochesti sa 4 minuta, ali dobro, da ima publike vec bi se stvorila grupa koja je zvizdala igracima i terala iz kluba, bilo bi vise kandidata i to i ove sezone. Sem Loyda verovatno bi svi bili oterani posle glasa objektivne zvezdaske publike.

        A za ovo LIPSE, zivotinje LIPSU sram te bilo.

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Zasto je sa Rocom potpisan ugovor samo na 2 meseca a ne do kraja sezone? Pa da bi se videlo sta i koliko moze. Da li je 4 minuta u EL ono sto se od njega ocekivalo? Ja mislim da ne, tako da mislim da ima jos ovih nekoliko prilika gde ako ne eksplodira trazice se neko drugo resenje. Ne bih ovako mislio da nismo potpisali samo dvomesecni ugovor.
          Sto se Simonom potpisao ugovor na dva meseca pre par godina, zar Legenda nije imala poverenja u kapitena, zar nisu pojedini istaknuti forumasi ovde i na tadasnjem B92 odbrojavali svakodnevno istek njegovog ugovora, pa se posle sakrili u rupe jer je Simon postao SIIIIIIIMMMMMMMOOOOOONNNNNOOOOOIVVVVIIIIIICCCC.
          Koliko jos ima igraca sada u El koji su na kratkorocnim ugovorima, jel Stimac bio na kratkorocnom ugovoru sa Fenerom, ne razumem, umesto da se pozdravi ta odluka mi sada se pitamo sto je potpisan na dva meseca. Hoce li neko zaliti za njim posle ovih igara kada se zavrsi ugovor, jel neko zali za Derickom Brownom, Gistom, Lukasom, i ko zna koliko igraca koji su potpisani na pune ugovore a nisu opravdali.
          Dva pasa Teriju protiv CSka koji su mozda bila kljucna su pokrili debelo njegove dve plate, ima tu nekih drugih ugovora koji ne donose ono za sto su dogovereni a ticu se domacih igraca a stranci ce uvek biti prvi na udaru kada ne isporuce ono za sta su angazovani.

          Ali ce domaci koji imaju x 3 vece ugovore na mesecnom nivou biti zasticeni od kritika sa do 5 minuta na parketu i pored terena, jer oni su nasi a svetski ( ali po primanjima)
          Last edited by Šarac; 14-11-20, 15:12.

          Comment


          • Lepo je uci u halu a ostali sa godisnjem nista..kako se to izvlaci, na poluvremenu utakmic u Zelezniku? Ako neko zna,pitam za druga..

            Gosn Sarac,ljudi hvale i kritikuju....koliko vidim ti se uhvatis samo za kritike. Meni uopste nije jasno sto moras sve da branis,od koga branis?? Od brace Zvezdasa???

            Danas sam na 11 utakmici koju gledam...sad zavrsavam Randers..ne moras mi ti pisati o kosarci i objasnjavati sta su ocite greske,posto kad hvalimo nema te da kazes tako je Losmi brate moj...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Ja i pozdravljam takve odluke, i uopste ne preispitujem tu sa Rocom jer verujem da boljih tesko da je bilo, nego sad komentarisem, a pretpostavljam i ostali - sta sad kad se priblizava kraj tog dvomesecnog perioda?

              Iako ga vrlo cenim i postujrm, ne verujem da se bilo ko od nas zadovoljava ovakvim njegovim partijama, a pretpostavljam da je to slucaj i sa Obradovicem jer mu je dao samo 4 minuta na zadnjoj tekmi. Dakle ima jos nekoliko utakmica do kraja Novembra da opravda svoj dolazak, a ako mu doprinos bude onakav kakav je do sada bio pretpostavljam da se nece produzavati ugovor sa njim. Mada to verovatno zavisi i od trzista u smislu da li ce biti slobodnih igraca u tom trenutku...

              Comment


              • Rocesti mnogoooo steti ovom timu trenutno, ne asistira, ne pogadja, ne moze nista da odbrani...nema smisla

                Comment


                • Odlicno smo igrali. Covic je opet uradio pravu stvar i doveo kvalitetne igrace i trenera. Treba vremena da se sve uigra, ali rezultati su odlicni. Cak i juce sam video samo dobre stvari..ovo moze biti samo bolje. Svako je deo slagalice na sledecem mecu, ne moze se u ovom tempu ni dobiti sve utakmice. Bitno je da vidimo napredak u igri i da svake nedelje napredujemo. Imamo cast i privilegiju da gledamo EL gde igra nas klub a sve to su nam omogucili porodica Covic i vlada Srbije...Jos jednom veliko hvala i napred Zvezdo!!!

                  ''posveceno''
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Utisak je da baš nemamo sreće sa rasporedom
                    Feneru smo došli na početku kad su bili nabrijani, evo protiv Barse 40 razlike, danas celu utakmicu gube od Turk Telekoma kog je Igokea rutinirala i pobede na kraju u poslednjim sekundama.
                    Himki se na početku krpio sa juniorima, mi ih uhvatismo u punom sastavu.
                    Real se na početku raspadao i eto uhvatismo ih na usponu forme.
                    Takođe je utisak da je El ove sezone nikad ujednačenija, Barsa jedina tu odskače kvalitetom, ali zanimljivo je za gledanje koja god utakmica da se pusti.
                    Trebamo da uživamo što više jer će sigurno biti mnogo triler završnica u našim mečevima i smatram da svakog možemo pobediti kad nam je dan.

                    Comment


                    • Ma nema sta, posao je odlicno uradjen...nmg da gresim dudu, ali opet taj plej, fali majku mu

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Lepo je uci u halu a ostali sa godisnjem nista..kako se to izvlaci, na poluvremenu utakmic u Zelezniku? Ako neko zna,pitam za druga..

                        Gosn Sarac,ljudi hvale i kritikuju....koliko vidim ti se uhvatis samo za kritike. Meni uopste nije jasno sto moras sve da branis,od koga branis?? Od brace Zvezdasa???

                        Danas sam na 11 utakmici koju gledam...sad zavrsavam Randers..ne moras mi ti pisati o kosarci i objasnjavati sta su ocite greske,posto kad hvalimo nema te da kazes tako je Losmi brate moj...
                        Evo ja ne znam kako se ulazi u Halu njih mozda 50 udje , ko su ti ljudi ne znam, znam neke. Ja mogu da udjem, dovoljno mi je jedan poziv na pravom mestu, ali nijednom nisam bio iako imam sezonsku kao i 1000 i nesto zvezdasa.Da li stvarno mislis da bi na 4.000 zvanicno zarazenih neko smeo iz kluba da pusti vise od ovoga sto puste u halu da se kriju gore pod krovom. Nema vise od 50 ljudi unutra plus ljudi koji rade u klubu.
                        Ja nemam sta koga da branim, imam isto pravo da branim Sasu ako vidim da on nije kriv, kao sto "zvezdasi' kao sto kazes imaju potrebu da samo kritikuju mozda sam ja nasao svoju potrebu da branim nesto sto smatram da nema greske u treneru, igracu ili upravi. Ali je generalno moderno biti pljuvac , izvini pozitivni kriticar na ovakvim mestima i time pokazati da se zna bolje od onoga koji je za to placen radi to u klubu, kako u kancelariji tako i pored terena.

                        To sto ima vise hiljada ljudi u trznim centrima, kaficima, klubovima, a ne dozvoljavaju makar deo sezonaca unutra nije krivica kluba nego ove banane drzave na celu sa onim koji je i vodi.

                        Ne znam sta si se ti nasao pogodjenim za nemogucnost ulaska sezonaca!???Tebe to svakako ne pogadja.

                        Comment


                        • Imam prijatelja dosta koji su redovni i to ih pogadja sto ne mogu da gledaju.

                          Niko nije nikog okrivio, niti smatra nekog odgovornim. Svako iznosi svoje cinjenice.

                          Cinjenica jeste da smo postali porodicni klub i to nekima nesto i ne smeta..i ti imaju perspektivu...u Srbiji...

                          Zalosno je da se uopste igra, trebaju turniri..

                          Sumnjam da SO neko ne voli...ali mesto DEJANA RADONJICA mora da se zasluzi..i nema preskakanja stepenica...

                          Svi mi volimo Zvezdu, a neko i Covica..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Tesko da neko moze toliko da bude redovan u Vracarskim kafiterijama ko Radonja...

                            Comment


                            • Dobra smo mi ekipa, izgubili smo sta? Sve favoriti a kiksnuli Zalgiris a dobili CSKA e sad, lhepota je sto je svaka izuzev Fenera mogla da se dobije, pa kad ovaj pakao od rasporeda prodje mozemo zaredati i koju pobjedu evo sanse za tri pocetkom decembra.
                              Ja stvarno uxivam u kosarci koju igramo a sad dokle ce nas to dovesti ziv nisam, nadam se top 8

                              Comment


                              • Da bi imali sanse da se plasiramo u 8 moramo i da dobijemo nesto i na strani, a to su bile prilike Bajern Himki. Na drugim gostovanjima nije to realno, eventualno Baskonija Valensija. Tako da to jesu kiksevi ako se juri top 8. Ali ja mislim da nesrecne okolnosti u prelaznom roku u kombinaciji sa skromnim budzetom su faktor koji nas je limitirao tako da ce biti tesko izboriti top 8 ove sezone. Ono sto je bitno je da se dobro radi , da se igra stabilno u Aba i da se pravi sistem, a to ce posle dati i rezultate u EL. Ako ne ove onda neke od sledecih sezona kad se sve kockice budu slozile. Uostalom isto tako je bilo i u Radonjinoj eri.

                                Comment

                                Working...
                                X