Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gotovo je ovo

    Comment


    • Nije.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Vidim kako nije. Nismo odigrali smisleni napad već 4 minuta.

        Comment


        • Fali nam plej. Tu bas skripi.

          Comment


          • Mislim da je hol nas najslabiji prvi plej u zadnjih 7god...prejadan je kuridza poludebilan igrac i on i marko i jagodic

            Comment


            • Roch mora da ode i dovedemo prvog pleja. Aj ovo ostalo cemo nekako da krpimo.

              Comment


              • Šteta.

                Odigrali smo najbolje poluvreme ove sezone.

                Treća četvrtina nas je koštala poraza i finiš utakmice gde smo izgubili koncentraciju.

                Dobro je što u ovom porazu su se videle i neke dobre stvari i neki napredak.

                Kuridža se izblamirao. Stvarno je sramota na ovom nivou praviti onakve poteze, podsetio je na Vukotu Pavića iz Mornara.

                Ročestija mi žao. U jednoj situaciji glumi da ga neko čuva, savio glavu i mrda je levo-desno. Kampaco se ukopao i pita se šta mu je, šta ovo radi.

                Uvek je bitan i način na koji izgubiš. Žao mi je naravno zbog poraza ali i drago jer su videle i neke dobre stvari, videla se i velika borbenost igrača.

                Comment


                • Poenta je da ovakve timove bez prvog pleja nećemo pobeđivati. Hol i Volden nemaju kvalitet da organizuju igru kada je stani pani, Davidovac je prespor i premekan za takve momente, Ročesti je bivši igrač i rekreativac i to je to.



                  Bukvalno je greh ne dovesti prvog pleja na ovu ekipu.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Ne možeš očekivati uvek besprekoran protok lopte kad je u pitanju Volden pošto se troši i radi u odbrani ko niko. Gubi ogromnu snagu te su sporadične greške normalne.
                    Ne znam zašto se toliko Hol minimalizuje kad dečko pismeno igra i bira rešenja.
                    Više su vam problem O' Brajant koji je nesumnjivo veliki poenter ali i potrošač lopti kao i Teri koji je ovde najslabija karika.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Hol je dobar za drugog pleja.

                      Problem je kako naći kvlaitetnog pleja koji će biti pvi plej.

                      Ako i nađemo takvog na tržištu, onda je problem novac.

                      Mi nismo u stanju da biramo.

                      Od Roča nema vajde. On ili će ostati i igrati ABA ligu za siću, ili će otići a mi ne dovoditi nikog.

                      Iskreno, nisu velike šanse da nekog dovedemo.

                      Comment


                      • Nema se sta zameriti, bolji je Real ovo su za njih gostovanja gde moraji da pobedjuju. Mi smo platili danak kasnijem kompletiranju tima protiv himkija bajerna zalgeirisa. Ali sta da se radi sve je receno, Nnoko Pangos. Bitno je da imamo konacno trenera i imamo igru. Tesko cemo nesto ove sezone u EL ali borba nece izostati. Aba je nasa tu nece biti problema. Sad zavisi da li ce davati predstavnika i sledece godine u EL.

                        Comment


                        • Originally posted by Marcus View Post
                          Nema se sta zameriti, bolji je Real ovo su za njih gostovanja gde moraji da pobedjuju. Mi smo platili danak kasnijem kompletiranju tima protiv himkija bajerna zalgeirisa. Ali sta da se radi sve je receno, Nnoko Pangos. Bitno je da imamo konacno trenera i imamo igru. Tesko cemo nesto ove sezone u EL ali borba nece izostati. Aba je nasa tu nece biti problema. Sad zavisi da li ce davati predstavnika i sledece godine u EL.
                          Bravo, lijepo napisano. Dobar mec, dobra borba, nije se dalo pred kraj al Real je to i pored ocajne igre, udje im par trojki, mi nesrecno iszubili lopte i kraj. Ok idemo dalje, borba je tu, doci ce i rezultat. Hvala momcima na predstavi

                          Comment


                          • Одлична кошарка Звезде, баш права такмичарска утакмица остаје жал за победом. Као што сам већ рекао остаје нам ове сезоне да Сале види систем и да сл год будемо конкурентни а ове сезоне да уживамо у кошарци. Одлична утакмица, мада искрено више ми је криво што смо вечерас изгубили него Србија синоћ додуше од фудбалера смо навикли све оно.

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Ne možeš očekivati uvek besprekoran protok lopte kad je u pitanju Volden pošto se troši i radi u odbrani ko niko. Gubi ogromnu snagu te su sporadične greške normalne.
                              Ne znam zašto se toliko Hol minimalizuje kad dečko pismeno igra i bira rešenja.
                              Više su vam problem O' Brajant koji je nesumnjivo veliki poenter ali i potrošač lopti kao i Teri koji je ovde najslabija karika.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                              Hol i Ročesti danas zajedno indeks -2. To znači da nisu imali nikakav (pozitivan) uticaj na igru. Ne može se igrati ozbiljna košarka (a to podrazumeva da se dobiju ovakve utakmice kada ti se protivnik ponudi) bez jednog ozbiljnog pleja koji je tu za završnicu.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Nece se igrati d liga u nba ili kako se vec zove, tu ce da otpadne brda igraca, neko ce da valja da ga jebem

                                Comment

                                Working...
                                X