Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Storm View Post
    Ja samo moram da izrazim svoje cudjenje opet na dovodjenju ove karikature Terija. Ja vecu neznalicu na 5 kod nas nisam video u poslednjih 10 godina.
    Лесор?

    Comment


    • Originally posted by Triple View Post
      Лесор?
      Lesor je glup. Ali ovaj ne zna. Niti suta, niti igre ledjima, niti povratnig pasa, niti poludistance..... Samo onako kao tele.

      Comment


      • Зна да закуца ако ништа друго а онај није знао да закуца кад је требао.

        Comment


        • Nisam gledao utakmicu ali vidim Loyd opet 30-tak poena (2 pobede do sada su uz njegove partije sa 30-tak poena), Walden sjajan takodje uz timskih 58% za 3 poena (ovo je bolje nego onaj procenat na prvim utakmicama ABA lige).

          Comment


          • Comment


            • Konačno posloženo kako treba.

              I moram da primetim, igra sa i bez OBrajanta bukvalno nebo i zemlja. Čovek je neverovatan stoper lopte i bunar u bukvalnom smislu reči.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Walden sjajan

                Last edited by Samo Zvezda; 11-11-20, 23:02.

                Comment


                • .....
                  Last edited by Laki21; 11-11-20, 23:49.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Originally posted by Czbg9 View Post
                    Imam neki osecaj da ce ugusiti lojda, a da hol nece biti sposoban da preuzme odgovornost na sebe, daj Boze da gresim...videcemo
                    Originally posted by LosmiSK View Post
                    Tuga sta mi igramo.....
                    kahm kahm

                    Comment


                    • Jbg. Dzoni ako se ne poslozi i vise podredi tinu, ode sve u k.
                      Covek bez sumnje ima kvalitet, ume da iskreira poene, ali je zato crna rupa u napadu.
                      Vidi samo kos, lopta ne kruzi, a Sale je najavljivao pred pocetak sezone puno kretanja bez lopte i trazenje extra pasa.
                      Ako ga ne uljude, nece biti dobro.
                      I da, treba nam definitivno prvi plej umesto Rocestija.

                      Comment


                      • Originally posted by Jimi22 View Post
                        Jbg. Dzoni ako se ne poslozi i vise podredi tinu, ode sve u k.
                        Covek bez sumnje ima kvalitet, ume da iskreira poene, ali je zato crna rupa u napadu.
                        Vidi samo kos, lopta ne kruzi, a Sale je najavljivao pred pocetak sezone puno kretanja bez lopte i trazenje extra pasa.
                        Ako ga ne uljude, nece biti dobro.
                        I da, treba nam definitivno prvi plej umesto Rocestija.
                        A gde se kupuju ti prvi playevi, u Wallmartu u USA< ovde u LIDLu.

                        Potpisan je ugovor sa JOB do kraja sezone, i naravno kada se dobije utakmica protiv ocigledno najslabijeg protivika zasluga je zato sto sto covek nije igrao

                        Asvel u ovom sastavu ce se boriti sa Albom za fenjer, veliki doprinos Loyda koji gle cuda ovog puta se ne tera iz kluba kao proslo kolo kada je imao 2/14.

                        Ne mozemo svaku utakmicu imati plus 50 % sut za 3, cak ni protiv Primorke nismo imali taj % a igra je bila kao sto smo svi videli kriminalna.

                        Nekada smo posle pogresnih ulazaka u ligu sa nekim rosterom menjali po 5 igraca u Decembru, prosle sezone smo 3 + 1 doveli u decembru/februaru, resili se nekih igraca u istom periodu i dalje imali 15 igraca u rosteru. Mi smo doselekciju vec izvrsili krajem oktobra, sa napomenom da je Roch na dvomesecnom ugovoru a uskoro ce poceti i poslednji mesec tog ugovora. Po pisanju na vecini foruma mi bi vec trebali da kontaktiramo Chris Paula da njega angazujemo jer eto Roch ne moze da isporuci a i Hall nije na zeljenom nivou.
                        Znaci jos jednog ubicu da dovedemo , da JOB otkacimo, a kada dodje taj novi da mu objasnimo da je Loyd gazda pa ako i on pocne da sutira da ce i on dobiti otkaz jer samo jedan igrac sme da sutne 20 puta. Ako udje LOyd je babo, a ako sutira kao proslu utakmicu 2/14 onda je kriv JOB jer je imao 50 % sut ali se pojedinim on ne svidja i mi gubimo utakmice kada je on na parketu.

                        Ova ekipa bez tri nova igraca je od 19 avgusta zajedno svaki dan 24 h, ova trojica novih su dosli bez dana kosarke, jedan jos prelezao Koronu ali uticaj igrica ra je odavno reper kako se novi igraci uvode u igru i u stvarnom zivotu.Ali daj neka traje prelazni rok cele sezone, daj da menjamo svake nedelje igrace, cekam samo trenutak slabije igre Woldena pa da se okrene prica cim je dosao od komsija nije on za nas.

                        Uzivajte malo u pobedama jer ne mozemo ocekivati ih svake nedelje, bice pobeda i poraza ali kolicina negativnosti posle poraza je daleko veci euforiji posle pobeda, jer se uvek javi ljudi koji ce da nadju zamerke i na pobedama u EL na strani od 21 razlike.
                        Last edited by Šarac; 12-11-20, 09:03.

                        Comment


                        • Rocesti za sad ne isporučuje ono što se očekivalo, tipa sut kad je slobodan, napad iz pika. Ima sigurnost na lopti, ima pregled ali agresivnost je znatno manja sto kad se podvuče nije dovoljno. Volim ga ko brata ali ta pracka mora da radi kad ima pogled ka kosu.
                          Dzonija treba utegnuti, suvise je on veliki igrač da bi nam bio problem integracije. Sve ono sto radi MJK i Rit on to radi na vecem nivou samo mu se treba pronaci selekcija suta. ISO bih isto isao na njega ali da iz centralnog bloka kao pomoć dolazi Lloud a ne Lazic ili Hall.
                          Teri mi je besmislen ako nece raditi pik sa njim, tu mora biti pretnja kako bi nam suteri ostali otvoreni.

                          Comment




                          • Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              A gde se kupuju ti prvi playevi, u Wallmartu u USA< ovde u LIDLu.

                              Potpisan je ugovor sa JOB do kraja sezone, i naravno kada se dobije utakmica protiv ocigledno najslabijeg protivika zasluga je zato sto sto covek nije igrao

                              Asvel u ovom sastavu ce se boriti sa Albom za fenjer, veliki doprinos Loyda koji gle cuda ovog puta se ne tera iz kluba kao proslo kolo kada je imao 2/14.

                              Ne mozemo svaku utakmicu imati plus 50 % sut za 3, cak ni protiv Primorke nismo imali taj % a igra je bila kao sto smo svi videli kriminalna.

                              Nekada smo posle pogresnih ulazaka u ligu sa nekim rosterom menjali po 5 igraca u Decembru, prosle sezone smo 3 + 1 doveli u decembru/februaru, resili se nekih igraca u istom periodu i dalje imali 15 igraca u rosteru. Mi smo doselekciju vec izvrsili krajem oktobra, sa napomenom da je Roch na dvomesecnom ugovoru a uskoro ce poceti i poslednji mesec tog ugovora. Po pisanju na vecini foruma mi bi vec trebali da kontaktiramo Chris Paula da njega angazujemo jer eto Roch ne moze da isporuci a i Hall nije na zeljenom nivou.
                              Znaci jos jednog ubicu da dovedemo , da JOB otkacimo, a kada dodje taj novi da mu objasnimo da je Loyd gazda pa ako i on pocne da sutira da ce i on dobiti otkaz jer samo jedan igrac sme da sutne 20 puta. Ako udje LOyd je babo, a ako sutira kao proslu utakmicu 2/14 onda je kriv JOB jer je imao 50 % sut ali se pojedinim on ne svidja i mi gubimo utakmice kada je on na parketu.

                              Ova ekipa bez tri nova igraca je od 19 avgusta zajedno svaki dan 24 h, ova trojica novih su dosli bez dana kosarke, jedan jos prelezao Koronu ali uticaj igrica ra je odavno reper kako se novi igraci uvode u igru i u stvarnom zivotu.Ali daj neka traje prelazni rok cele sezone, daj da menjamo svake nedelje igrace, cekam samo trenutak slabije igre Woldena pa da se okrene prica cim je dosao od komsija nije on za nas.

                              Uzivajte malo u pobedama jer ne mozemo ocekivati ih svake nedelje, bice pobeda i poraza ali kolicina negativnosti posle poraza je daleko veci euforiji posle pobeda, jer se uvek javi ljudi koji ce da nadju zamerke i na pobedama u EL na strani od 21 razlike.
                              Sarac, pusti pricu.
                              Ja sam pored navijaca Zvrzde i kosarkaski ljubitelj i gledam sta se desava na terenu.
                              Ono sto sam video je da do sada sa JOB nema nikakvog kruzenja lopte, svaka timska igra prestaje i prelazi se na ISO.
                              On sa takvom ulogom ce ukanaliti ekipu.
                              Sale je lepo razmisljao, hoce balans igraca spolja i unutra i doveo coveka sa poenima u rukama na 4/5 ali ga mora bolje posloziti.
                              Posle JOB sam misljenja da nam ne treba profil igraca kao Rocesti na 1 i da nam za neke vise ciljeve treba prvi play.
                              Rocesti leti posle 2 meseca. Ne treba nam neko da puni primorsku i slicne.
                              I da, uzivam ja u svakoj pobedi, znam koji budzet imamo, ali alibi price odbijaju publiku.
                              Mi moramo biti takmicari i da svake godine na F8 ciljamo.
                              Sve ostalo odbija publiku.

                              Comment


                              • Možda sam ja lud ali meni je Teri u većem delu drugog poluvremena igrao dobru odbranu.

                                Za divno čudo.

                                Comment

                                Working...
                                X