Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Samo kažem da smo mogli već sada da se radujemo top16 fazi, ovako ima da se koljemo do 5 pobeda. U ABA kakve su ove ostale ekipice u odnosu na nas može da nas vodi i Milan Gurović, stigao bi do finala.
    Zamisli Milivoje Lazić da se vrati...

    Radonjić jeste meni antipatičan lik bez harizme ali sigurno da je pokazao da će izgurati ovu sezonu do kraja na pristojnom nivou ako ništa više. Na kraju sezone će mu se suditi...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Evo cele utakmice

      http://www.youtube.com/watch?v=otUODOcxVQg
      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Za mene važi kao i za tebe što se košarke tiče Ali, moram ovo da te pitam. Koliko smo mi to uložili u odnosu na Lokomotivu i Panathinaikos pa smo morali da dobijemo? Naš skor od 2-3 je potpuno realan kada se pogleda kvalitet ekipa i ulaganje u iste. Panathinaikos je igrao brutalnu odbranu drugo poluvrijeme. Sa istom ekipom su i mnogo skuplji Kuban ostavili skoro 5 minuta bez šuta na koš, prošle godine prvaka Evrope bez ideje u sve 3 finalne utakmice prvenstva.
        Šta kažeš za Radonjićevo dobijanje utakmice sa Mitrovićem protiv Nocionia, ili u petak sa Simonovićem protiv Geceviciusa?

        Mislim da je osnovni problem što se ovaj tim posmatra kao nešto ekstra, a dovoljno je samo da pogledaš pozicije 4 i 5 i vidiš koliko curi.
        Sinoć je Bobi maltretirao Partizan pod košem, ali je zato propustio 10-15 zicera pod svojim. Mnogo je utakmica gdje Bobija uopšte ne može upotrijebiti, jedna od tih je ta famozna protiv Panathinaikosa. Ispadao je smiješan kad god je bio u igri. Katić se raspada, Mitroviću prva sezona ozbiljne košarke, Radenović nomad, sve se može gledati i sa druge strane.

        Koga bi vi za trenera? Ko je bolji od Radonjića u ovom trenutku, a da može voditi Zvezdu?
        A obrati ti pažnju kako grobari godinama kod kuće melju redno u EL i oni su podređeni što se budžeta tiče, puna dvorana ludnica, a mi ispustimo 15 razlike za 5 minuta u drugom delu, ne damo koš skoro ceo period. Protiv PAO da čovek onako lako propusti 15 razlike i da se čupa u poslednjem napadu za produžetak meni stvarno kao laiku nije jasno kako, pri tom taj PAO igra nikada lošije koliko sam ispratio, a mi igramo kako ovde govrite dobro i imali smo rezultat u pp, rezultat koji jak trener ne bi ispustio tačno nema govora. I u Podgorici ima +5 ako se ne varam 4 ili 5 minuta do kraja i umesto samo da odradimo tim koji je za klasu slabiji od nas, mi prospemo sve to u roku od minut, prvo kolo ABA da ne pominjem, a u isto ušli sa nebeskim nizom pobeda u pripremama. Plus istu tu ekipu pkk pocepa sa pola gasa, peške.

        Lokomotivu mu ajde opraštam, debi ekipe, Arena puna, neka bude da smo podlegli pritusku, ali ove tri gore nabrojane sve idu na njegovu dušu.

        Ali ajde da se sudi na kraju čoveku, šta ja znam, meni nekako ovo do sada nije maksimalan uspeh i što je najgore dokurčilo mi godinama samo da tražim neka opravdanaj za greške, promašaje i tsl.
        Last edited by Brajkula; 19-11-13, 14:02.

        Comment


        • Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            A obrati ti pažnju kako grobari godinama kod kuće melju redno u EL i oni su podređeni što se budžeta tiče, puna dvorana ludnica, a mi ispustimo 15 razlike za 5 minuta u drugom delu, ne damo koš skoro ceo period. Protiv PAO da čovek onako lako propusti 15 razlike i da se čupa u poslednjem napadu za produžetak meni stvarno kao laiku nije jasno kako, pri tom taj PAO igra nikada lošije koliko sam ispratio, a mi igramo kako ovde govrite dobro i imali smo rezultat u pp, rezultat koji jak trener ne bi ispustio tačno nema govora. I u Podgorici ima +5 ako se ne varam 4 ili 5 minuta do kraja i umesto samo da odradimo tim koji je za klasu slabiji od nas, mi prospemo sve to u roku od minut, prvo kolo ABA da ne pominjem, a u isto ušli sa nebeskim nizom pobeda u pripremama. Plus istu tu ekipu pkk pocepa sa pola gasa, peške.

            Lokomotivu mu ajde opraštam, debi ekipe, Arena puna, neka bude da smo podlegli pritusku, ali ove tri gore nabrojane sve idu na njegovu dušu.

            Ali ajde da se sudi na kraju čoveku, šta ja znam, meni nekako ovo do sada nije maksimalan uspeh i što je najgore dokurčilo mi godinama samo da tražim neka opravdanaj za greške, promašaje i tsl.
            Grobari mogu knjigu napisati o porazima sličnim našem protiv Panathinaikosa, i vidim Vujošević im je još uvijek na klupi, a po tvome on nije jak trener jer je ispuštao prednosti. Oni su prošle godine vodili protiv Bamberga cijelu utakmicu i raspali se u zadnje 2 minute. Neka mi dižemo frku nakon prvog takvog. Taj Panathinaikos će sigurno završiti među 8, a dalje nijanse odlučuju.
            Pretpostavljam da si gledao utakmicu u Podgorici, dobro je da su svi igrači ostali nepovrijeđeni na onom klizalištu. Prokockao je Dule sinoć -4 tj. mi smo nadoknadili, vidiš kako znamo i da se vratimo

            Comment


            • Originally posted by notorious View Post
              Grobari mogu knjigu napisati o porazima sličnim našem protiv Panathinaikosa, i vidim Vujošević im je još uvijek na klupi, a po tvome on nije jak trener jer je ispuštao prednosti. Oni su prošle godine vodili protiv Bamberga cijelu utakmicu i raspali se u zadnje 2 minute. Neka mi dižemo frku nakon prvog takvog. Taj Panathinaikos će sigurno završiti među 8, a dalje nijanse odlučuju.
              Pretpostavljam da si gledao utakmicu u Podgorici, dobro je da su svi igrači ostali nepovrijeđeni na onom klizalištu. Prokockao je Dule sinoć -4 tj. mi smo nadoknadili, vidiš kako znamo i da se vratimo
              Da ali Dule đuskao i top4, nije da nije, Dule titula vazda, sreća pa sam upamtio generaciju Topalović, Topić, Oliver Popović, Luka Pavićević, Kuzmanović Zdravko itd. inače se ne bih sećao kada smo poslednji put do titule došli. Ne glorifikujem Duleta, samo iznosim činjenice.

              Što se tiče klizanja, pa nisu se samo naši igrači klizali, tako da je taj izgovor besmislen, a što se tiče sinoćne utakmice, da l treba da te napomenem da je Partizan imao u rosteru 7 igrača, trebalo je ono da ide u +15 batarice. Moje neko mišljenje, ako grešim zamolio bih nekog da mi kaže da ne sedim ispred monitora u zabludi.

              EDIT: Da kažem i da ukoliko uzmemo ABA ili domaćicu, da ću prvi da se javno izvinim za ove postove i da stavim Radonju na avatar pre velikog maga koji je trenutno na istom, ali trenutno nisam oduševljen.
              Last edited by Brajkula; 19-11-13, 20:31.

              Comment


              • Brajkula,malo postajes dosadan sa Panatinaikosom...covjek ispustio prednost protiv VELIKANA i on ne valja kao trener..a to sto je kasnije dobio neke 'nevazne' tekmice,to nema veze....


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  A obrati ti pažnju kako grobari godinama kod kuće melju redno u EL i oni su podređeni što se budžeta tiče
                  Koga bre oni redovno melju, za 12 godina imaju 3 Top 16. Imaju ispod 50% kuci. Muce te timove, da, ali ih ipak ne pobedjuju tako cesto kao sto se misli.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Koga bre oni redovno melju, za 12 godina imaju 3 Top 16. Imaju ispod 50% kuci. Muce te timove, da, ali ih ipak ne pobedjuju tako cesto kao sto se misli.
                    govoris o timu koji je od sezone 2006-07 do 2011-12 svake godine igrao top 16 a cesto i top 8, nebojsa nije sustina napisati nesto a da to nema veze sa mozgom i nije sustina samo vredjati partizan a da pri tom branis tim koji 15 godina nije osvojio titulu u srbije (nikad nebi ovo napisao ali si me naterao ovakvim komentarom)
                    Last edited by rope; 19-11-13, 21:32.
                    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                    Comment


                    • Da, pogresio sam, nije 3, nego 5. Govorim o timu koji je za 12 godina samo jednom imao pozitivan skor u grupi, i to 2009/2010, kada je u Top 16 grupi imao 4-2. Svaka cast za to, nema dalje, ne kazem nista. U svim ostalim grupama bilo koje faze je bilo ispod 50/50. Ne moze se bas reci da se melje, preteruje se sa tim. Svakako da se radi o uspesima, ali onako grro statistika Partizana nije toliko impresivna. Naravno, mnogo je impresivnija od Zvezdine, ali polako.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • ako neko proce grupu totalno je nebitno dali je imao pozitivan ili negativan skor, jednostavno takav je sistem takmicenja(npr moze neko da ima 9-1 i 12-2 i da u top 8 ili na final four ispadne od tima koji ima 3-7 i 6-8), na kraju se samo prolaz i titule pamte(sta vredi partizanu sto dobije real, kad kod kuce u zadnjem kolu izgubi od armanija)
                        Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                        Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Da ali Dule đuskao i top4, nije da nije, Dule titula vazda, sreća pa sam upamtio generaciju Topalović, Topić, Oliver Popović, Luka Pavićević, Kuzmanović Zdravko itd. inače se ne bih sećao kada smo poslednji put do titule došli. Ne glorifikujem Duleta, samo iznosim činjenice.

                          Što se tiče klizanja, pa nisu se samo naši igrači klizali, tako da je taj izgovor besmislen, a što se tiče sinoćne utakmice, da l treba da te napomenem da je Partizan imao u rosteru 7 igrača, trebalo je ono da ide u +15 batarice. Moje neko mišljenje, ako grešim zamolio bih nekog da mi kaže da ne sedim ispred monitora u zabludi.

                          EDIT: Da kažem i da ukoliko uzmemo ABA ili domaćicu, da ću prvi da se javno izvinim za ove postove i da stavim Radonju na avatar pre velikog maga koji je trenutno na istom, ali trenutno nisam oduševljen.
                          Ništa ja nisam rekao za Duleta, već se osvrnuo na ono da veliki treneri ne prosipaju prednosti. Pa Obradović je prosuo na OI 2 x 10 razlike protiv Kine i Novog Zelanda u zadnjih 5 minuta sa duplo boljom ekipom. Koliko znam Radonjić je iz Budućnosti izvlačio maksimum, i ne mogu da se sjetim da se brukao sa dosta limitiranim timom i budžetom. Došao je sad u Zvezdu, ima ok rezultate, dižemo se u igri, treba pustiti čovjeka ako nema boljih trenera za nas. Ko nam garantuje da bi uzeli titulu i da Pešić vodi?

                          Šta misliš kome bi smetao blatnjav teren, Barceloni ili Stoke, ili je isto svima Schilb je umjetnik, i nije se htio zajebavati na ledu protiv mesara tipa Aleksa Popović. Čovjek je gospodski iskulirao mesare iz Podgorice. Uzmi snimak i gledaj, bar 5 skokova Budućnosti guranje s leđa, čisti faulovi u napadu, da nije i tu Radonjić kriv? Teško je dole igrati u neregularnim uslovima i lošim suđenjem, uz to smo nakon 3 dana dobili Caju, koga uopšte briga za Budućnost, nebitna utkamica.

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Ništa ja nisam rekao za Duleta, već se osvrnuo na ono da veliki treneri ne prosipaju prednosti. Pa Obradović je prosuo na OI 2 x 10 razlike protiv Kine i Novog Zelanda u zadnjih 5 minuta sa duplo boljom ekipom. Koliko znam Radonjić je iz Budućnosti izvlačio maksimum, i ne mogu da se sjetim da se brukao sa dosta limitiranim timom i budžetom. Došao je sad u Zvezdu, ima ok rezultate, dižemo se u igri, treba pustiti čovjeka ako nema boljih trenera za nas. Ko nam garantuje da bi uzeli titulu i da Pešić vodi?

                            Šta misliš kome bi smetao blatnjav teren, Barceloni ili Stoke, ili je isto svima Schilb je umjetnik, i nije se htio zajebavati na ledu protiv mesara tipa Aleksa Popović. Čovjek je gospodski iskulirao mesare iz Podgorice. Uzmi snimak i gledaj, bar 5 skokova Budućnosti guranje s leđa, čisti faulovi u napadu, da nije i tu Radonjić kriv? Teško je dole igrati u neregularnim uslovima i lošim suđenjem, uz to smo nakon 3 dana dobili Caju, koga uopšte briga za Budućnost, nebitna utkamica.
                            Mene briga za meč sa Varvarima, navijač sam, volim da pobeđujem, navijač sam CZV, kako koga briga ? Uopšte nisam ravnodušan čovek, veruj mi, ne mogu ja to tek tako.

                            Što se Radonje tiče....aj pa videćemo, šta ja tu znam, ne osećam baš ovaj sport, ako vi kažete da je vrhunski, dobar šta već, neka bude da grešim, samo kada premotam u glavi slične smo priče u ovo vreme pričali i prošle godine npr. atomska košarka, 120 poenta Italijanima, ludnica....kad ono, ne lezi vraže, Galata prođe kroz Pionir kao što ja prođem kroz moju dnevnu sobu i nisu jedini....oprezan sam sa izjavama, pametnom jednom dosta da se zajebe. Ali eto verujem vam evo neka bude da je Radonja rešenje.

                            Inače, ja sam za Luku Pavićević, razume se, kao trenera, ako je moguće, da dodam i to

                            Comment


                            • Vlada uvijek dobro počne i onda zasere, i sa Bosnom je tako, ništa se novo nije desilo. I u Skoplju bi bio u gornjem dijelu da mu se nisu desile silne povrede. Radonjić je jedan od rijetkih izbora koje smo imali, a da insistira na odbrani i skoku. Na samom smo vrhu u skakačkom dijelu u svim takmičenjima, a zamisli da je još tu neka čamuga pod košem da iskoriguje Bobija i Raška. Trenutni rezultati su ok, prvi na tabeli u ABA sa najlakšim rasporedom, u EL smo ravnopravno u trci za top 16, gdje ćeš bolje, ti bi već da prođeš među 16

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                Vlada uvijek dobro počne i onda zasere, i sa Bosnom je tako, ništa se novo nije desilo. I u Skoplju bi bio u gornjem dijelu da mu se nisu desile silne povrede. Radonjić je jedan od rijetkih izbora koje smo imali, a da insistira na odbrani i skoku. Na samom smo vrhu u skakačkom dijelu u svim takmičenjima, a zamisli da je još tu neka čamuga pod košem da iskoriguje Bobija i Raška. Trenutni rezultati su ok, prvi na tabeli u ABA sa najlakšim rasporedom, u EL smo ravnopravno u trci za top 16, gdje ćeš bolje, ti bi već da prođeš među 16
                                Pa cenim da smo mogli da brojimo 3:2 u najmanju ruku, pa i 4:1, što da ne.

                                Comment

                                Working...
                                X