Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Peske za Lyon, nema druge....ovo je stvarno uzasno...Hendikep je bio 44 u kom smo mi kurcu ovo je neverovatno..sreca pa je Primorska,mada nas ni u Lyonu ne ocekuje bolje ako Loyd ne ubaci svojih 30p
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Šta je sa Hallom?
      Edit: tu je
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Pešaka igramo ovu utakmicu.

        Asvel ćemo smrviti, zdrobiti, bolje da predaju i ne brukaju se.

        Comment


        • O jebo ga ja, 2 sata traje utakmica.

          Ajde bre brže malo.

          Comment


          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
            Tesko je danas ulagati i istrpjeti mlade i domace, dati im punu sansu i stvarati. Nema kriticne mase da podrzi ni medju navijacima,ni medju strucnjacima, ni medju medijima...tako je manje vise u svakoj sferi. Jeste malo of teme, ali moze li mi neko objasniti zasto je Nedovic onako malo i kratko bio u kkcz? On mi je nekako bio tada kao predodredjen da se oko njega kao stuba pravi i nadogradjuje tim.
            Nedovic je igrao na mestu tatinog sina pa je morao da bude druga opcija. Mozda jevto glavni Pesicev fail, cak ni on nije skontao da proba Nedovica na poziciji broj 2, posto je stvarno na pleju bio previse nesiguran i ne toliko kreativan.

            Comment


            • Rutinska pobeda. Dobro je da su odmorili Loyd i DeDa.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Mislim da ce uskoro da se trazi nova petica. Samo je pitanje koga ostaviti od ovih koje imamo da bude bek ap. Mrtva trka ko je manje los.

                  Comment


                  • Treba nam prva petica, prvi plej, prva trojka a kako je krenulo i prvi trener.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Tako je. I novi ekonom. I novi kuvar. I nove klupske boje i grb.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Ova tekma nije bila toliko za dramu pa ne znam sto ste se toliko nervirali... odmaras igrace, sa pola snage, ne vise koliko treba - taman. Raduje sto je pruzena sansa i Uskokovicu, tako treba i da se nastavi. Ne raduje sto je vec postalo jasno da je Brajant dosao samo da nabije sebi stats a nas da upropasti a Sale mirno gleda i urla na neke druge manje bitne stvari...
                        Last edited by mmajstor; 08-11-20, 18:13.

                        Comment


                        • Borovnicar u dubokom minusu korisnosti
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Klasična trening utakmica, koja se igra protiv slabih protivnika kad je zgusnut raspored. Da smo pet dana igrali ne bi nas dobili.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Ali kakav zajeb sa Terijem i Kuzmićem drugoj najbitnijoj poziciji u timu...jeza da te uhvati bukvalno. Ostale pomenute pozicije da ne pominjem. Da li su kod Kuzmića u pitanju posledice nesreće ili nešto drugo, rahmetli Sejo Bukva je bukvalno Sabonis za ono što on pruža na parketu. Teri...valjda najsiroviji "košarkaš" kog smo imali ikada, dečko je potpuno neobučen, trebaće godine (koje nemamo) do on pohvata fundamente.

                              Jeziva selekcija, ali baš jeziva.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Važno je i ne gubiti od ovakvih protivnika jer tako se gubi domaći teren u plej-ofu.

                                Inače, petice zabrinjavaju.

                                Moguće da u nekim narednim utakmicama gledamo Davidovca na 4 a Brajanta na 5.
                                Last edited by Karamazov; 08-11-20, 18:43.

                                Comment

                                Working...
                                X