Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako je Dekki,pobedio si k'o i tvoj mezimac.

    Comment


    • Nisam pobedio, samo kažem da nije on razlog poraza ne može očiglednije da bude šta nam je falilo - organizacija napada, protok lopte i Loydov učinak.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Moj neki utisak je da je Sasa najviše kriv za ovaj poraz a evo zašto mislim tako. U dvije cetvrtine svabe su rano izasle iz bonusa. U te dvije cetvrtine smo imali najviše suteva i losih ispucavanja. Trebalo je spustiti loptu na low post ili iz pika napadati preuzimanje prodorom sto je Walden par puta samo pokusao.

        Comment


        • Mi smo imali samo 8 asistencija za celu utakmicu što je nedopustivo. Odsekli su nam back i frontcourt. To je prouzrokovalo mnogo loše selektiranih šuteva prvenstveno bekova i krila.
          U današnjoj košarci nijedna ekipa ne može da igra napad i odbranu punim intenzitetom 40 minuta pogotovo ako igraju dve ekipe približnog kvaliteta. Zato se na utakmici smenjuju najčešće serije poena jednih i drugih.
          Falilo je više prodora, više pasova, više kretnje u napadu, prepoznavanja mismatcha.
          Nismo imali tu pretnju spolja u punoj meri da se neko priključi Waldenu, to je trebalo da bude prvenstveno Loyd, pa Hall, pa Rochestie dok je još uvek u ovakvoj fizičkoj spremi.
          Bitno je da se igrači povežu, da se upoznaju do kraja šta ko može na terenu, da steknu poverenje jedni u druge.
          Za to je potrebno vreme.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Pa jebo ga ja Teri i sa centrima Primorske imaš problema.

            Comment


            • Ročesti konačno odlučniji.

              Prodor, šut za 2 i šut za 3 poena.

              Comment


              • Ala rešeta Dobrić.

                Naljutio se, a gadan je kad se naljuti.

                Comment


                • Dobric dao vise trojki za jednu cetvrtinu nego Lazic u sezoni.

                  Comment


                  • E moj Simone, prop'o si.

                    Evo Uskokovića.

                    Comment


                    • I Kuz ništa bolji od Simona.

                      Comment


                      • Nama treba petica. Ovo sto imamo je bogu za plakati.

                        Comment


                        • Kakav je Roch?
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Roč ko od šale.

                            Opak kao ja.

                            Comment


                            • Bez starca nema udarca, dakle?
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Dakle sačekaćemo i Evroligu.

                                Da i tu počne rešatati.

                                Comment

                                Working...
                                X