Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lion je mec sezone za nas trenutno, posle ide uzasan raspored...

    Odmoriti sve u Slo i napasti Lion iz svih oruzja...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by L a z a R View Post
      Ovi naši će mi bar jednog dana prevesti dete, unuče preko ulice, poneti majci ceger sa pijace i obrnuto.
      Ma kakvi.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Mada, možda će mmajstoru pomoći da pređe ulicu na zeleno da ga ne uhvati crveno.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          Ja pokusao da pikam loptu i da me neko plati, nije prošlo. Jasno je valjda svima da to nije lako i traži odricanja koja ja nisam mogao da priustim. Kad sa 35 odu u penziju valja docekati pozne godine a tijelo u raspadu.
          Mislis da je njihov doprinos drustvu toliki da opravdava da za godinu dana zarade kao svaki drugi covek za ceo zivot? To je meni potpuno nenormalno, a da ne pricam o fudbalu i fudbalerima zbog cega sam prestao da pratim tu lakrdiju sto isto vazi i za NBA. I jos kad vidim da ih je nekome zao pa da bi trebalo da "povedemo racuna o kritici jer paste molim vas - nije u redu" pa meni stvarno dodje da se ispovracam. Ako o nekom treba povesti racuna to su oni koji nakon toliko odricanja ne uspeju zbog povrede ili zato sto su im nrki tatini sinovi zauzeli mesto, ali o tome niko ne razmislja. Da ti elitni kosarkasi naprave neke fondove koji ce pomagati takve ljude koji ce postati socijalni slucajevi to im naravno ne pada na pamet. Kada Novak napravi inicijativu koji ce ici vise u pravcu onih manje vidljivih sportista, svi ti spoetski bogatuni odma drvlje i kamenje na njega, i mi sad jos treba nesto da ih stedimo?

          izvinjavam se na offtopiku.

          Comment


          • Originally posted by L a z a R View Post
            Isto to kažu i oni iz Resavice.
            Upada se u pogrešan smer, nije problematicna plata, zarada, rezultat, problem je što se isto raubuju i troše neki drugi igrači i ljudi, a kojima se za lošu frizuru odmah upućuju kritike i to je ok. Valjda i oni imaju pravo na grešku i pravo da dobiju šansu,a ne da posle jedne ili dve loše reakcije budu oterani da sede pored domara.
            E zbog toga kritikujem i kritikovaću svakog"belog medveda ",naročito stranog.
            Ovi naši će mi bar jednog dana prevesti dete, unuče preko ulice, poneti majci ceger sa pijace i obrnuto.
            Ti nasi ce da uvale guzice po nekim strankama, da guze starlete po ostrvima raznim, osnuju fondacije da kradu narod, uvale guzice u fotelje raznih klubova...nece ti oni prevesti decu preko ulice ne brini...ovo je kosarkaaki klub, tema za nacionalni tim je na drugom mestu

            Comment


            • Originally posted by Czbg9 View Post
              Ti nasi ce da uvale guzice po nekim strankama, da guze starlete po ostrvima raznim, osnuju fondacije da kradu narod, uvale guzice u fotelje raznih klubova...nece ti oni prevesti decu preko ulice ne brini...ovo je kosarkaaki klub, tema za nacionalni tim je na drugom mestu

              Zvezda i ostali klubovi moraju biti rasadnik talenata, jos kad dodju i kazu pa gde su..pa napravi ih....tuce odlicnih igraca smo propustili...ka imas platu 400e gledas cenu u prodavnici kad imas 5k..samo ubacujes u korpu...
              Last edited by LosmiSK; 08-11-20, 10:06.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by L a z a R View Post
                Isto to kažu i oni iz Resavice.
                Upada se u pogrešan smer, nije problematicna plata, zarada, rezultat, problem je što se isto raubuju i troše neki drugi igrači i ljudi, a kojima se za lošu frizuru odmah upućuju kritike i to je ok. Valjda i oni imaju pravo na grešku i pravo da dobiju šansu,a ne da posle jedne ili dve loše reakcije budu oterani da sede pored domara.
                E zbog toga kritikujem i kritikovaću svakog"belog medveda ",naročito stranog.
                Ovi naši će mi bar jednog dana prevesti dete, unuče preko ulice, poneti majci ceger sa pijace i obrnuto.
                Kritikuj, tvoje pravo. Samo kažem da ja ako kritikujem nekoga, podrazumjevam da bih ja to mogao bolje ili sam mogao bolje ili znam kako bolje. Nije mi prirodno da ja koji u toj sferi nisam ostvaren serwm nekome ko je dokazan u EL nivou, jebga nije realno.
                Stvar je tržišta, moras da znas da su naši igrači sa el kvalitetom 2x skuplji od ovih stranaca a ako hoćeš da kao klub izbacujes igrace svake godine onda ili se pobrini da neko sudije voza u gepeku ili obezbjedi A licencu.

                Comment


                • Originally posted by Victor BG View Post
                  Kritikuj, tvoje pravo. Samo kažem da ja ako kritikujem nekoga, podrazumjevam da bih ja to mogao bolje ili sam mogao bolje ili znam kako bolje. Nije mi prirodno da ja koji u toj sferi nisam ostvaren serwm nekome ko je dokazan u EL nivou, jebga nije realno.
                  Stvar je tržišta, moras da znas da su naši igrači sa el kvalitetom 2x skuplji od ovih stranaca a ako hoćeš da kao klub izbacujes igrace svake godine onda ili se pobrini da neko sudije voza u gepeku ili obezbjedi A licencu.
                  Onda da batalimo pisanje, nismo kompetentni.
                  Znaš li koliko se ovde pisalo o taktici, ko je za šta, ko nije, ovome, onome, ko je lopov, kriminalac i sl.
                  Znači svi smo ostvareni u tim sferama i rokaj po tastaturi.
                  Moj revolt i kritika se odnosi, kao navijača, na vidjenje kako jedan igrač uzurpira igru, pri tome rezultat trpi, kolege njih 3,4,5 (do juče sasvim pristojno igrali i odradjivali svoj posao) su skrajnuti. Da se bar upristojio i došao kao sportista, a ne kao kamiondžija sa raspasanim stomakom i ispalim guzicama.
                  Inače, slažem se za drugi deo iako nismo stručni ni za taj deo.
                  Last edited by L a z a r; 08-11-20, 14:00.

                  Comment


                  • Ne ne, kritikuje se ne zato sto znas bolje nego zato sto ocekujes bolji rezultat. To smo platili svi mi a oni treba da to vrate za pregolem novac koji dobijaju.

                    Kada odes u restoran i dobijes losu pljeskavicu naravno da ces reci da ona ne valja - prosto zato sto ne valja a ne jedino onda ako ti licno mozes napraviti bolju. Sta god da platis i ono ne valja tvoja gradjanska obaveza je da stavis do znanja da proizvod nije dobar i da nisi zadovoljan, jer je to jedini nacin da se on poboljsa... a ne da se snebivas jer ti licno ne bi mogao bolje. Pa nismo svi rodjeni za sve, i mi cemo isto tako biti kritikovani za ono sto mi radimo i tu nema ljutis. Pokvareno je samo da kada dobijes ono sto si ocekivao za ulozen novac, i da cutis a da ne pohvalis. To je onda mrsomudjenje.
                    Last edited by mmajstor; 08-11-20, 14:07.

                    Comment


                    • Tesko je danas ulagati i istrpjeti mlade i domace, dati im punu sansu i stvarati. Nema kriticne mase da podrzi ni medju navijacima,ni medju strucnjacima, ni medju medijima...tako je manje vise u svakoj sferi. Jeste malo of teme, ali moze li mi neko objasniti zasto je Nedovic onako malo i kratko bio u kkcz? On mi je nekako bio tada kao predodredjen da se oko njega kao stuba pravi i nadogradjuje tim.

                      Comment


                      • Originally posted by L a z a R View Post
                        Onda da batalimo pisanje, nismo kompetentni.
                        Znaš li koliko se ovde pisalo o taktici, ko je za šta, ko nije, ovome, onome, ko je lopov, kriminalac i sl.
                        Znači svi smo ostvareni u tim sferama i rokaj po tastaturi.
                        Moj revolt i kritika se odnosi, kao navijača, na vidjenje kako jedan igrač uzurpira igru, pri tome rezultat trpi, kolege njih 3,4,5 (do juče sasvim pristojno igrali i odradjivali svoj posao) su skrajnuti. Da se bar upristojio i došao kao sportista, a ne kao kamiondžija sa raspasanim stomakom i ispalim guzicama.
                        Inače, slažem se za drugi deo iako nismo stručni ni za taj deo.
                        Jesi ga ti video uživo pa pričaš da je debeo? Pošto se to na TV-u ne vidi, naprotiv ugura jednako i četvorku i peticu pod koš, a s druge strane ima brzinu da u preuzimanju isprati i dvojke i trojke.
                        Ako bi zaista hteo da mu uputiš neku kritiku koja je razumna (a ne nebulozu tipa da Dobrić i Simanić mogu da zamene Loyda) to bi bilo da taktički još nije na odgovarajućem nivou.
                        Ali, to je nešto za šta je potrebno malo vremena da se do kraja uklopi sa ekipom, kojeg na sreću ima zato što je takmičenje tek počelo.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Prolazili i protrčavali su pored njega kako su hteli i niski i visoki.
                          Pogledaj i priseti se Sofoa, mrtva trka.
                          Sledeći put, kad budeš pizdeo uživo, daću ti plusić da ti dam podršku,zato što si govorio iz srca, a ne da samo kontriraš.

                          Comment


                          • Ma koliko da znaš košarku ne možeš uvek da pretpostaviš šta je trenerska zamisao.
                            Ono što je meni i većini ličilo na ispucavanje bilo je zapravo konstantno korišćenje mismatcha, jer njega nije imao ko da čuva.
                            U odbrani je bio dobar kao i ostatak tima, nama odbrana nije nikakav problem nego distribucija lopte u napadu.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Čuvao se on sam, a čuvao i sačuvao nije nikog.

                              Comment


                              • Originally posted by L a z a R View Post
                                Čuvao se on sam, a čuvao i sačuvao nije nikog.
                                Greška. On je postigao 17 poena, a njegovi direktni konkurenti Reynolds i Thomas zajedno 12.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X