Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne jebe lep, nego Boban Marjanovic.
    Ne znam da li je starija fora, prvu put je ja vidim

    Comment


    • To sto je Radonjic malo blentav i smotan, ne zna da pravi fore na konferenciji za medije kao Pirocanac ili da ima znakove akutne sizofrenije i paranoje kao rival mu danas ne znaci da je los trener. Jedino sto mu se moze zameriti danas je da nije dovoljno motivisao ekipu, nekako smo previse isli na rutinu, ali smo na kraju tako i dobili.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Tako nesto sam i ja objasnio,Nebojsa..to u vezi pristupa utakmici


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Nisam potpuno zadovoljan. No dobro, ajmo dalje. Pokazali smo da znamo da sutiramo kad je gusto i da imamo mosnice. Ni jedno ni drugo nije bas cesta pojava u istoriji KKCZ.
          Mozes slobodno da kazes da si razocaran Sone.

          Odigrao Partizan bolje nego sto je vecina ocekivala. Sin Dragan zivi za tekme sa nama. Ne znam kada je odigrao los mec protiv nas.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            ili da ima znakove akutne sizofrenije i paranoje kao rival mu danas ne znaci da je los trener. .
            cemu ove reci molim te
            Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
            Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

            Comment


            • Zavrsi se utakmica, on odmah po sudiji. Kako se odnosi prema svima na terenu, od svojih igraca do sudija? Kako drugacije to okarakterisati?
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Tako je hahaha uvjek isti scenario,kakva je to osoba alo


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Mozes slobodno da kazes da si razocaran Sone.

                  Odigrao Partizan bolje nego sto je vecina ocekivala. Sin Dragan zivi za tekme sa nama. Ne znam kada je odigrao los mec protiv nas.
                  Do duse, covek je odigrao samo jedan los mec ove sezone

                  Comment


                  • Originally posted by Duka View Post
                    Slazem se,svi smo nestrpljivi...vjerujem u ovu godinu,vjerujem u Radonjica,koji istinski to zeli i moze,sto dokazuje velikim pobjedama u poslednje vrijeme
                    Nemoj pogrešno ti mene da shvatiš, nisam sada ja ovde neki partybreaker ali nisam ni jedini koji ovo misli i nisi svestan koliko bih voleo da se na kraju ispostavi da grešim, msm niko nije budala ovde.

                    Mada i kapiram tebe kao Đetića, životom i telom odbrana Radonje je državni interes

                    Comment


                    • Bobi kampuje u reketu

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Nemoj pogrešno ti mene da shvatiš, nisam sada ja ovde neki partybreaker ali nisam ni jedini koji ovo misli i nisi svestan koliko bih voleo da se na kraju ispostavi da grešim, msm niko nije budala ovde.

                        Mada i kapiram tebe kao Đetića, životom i telom odbrana Radonje je državni interes
                        Samo sam te cekao Covjece,Zvezda je iznad svaaaaakog!Ako krene kako ne treba,ja cu biti medju prvima za trazenje smjene i slicno....ali do tada,molim lijepo


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Iako sam propustio da odgledam derbi veceras, iako smo dobili Laboral i litvanske gmizavce, Radonjic je limitiran trener i nije za Zvezdu! Tacka! Ah da, zaboravio Cedevitu...

                          Comment


                          • Limitiran cime? Znanjem?
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Da znanjem! Ja licno mu nikada necu oprostiti PAO! 'leb ga jeb'o, on je celo drugo poluvreme protiv njih odigrao tako sto Nelson ili Djenka prekotrljaju loptu u napad, gurnu je u ruke Silbu i ocekuje da Silb i razigrava i pogadja i da spremi veceru za ceo tim posle utakmice... Ni jedan time-out koji je uzeo nije doneo nikakav pomak u utakmici. Pa sta im je pricao i crtao... Klot i frket?


                              edit: Pride, Jaka celo prvo poluvreme ultra horny, nosi igru i pogadja, a Genije ga ladi skoro celu 3/4...
                              Last edited by tantuz; 18-11-13, 23:19.

                              Comment


                              • On se malo pogubio tu i to je cinjenica. Opet, najbolje je resenje za ovaj tim. Samo polako. A imam utisak da ce on ostvariti ove sezone neke pobede gde cema zaboraviti PAO.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X