Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Hahaha, al plasio da predjem ulicu. Stignem ja pre u Arenu nego ti.

    Sto se tice Alimpijevica, imali smo nikad goru sezonu i samaranje EL tima od raznih timova. El se igrala neobavezno.

    Buducnost nas je dobila 5-1 u sezoni, talo da nista nije slucajno. I taj jedan mec smo dobili jedva, a to sudjenje...bez komentara? Bilo je extra

    Kad npr Lazar kaze da nas vecno "kradu", a kad npr "kradu" za nas, onda to zove tipa, domacinsko sudjenje..

    Niste objektivni, kao da komentari na forumu znace da si ti sad vecibZvezdas ako nisi uputio kritiku na rad trenera...

    Ljudi dobijaju od 150k do 800k da valjda mogu da ih kritikujem i hvalim ako igraju ili trenuraju za klub za koji navijam..
    Ne slazem se da mozes nekog da kritikujes na osnovu plate... Jer ti ds radis za neku firmu i ja kritikujem kako ti radis na osnovu cega? Sto imas 500k godisnje? Ja bih razumeo da si ti trener nekog el ili ek tima pa da imas kredibilitet to da radis, a ovako je bezveze... Da, mozemo da razmenjujemo misljenja, ali da napusavamo igrace nema niko prava ko nije nesto prosao u zivotu... To sto ti i ja i ovde ko zna jos ko znamo povrsno basket i sto volimo zvezdu ne da nam zapravo da prozivamo neke igrace pogrdnim imenima... Koliko god se ni meni laza ne svidja kao košarkaš, opet postujem to sto jeste... Proslo je toliko trenera i valjda ti treneri znaju zasto je on uvek u prvih 5...naveo sam kao primer samo

    Comment


    • Originally posted by ivica14 View Post
      Ne slazem se da mozes nekog da kritikujes na osnovu plate... Jer ti ds radis za neku firmu i ja kritikujem kako ti radis na osnovu cega? Sto imas 500k godisnje? Ja bih razumeo da si ti trener nekog el ili ek tima pa da imas kredibilitet to da radis, a ovako je bezveze... Da, mozemo da razmenjujemo misljenja, ali da napusavamo igrace nema niko prava ko nije nesto prosao u zivotu... To sto ti i ja i ovde ko zna jos ko znamo povrsno basket i sto volimo zvezdu ne da nam zapravo da prozivamo neke igrace pogrdnim imenima... Koliko god se ni meni laza ne svidja kao košarkaš, opet postujem to sto jeste... Proslo je toliko trenera i valjda ti treneri znaju zasto je on uvek u prvih 5...naveo sam kao primer samo
      Bravo Ivice

      Comment


      • Originally posted by ivica14 View Post
        Ne slazem se da mozes nekog da kritikujes na osnovu plate... Jer ti ds radis za neku firmu i ja kritikujem kako ti radis na osnovu cega? Sto imas 500k godisnje? Ja bih razumeo da si ti trener nekog el ili ek tima pa da imas kredibilitet to da radis, a ovako je bezveze... Da, mozemo da razmenjujemo misljenja, ali da napusavamo igrace nema niko prava ko nije nesto prosao u zivotu... To sto ti i ja i ovde ko zna jos ko znamo povrsno basket i sto volimo zvezdu ne da nam zapravo da prozivamo neke igrace pogrdnim imenima... Koliko god se ni meni laza ne svidja kao košarkaš, opet postujem to sto jeste... Proslo je toliko trenera i valjda ti treneri znaju zasto je on uvek u prvih 5...naveo sam kao primer samo
        Nije to privatni klub. Drugo, ja nikog nisam pljuvao, samo analiziram igru tima za koji navijam

        Po tebi moze jedino Zeljko Obradovic da kritikuje.

        Kad drzava Srbija u 2-3 sezone posle DR da 20m za KKCZ imamo prava na kritiku.

        Pa oni u nasem klubu igraju za nas valjda...


        Sto se tice profesionalnosti, tu si tek omasio.

        Ajde sad svi posle poraza i lose igre da pisemo kako je divno gledati Organik Kapitena kako mu lupaju dandaru a on objasnjava kako je lopta dirala tablu.

        Al ovi sto pisu ja volim klub, uvek sam tu, moje je da kupim godisnju...su posebna fela...

        Bez kritike nema napred...ko prodje ovaj dril u KKCZ, zivece sto godina
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Ocekujem posle decembra zamene za navijače KKCZ. Oni nisu vise sposobni da navijaju na EL nivou i to je ocigledno.

          Zna li neko na koliko oni imaju sezone karte jos ?

          Domacih rešenja da su realna, nemamo. Tako da tu ocekujem strance, koliko god to ne zeleo. U sustini, strani navijači mogu da nam budu i šesti igrač bez problema. Nažalost, ne vidim neke domace navijače kao rešenje.

          Comment


          • Ovaj Lazar bi rekao i za Kobija da je privatnik, stetocina i da tim zbog njega gubi, a ariza bi mu bio najbolji igrac

            Comment


            • Naši nežni tulipani busom za Koper
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • To je 500 km, što da putuju drugačije?
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Zato sto ce se raspasti...treba se i vratiti.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Oni su već stigli, a utakmica je sutra. Odatle do Beograda autobusom, pa do Liona avionom.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Ako su vec stigli, onda nista... primorsku bi i juniori dobili
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Mada ih možda stigne umor protiv Francuza.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Sto se tice plata, sasvim je u redu da ti ljudi budu predmet kritika i to bas bas zajebanih kritika. On ce da ispika loptu jedne sezone i da inkasira 150 hiljada godisnje sto ce vecina ljudi da zaradi za ceo zivot. Pa izvinite onda molim vas, kada je vec takav nakaradan sistem vrednosti u svetu, pored svega toga mi jos treba da ih tetosemo i da im mazimo mudasca jer su oni sta...neka zasticena vrsta, visa rasa, sta? Pa da je pravde sve njihove plate treba oporezovati 90%. Primas 150-350 hiljada evra godisnje u industriji zabave sto je danas sport, a neces da se trudis? More cibe tamo. Kome smeta kritika? Ivica, u cemu je problem? Koliko zaradjuje medicinska sestra u Kovid bolnici? Imas bre krv da propisas za 150 hiljada evra godisnje u zemlji gde navijaci koji ih prate imaju u proseku 400 evra mesecno.

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Sto se tice plata, sasvim je u redu da ti ljudi budu predmet kritika i to bas bas zajebanih kritika. On ce da ispika loptu jedne sezone i da inkasira 150 hiljada godisnje sto ce vecina ljudi da zaradi za ceo zivot. Pa izvinite onda molim vas, kada je vec takav nakaradan sistem vrednosti u svetu, pored svega toga mi jos treba da ih tetosemo i da im mazimo mudasca jer su oni sta...neka zasticena vrsta, visa rasa, sta? Pa da je pravde sve njihove plate treba oporezovati 90%. Primas 150-350 hiljada evra godisnje u industriji zabave sto je danas sport, a neces da se trudis? More cibe tamo. Kome smeta kritika? Ivica, u cemu je problem? Koliko zaradjuje medicinska sestra u Kovid bolnici? Imas bre krv da propisas za 150 hiljada evra godisnje u zemlji gde navijaci koji ih prate imaju u proseku 400 evra mesecno.
                            Ja pokusao da pikam loptu i da me neko plati, nije prošlo. Jasno je valjda svima da to nije lako i traži odricanja koja ja nisam mogao da priustim. Kad sa 35 odu u penziju valja docekati pozne godine a tijelo u raspadu.

                            Comment


                            • Plus što se podnese žrtva na koju nije spremno 99% ljudi da je podnese, da kad treba najviše da uživaš u životu ti treniraš.
                              Ništa tu nije nezasluženo, plaća se pre svega krvnički rad i dugogodišnje brušenje talenta.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                Ja pokusao da pikam loptu i da me neko plati, nije prošlo. Jasno je valjda svima da to nije lako i traži odricanja koja ja nisam mogao da priustim. Kad sa 35 odu u penziju valja docekati pozne godine a tijelo u raspadu.
                                Isto to kažu i oni iz Resavice.
                                Upada se u pogrešan smer, nije problematicna plata, zarada, rezultat, problem je što se isto raubuju i troše neki drugi igrači i ljudi, a kojima se za lošu frizuru odmah upućuju kritike i to je ok. Valjda i oni imaju pravo na grešku i pravo da dobiju šansu,a ne da posle jedne ili dve loše reakcije budu oterani da sede pored domara.
                                E zbog toga kritikujem i kritikovaću svakog"belog medveda ",naročito stranog.
                                Ovi naši će mi bar jednog dana prevesti dete, unuče preko ulice, poneti majci ceger sa pijace i obrnuto.
                                Last edited by L a z a r; 08-11-20, 07:59.

                                Comment

                                Working...
                                X