Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Pomešao si ga sa Alimpijevićem. A i deluje mi kao da si iskopao stari post i samo promenio ime trenera.
    Poraz u gostima, baš katastrofa.
    Nije problem u porazu, problem je sto nam se sve vrti oko jednog igrača... Da li si video neku akciju bez njega? Kad je o brajant u igri daj mu loptu da zida i toe to... Ocu da kazem sve na individualne poteze igramo... Mogu da pohvalim odbranu, pogotovo voldena decko igra za sve pare...

    Comment


    • Originally posted by ivica14 View Post
      Naravno niko to ne spori, ali vidis da ga ne ide, cak se videlo da nije siguran ni kad mu je lopta u rukama... Znaci klupiranje i toe to... Trazis drugog raspolozenog igrača.... Ročestia za koj kurac su ga doveli? Za aba ligu?
      Uvek se nadaš da će jedan takav strelac kad-tad morati pronaći svoj šut.
      Da ga je klupirao onda bi se pitali zašto nije verovao u Lojda i slične priče.


      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Dobijamo Real sledeću.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Nije problem sto je igrao, vec sto je silovao....
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Uvek se nadaš da će jedan takav strelac kad-tad morati pronaći svoj šut.
            Da ga je klupirao onda bi se pitali zašto nije verovao u Lojda i slične priče.


            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
            Slazem se, ali covece celu utakmicu ga puštas, pa i slep bi video da ne ideee, svako ima prava na los dan... Ne krivin lojda da me ne shvati neko pogresno, ali zato sluzi trener. Da nadje resenje kad ne ide, a ne da silujes sa jednim igracem.

            Comment


            • Obradović za sada na klupi predstavlja jedno veliko razočarenje, makar što se ofanzivnog dela igre tiče.



              Ne znam gde on misli da je došao i da se nalazi, ali mi nismo NBA ekipa, nismo ni Makabi i nemamo niti ćemo ikada imati kvalitet da na EL nivou igramo ISO košarku, a to je bukvalno sve što radimo. Apsolutno nikakva timska igra ne postoji, protok lopte je nepostojeći, kreće se igrač s loptom i igrač kojem ista treba da se uruči, sem toga sve ostalo stoji.



              Rotacije takođe katastrofalne, trpljenje igrača koji siluje, zaboravljanje drugih na klupi, loše, loše, loše...



              Ako on misli da je ovo pravi put u EL i da je to naša igra, završićemo takmičenje sa 5 pobeda.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Bajern je odigrao čvršću odbranu i bolje i organizovanije izgledao u napadu. Za razliku od naših napada, kod njih je svako znao gde se kreće. Mi smo se i sudarali, Obradović je pizdio, plej je tapkao loptu do nekih 9 sekundi i onda predavao Lojdu ili Brajantu. Loše smo izgledali, baš loše.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Sale je dozvolio da divljaci upropaste tim, da podele ekipu gde "naši" igrači služe da izvode loptu.
                  Kol'ko večeras, ako i to nije kasno, rasterati ova "pojačanja",čak i ovog neuračunljivog "" Kangu ".
                  Neka na nekom drugom mestu igra i uveseljava svaku petu i svima lepo.

                  Comment


                  • Originally posted by Laki21 View Post
                    Obradović za sada na klupi predstavlja jedno veliko razočarenje, makar što se ofanzivnog dela igre tiče.



                    Ne znam gde on misli da je došao i da se nalazi, ali mi nismo NBA ekipa, nismo ni Makabi i nemamo niti ćemo ikada imati kvalitet da na EL nivou igramo ISO košarku, a to je bukvalno sve što radimo. Apsolutno nikakva timska igra ne postoji, protok lopte je nepostojeći, kreće se igrač s loptom i igrač kojem ista treba da se uruči, sem toga sve ostalo stoji.



                    Rotacije takođe katastrofalne, trpljenje igrača koji siluje, zaboravljanje drugih na klupi, loše, loše, loše...



                    Ako on misli da je ovo pravi put u EL i da je to naša igra, završićemo takmičenje sa 5 pobeda.
                    Ja tebi vojvodo...

                    Comment


                    • Na prošloj utakmici sa Himkijem Davidovac je imao jedan šut ka košu, večeras dva.

                      Napreduje.

                      Comment


                      • Originally posted by L a z a R View Post
                        Sale je dozvolio da divljaci upropaste tim, da podele ekipu gde "naši" igrači služe da izvode loptu.
                        Kol'ko večeras, ako i to nije kasno, rasterati ova "pojačanja",čak i ovog neuračunljivog "" Kangu ".
                        Neka na nekom drugom mestu igra i uveseljava svaku petu i svima lepo.
                        Važi.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by L a z a R View Post
                          Sale je dozvolio da divljaci upropaste tim, da podele ekipu gde "naši" igrači služe da izvode loptu.
                          Kol'ko večeras, ako i to nije kasno, rasterati ova "pojačanja",čak i ovog neuračunljivog "" Kangu ".
                          Neka na nekom drugom mestu igra i uveseljava svaku petu i svima lepo.
                          ...ti meni Serdare.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by Karamazov View Post
                            Na prošloj utakmici sa Himkijem Davidovac je imao jedan šut ka košu, večeras dva.

                            Napreduje.
                            Nema on fizikalije za ovakav hrkljuš, to je glavni poblem.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Volden kao neko ko postavlja napade Zvezde nije imao ni jednu asistenciju na meču.
                              U odbrani je bio brutalno borben.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Tim je u celini i celosti™ (©by Žika Obretković) prepušten dvojici privatnika. To se ni u NBA baš nije sjajno završavalo, a ovde neće sasvim sigurno.

                                Mi moramo da igramo TIMSKI, niko, ali baš niko ne može biti iznad tima.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X