Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Roch je doveden na 2 meseca. Lako cemo mi njemu da se zahvalimo. Ali sta onda? Nema proverenh plejeva na trzistu. Morali bi da jurimo nekog ko prvi put dolazi u Evropu i cekamo da se adaptira. Ja nisam ocekivao da ce Roch biti ovako tanak, ali isto tako Sasa zna sta radi. On ga je doveo i on ima ideju kako ce ga koristiti. Hall je plej bez suta. To ne pije vodu u el. Roch kad udje u formu i namesti nisanske sprave, bice treci najbolji strelac kod nas. Posle Loyda i O’brayanta.

    Comment


    • Jel to mi insistiramo da bude na samo 2 meseca (sto mi je logicnije) ili Rocesti?

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Da, mislis da bi Bobi zavrsio u NBA a Jovic kao EL igrac da su otisli u partizane tad npr...sumnjam
        Gde god da su otisli svojim trudom i radom bi zasluzili dobre ugovore. Bobi je Miskov reinkarnirani proizvod za NBA pa ako to ne bi bila Zvezda bio bi neki drugi klub. Jovic sigurno ne bi bio reprezentativac da nema kvalitet ili barem potencijal za evroligu. Moras bas da budes tata pa da takve igrace skenjas.

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          @Lazar Izgleda da ne gledamo iste utakmice ili izmišljaš.
          Roch se neočekivano mnogo više trudi u odbrani nego ranije, što pokazuje na kraju krajeva i rezultat, niko nas dosad u sezoni nije razvalio[emoji769], već smo uvek časno gubili ( te tri utakmice što smo izgubili u EL).
          Tako da probaj malo manje ostrašćeno i bez predubeđenja koja si pokupio ko zna gde, a koja su pogrešna da gledaš utakmice i kako pojedinci igraju.
          Nemoj meni pokazivati "mišiće i navijačke šalove" pogrešio si adresu načisto .
          Lepo bi bilo da razmenimo malo misljenja bez podmetanja.
          Ako si ti zadovoljan što smo neko dete iz Novog Mesta pobedili i razigravali čičicu, ja nisam. Probaj da objasniš Radanovu npr.
          Ako hoćeš da razgovaramo probaj bez tih djonova jer nema potrebe, bar što se mene tiče.

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            Jel to mi insistiramo da bude na samo 2 meseca (sto mi je logicnije) ili Rocesti?
            Pa valjda mi. Dovodimo coveka od 35 godina koji nije igrao kosarku 7-8 meseci. Nece sigurno igrati kao kad je imao 25-30, ali za bek apa bi trebalo da bude ok.

            Comment


            • Lazare, ne zauzima Roch mesto Radanovu vec Simonovic i Lazic. Radanov je krilo i po meni nista losiji od ove dvojice, al’ ajde.

              Comment


              • Sale je još jednom potencirao kako dva od tri nova igrača (O'Bryant i Rochestie) su imala dugu pauzu od poslednje odigrane utakmice, O'Bryant čak 7 meseci nije igrao i treba malo vremena da fizički spremni sačekaju utakmice.
                A opet i jedan i drugi pokazuju da su klasa i u ovom stanju.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Gde god da su otisli svojim trudom i radom bi zasluzili dobre ugovore. Bobi je Miskov reinkarnirani proizvod za NBA pa ako to ne bi bila Zvezda bio bi neki drugi klub. Jovic sigurno ne bi bio reprezentativac da nema kvalitet ili barem potencijal za evroligu. Moras bas da budes tata pa da takve igrace skenjas.
                  Auuu sine, vrati se u to vreme sta i kako,iz ove perspektive pricati je smesno. Znam da ti je muka kad znas ko ih je napravio i utabao im put do NBA i EL, ali olabavi malo

                  Bobi je igrao KLS, a Jovic je imao 3ppg i 2ppg u Radnickom i bio zamena Malini... opusti se malo )
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Karamazov View Post
                    Lazar misli na neke buduće utakmice i da novi igrači dok se uigraju može voz otići.

                    Tako sam bar ja shvatio.

                    Roč i nema mnogo vremena za dokazivanje.

                    On je majstor i tu nema dileme. Problem je što nije igrao jedan period.

                    Volden je recimo loš organizator, al će dati svoj doprinos u odbrani tako da kad sve skupiš i sabereš od njega više korsiti nego štete.

                    Roč je trenutno loš i u napadu i u odbrani, u odbrani se to ne može popraviti a za napad videćemo.
                    Problem Roca sto je mator i sto on tesko moze uhvatiti bolju formu tokom sezone i izdrzati neki jaci tempo...mada ako nemaju neka bolja resenja za prvog pleja,licno bih ga ostavio....Ovu nasu decu poslati po belom svetu kao i ostale....ako zafali imamo Felipea i Sava Lesica iz FMP-a
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Sale je još jednom potencirao kako dva od tri nova igrača (O'Bryant i Rochestie) su imala dugu pauzu od poslednje odigrane utakmice, O'Bryant čak 7 meseci nije igrao i treba malo vremena da fizički spremni sačekaju utakmice.
                      A opet i jedan i drugi pokazuju da su klasa i u ovom stanju.
                      Ok i to je u redu, rekao trener i tako će biti. Sigurno da ja sa svojim stavovima neću to promeniti, ali da li je normalno šlepati 2-3 igrača, kad se moglo u ovakvoj situaciji iskoristiti dosta toga.
                      Inače NISU POKAZALI NIKAKVU KLASU, za sada.

                      Comment


                      • JESU POKAZALI KLASU, Rochestie je sa dva uzastopna alley-oopa prelomio utakmicu protiv CSKA. To se desilo pri nerešenom rezultatu nakon što ruski tim nije iskoristio prvi napad u produžetku.
                        O'Bryant je pokazao da ima igru leđima, poludistancu, distancu, ume da baci povratni pas (znači ima dobar pregled igre), zna da dribla bolje od Dobrića i Lazića zajedno.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Dobro.
                          Duga je sezona i zima.
                          Pričaće se.
                          Zapamti, ova nova trojica su ogromni teret i problem za ceo tim i sistem.

                          Comment


                          • Originally posted by L a z a R View Post
                            Misliš da to ide tako lako?
                            Dok se ovaj jedan uigra, smrša, nabije kondiciju, nauči kretanja i akcije, većina visokih se "smrzne u zatečenom stanju u formi, psihofizičkoj kondiciji" i kasnije nastavi u istom ritmu? Pri tom pogubimo vazda bitnih mečeva, možda čak i najbitnije.
                            Šta se desi od stila i želje, što navijača, a itrenera, sa puno kontri, trčanja, preuzimanja, presinga, zar su Ročesti i ovaj dezmekasti prototip takvih igrača?
                            Vazduh pravi veći pritisak na prenos lopte i protivničke organizacije napada, od ovog našeg "pojačanja" . Niti može da organizuje, na nivou EL i verovatno PO ABA lige, niti da bilo šta odbrani.
                            Taj Ročesti je trenutno najpoželjniji protivnik i igrač, za sve trenere i iole pismene bekove.
                            Ti se boriš za svaki poen, napad, skok, protiv "ajkula", grizeš protiv boljih od sebe i dodješ u poziciju da moraš da "kriješ svog igrača" u odbrani.
                            Mislim da smo otišli u pogrešnom smeru skroz. Umesto da smo se pojačali mi smo napravili papazjaniju u ekipi.
                            Da se složim sa svime napisanim od reči do reči maltene...

                            Zadnja dva igrača su prilično čudan izbor uzimajući Sašinu filozofiju igre u obzir, zbog koje je i jedan (BUSASEUPRSA) Vladimir Štimac dobio otpozdrav...

                            Za Roča si sve rekao, a u sličnoj priči je i OBrajant, mada ne u toj meri... On nije neko ko će izginuti defanzivno (niti to fizički i može da izvede, sve i da hoće...)

                            No, cenim da je saša išao na (truli?) kompromis na ime (pretpostavljene) produkcije u napadu, jer je bilo očito da nam "fali" ljudi koji mogu da izmisle poen individualnim kvalitetom. E sad, dvomesečni ugovor Roču je upravo osigurač za pitanje da li to on zbog godina uopšte može da isporuči, a sa Džonijem se očito išlo na svesni rizik da će forte koji daje ofanzivno biti veći od defanzivnih slabosti koje su očite.

                            Ja se iskreno nadam da Saša jako dobro zna šta radi i da će se ovi naši strahovi pokazati kao neosnovani.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • *laki
                              Naravno da se veruje treneru i sigurno da postoje razlozi za svaku odluku i korak.
                              Ono što ja kao navijač vidim i osećam, jednostavno mi ne prija i nešto mi tu ne štima.
                              Ročesti je šmeker igrač, fora, mekano, fino, ali to je za jednu, dve lopte. Treba ginuti 15 - 20 minuta,a pitanje je da li će ikad više moći na ovom nivou. I u prvom mandatu nisam bio fasciniran njegovom igrom, a naročito sada.
                              Nikakvu razliku izmedju Pera Antića i ovoga novog ne vidim.
                              Sofo je lakše i grazioznije trčao od ovoga Brajana,he...ga nije normalno da se takve stvari trpe, a npr za svoje nemaš strpljenja.

                              *Storm
                              Izvinjavam se nisam registrovano tvoj komentar.
                              Sto se Radanova tiče, ne bitno je da li je 1,2,3 ali treba valjda dati tim momcima malo šanse, istrpeti.
                              Postaćemo, postajemo" groblje" talenata.
                              Last edited by L a z a r; 03-11-20, 20:20.

                              Comment


                              • Najplasticnije receno, ja od kosarke ne zivim, nikada u njoj nisam bio posebno dobar, nisam cak bio ni najbolji u timu u kom sam kratko igrao. Postoji razlog zasto ja sada ovde pišem a Obradovic vodi klub u EL.
                                Pored kompetencije i znanja, Sasa ima uvid i u finansije i dostupne igrace putem skautinga i menadžerskih agencija - ja/mi ne.
                                To kako meni stvari izgledaju i sta se meni svidja ili ne, je nerealna projekcija mojih zelja.
                                Ja samo znam, da izbor ova tri igrača nije slucajan i nije neko krpljenje vec odluka trenera za ono sto je uvidjeo kao rješenje odredjenih problema.

                                Comment

                                Working...
                                X