Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tim iz prosle i ove sezone:

    Lorenzo Hall
    Covic Rocesti
    Beron Loyd
    Dzenkins Volden
    Lazic Lazic
    Dobric Dobric
    Davidovac Davidovac
    Perperoglu Simonovic
    Gist Obrajant
    Simanic Kuridza
    Odzo Tery
    Kuzmic Kuzmic

    Tada bio trener Tomic, a sad Obradovic. Nekako mi bas ne ide ovo smanjenje budzeta za 30-40% posto mi je svakako ovaj tim desno nekako skupljiili su bar tu negde, o strucnom stabu da ne pricam. Stimac i Panter su dosli dosta kasnije sto se mozda i sad desi.

    Poprilicno jak i moderan tim momaka u naponu snage sa sve trenerom koji ima visoke ambicije i vodio je dobre klubove i ako nista nije uzeo, ovo bi trebalo da mu bude sezona gde mora da grize kao lud a ima i scim.

    Vidi se da Uskokovic dosao ovde zbog sina koga jos uvek placamo da u ne pravi guzvu tamo, bolje da gleda EL uzivo iz prvog reda, retko ko to moze, Radanov se raspao, Simanic isto...i dosli smo do toga da ce nam dva alfa muzjaka voditi tim pa cak i vcina stranaca biti pomocno osoblje, da ne pricam o domacim rudarima.

    Meni je i dalje nejasno da nismo hteli da afirimisemo bas nijednog mladog igraca iz regiona i to me bas poprilicno nervira. Hal, Teri, Volden i nisu neki nivo za stranca da bi uzimali mesta perpsketivnoj deci, cak mi Rit deluje bolje od Terija,mada je Rit prosao pripreme i dril u FMP-u...

    Petrusv i Simnovic tu blizu ali ne,mi uzimamo Kuridzu i Kuzmica..nedostaje tog pretvaranja, nedostaju alhemicari koji prave zlato od vazduha..ovako biti trener moze svako, nedostaje mi da gledam razvojni put nekog igraca kako dobija na kvalitetu i kako raste kao kvasac kao Jovic, Dzenkins, Kalinic,Guduric,Marjanovic,Mitrovic, Dangubic,Lazic, Blazic itd...sve koje je iznikao Dejo Radonjic...

    Daj Boze da se ova sezona nekako zavrsi..bice tesko,mnogo zarazenih,a zdravlje ljudi nam je na prvom mestu..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Losmi dokle vise ces da spominjes Radonjica... jel ti i kad spavas samo njega sanjas?

      Comment


      • Počeo je da niveliše, malo Dejo, malo Andrejo.
        Mada ima dosta u čemu je u pravu i gde se slažemo
        Sa ova poslednja 3"pojačanja"i ja imam utisak da se mnogo toga poremetilo, nešto tu ne štima.
        Svaki minut, sekund na parketu koji Ročesti igra, znači totalni raspad ekipe.
        Sve moguće kretnje se pogube, svi zaribaju, izgube se igrači, kako u odbrani tako i u napadu.
        On kad onako sićušan zaglavi u blokovima izgleda ko mišić ispod komiljke, rasbija sve koncepcije odbrane i nepostoji taj napadački arsenal kojim može sve te silne poene da nadomesti koje primimo preko njega.
        Da dodam da ga ni u zagradjivanju nema nigde, skoku pogotovo, a to su najmanje 3-4 lopte manje ili za protivnika više.
        Protiv Mege i CSKA smo nekako uspeli da nadoknadimo sve loše što je donelo njegovo prisustvo na parketu, ali je pitanje šta i kako dalje. Tipičano gubljenje momentuma,tempa, i umesto da prelomimo utakmicu skroz, mi padamo i vraćamo protivnika iz mrtvih.
        Možda grešim, daj Bože da je tako, ali ništa nismo dobili sa njim, čak smo se upetljali i to žestoko.
        Slična situacija je i sa ovim najnovijim "pojačanjem" ali sa kilogramima. Od tolikog sveta, oni nadjoše čoveka sa 10 ak kg viška da nas predstavlja u najelitnijem takmičenju. Mučno ga gledati onako kao neredovnog rekreativca.
        Last edited by L a z a r; 01-11-20, 10:39.

        Comment


        • Ništa se nije poremetilo sa ova tri pojačanja, samo mora da se zna da ne može da se igrač koji je došao pre nedelju ili pre dva dana uklopi u tim isto kao ostali igrači koji su prošli kompletne pripreme.
          Ko je trenirao košarku zna da su to ciklusi od po dve nedelje, i u zavisnosti da li imaš vremena za dva, tri ili četiri ta ciklusa usklađuješ ritam i vrstu treninga.
          Kod nas svaki igrač ima svoju ulogu koju treba da obavi za unapred određeno vreme, naravno to se menja u skladu sa protivnikom, bitno je da imamo taj versatility u rosteru, imamo igrače koji mogu da odgovore svim zadacima i svakom protivniku.
          Za prvu utakmicu O'Brajant (dakle niti Brajan niti Brajant) je odigrao sasvim dobro, i u nastavku će to biti sasvim sigurno još bolje. Takođe i Terry i Roch.
          Malo mi Hall varira od meča do meča, trebalo bi bolje da koristi prednosti koje ima u odnosu na direktnog čuvara.
          Walden bi trebalo takođe što manje da organizuje igru, i on bi trebalo da igra isključivo uz Rocha i Halla, kada nema pritisak organizacije napada može da lakše podeli neku asistenciju više.
          Davidovac bi morao da bude odlučniji u situacijama kada otvoren pogled ka košu, malo nekad leđima malo na ulaz pa da deli asistenciju ili ode do kraja.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Ovaj dok se bude uigrao izdaće ga prostata.

            Comment


            • Tek ćeš gledati najbolju igru Zvezde, samo malo strpljenja. Poslednji smo kompletirali roster a opet imamo 2/3 u EL.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Poeni Brajanta i Lojda protiv Himkija:



                Danas u 18č protiv Krke.

                Prenos na AS1.

                Comment


                • Novembar kao malo koji: Devet mečeva za 22 dana!

                  https://www.mozzartsport.com/kosarka...22-dana/369743

                  RASPORED CRVENE ZVEZDE U NOVEMBRU

                  2. novembar: Krka (D)

                  6. novembar: Bajern Minhen (G)

                  8. novembar: Primorska (G)

                  11. novembar: Asvel Vilerban (G)

                  13. novembar: Real Madrid (D)

                  15. novembar: Split (D)

                  18. novembar: Olimpija Milano (G)

                  20. novembar: Barselona (D)

                  23. novembar: Partizan (G)

                  26.novembar: Anadolu Efes (D)
                  Last edited by Karamazov; 02-11-20, 10:52.

                  Comment


                  • Jedina nada je da neka od ovih utakmica bude otkazana. Ovo je NBA raspored 1/1.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Večeras Krka pa onda jedna mini turneja na relaciji Minhen - Koper - Lion.
                      Dobro je što imamo 3 laka kola u ABA i trebali bi da u derbi uđemo sa 7-0, a što se EL tiče dva vezana dupla kola nikako nisu dobra stvar nadam se da ćemo dobiti bar 3/6.

                      Comment


                      • Sad treba iskoristiti cinjenicu od 16 igraca u rosteru...

                        Comment


                        • Da večeras bude neko lagano tamburanje u uvijek neugodnoj fiskulturnoj sali.

                          Comment


                          • U Beogradu igramo.

                            Comment


                            • Lazić večeras nije u 12.

                              Comment


                              • Samo Lazic? Bice 40+
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X