Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Симоновић да се пресели на трибине,уместо њега Рит(нисам испратио зашто није играо,дал' повреда или одлука Салета),Добрићу да се да минутажа Лазића!Добрић већ 3 сезоне испашта због Лазића!Волден по мени није играч за овај тим...Ако је Сашина жеља,онда ок,ал тај човек има недефинисану улогу скроз!Нит је скорер,нит организатор...

    Биће Брајант добра,само још мало да се уигра!Има Сале још ово да затегне,не бојим се ја уопште!Само главу горе и напред!

    Comment


    • Meni nije jasno zasto Rit ne igra. Bio bi bolji od Terry-ja i u odbrani i u napadu

      Comment


      • Ma sta ce Obrajant biti dobar? Vidi se da nije sporan njegov individualni kvalitet vec karakter. Dodjes kao novajlija u tim i samo Kos vidis, pa na sta to lici. A nije situacija kao sa Kvinsijem gde smo bili u debelom kanalu.
        Potpuno neprimereno, pa mi sad tim i ne deluje kao tim vec skupina pojedinaca. Sa ovolikim rosterom svako je svakom konkurencija za minutazu, i kako sa tim teretom napraviti neku zajednicku sinergiju?

        Comment


        • Ovo ce biti beton ekipa! Rit ne igra jer covjek jebeno, kao ni Dobric, defanzivno ne moze procitati igru. Obojica ispadaju u rotaciji. Večeras je Dobric na 4 posjeda cuvajuci Sveda istog pustao u desno i gubio korak na lijevu fintu.
          Brzali smo, nismo birali pametna rjesenja kad smo trebali prelomiti mec. Steta bili smo jako dobri al na kraju pad u igri. No, bice ovo opasna ekipa kad stvari jos malo legnu na svoje.

          Comment


          • Mi delujemo kao tim i apsolutno sam siguran da tu neće biti nikakvih problema.

            Lojd i Brajant su takvi igrači da je i normalno da im trener da određenu slobodu.

            Lojd tu slobodu nije zloupotrebio do sada. Ovo večeras Brajant što je radio gledam kao želju za dokazivanjem.

            Divljaštvo Saša sigurno neće dozvoliti.

            Comment


            • A to sto su izgurali i Davidovca?

              Ako Lojd zavrsi 50 posto napada, OBrajen 30 posto, Roc 15 posto pa sta ostaje za ostale?

              Ja sam samo zeleo da tu 'zelju sa dokazivanjem' Sasa nagradi sa selidbom na klupu... ali se to nije desilo.

              Comment


              • Pritom, ja i dalje ne vidim Lojda kao nekog mega ubicu.

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  A to sto su izgurali i Davidovca?

                  Ako Lojd zavrsi 50 posto napada, OBrajen 30 posto, Roc 15 posto pa sta ostaje za ostale?

                  Ja sam samo zeleo da tu 'zelju sa dokazivanjem' Sasa nagradi sa selidbom na klupu... ali se to nije desilo.
                  Niko nije izgurao Davidovca. Večeras se Saša u jednom trenutku ljutio na njega jer je odbio da šutne i uvalio u problem Voldena.

                  Izgurao je on sam sebe.

                  Lojd je od naših večeras 60 šuteva uzeo 14, što i nije mnogo za jednog takvog igrača.

                  Nije silio.

                  Tim se i dalje uigrava i dalje Saša slaže kockice.
                  Last edited by Karamazov; 30-10-20, 19:41.

                  Comment


                  • E jbg sad, preterujes buraz...lojd je tata ove igre..

                    Comment


                    • Ma dobar timcic, samo mi kad imamo ovako skup tim mislimo da ce guzimo sve redom....faktor x Mekolum, pojavio se ni on sam ne zna kako i doneo pobedu....

                      Nije bilo lose, ali oba pleja nam nisu vodje i to moze biti problem nekad. Jb liga, tuce igraca, moze da bira sta hoce...i kako hoce.

                      Himki nas je dobio bez igre, zasluzeno i kvalitetniji su, ali ne kao tim...jos kad legne Jovic bice to mnogo bolje. ...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • O'Brajant je imao 10 šuteva i pogodio 5.

                        Ja sam zadovoljan početkom sezone.

                        Sve ubedljive pobede u ABA ligi i dve lepe pobede u Evroligi.

                        Jedino žalim za ovo večeras, više mi krivo za Himki nego Žalgiris.

                        Ono što mi je najvažnije, mislim da ovo ide u dobrom pravcu.

                        Comment


                        • Od 13 kontakta sa loptom imao je 10 suteva i 3 izgubljene lopte kada je kretao na solo ulaze. Nijednu loptu da podeli, da kruzi lopta, da ga osete igraci da mu se probere mesto u timu. Ovako ko da je na basket izasao da igra sam.

                          Sve ovo ne bi bio toliki problem da nije debi utakmica.

                          Comment


                          • Pa meni nije problem zato što je debi utakmica.

                            Čovek donosi čvrstinu, igru leđima ka košu, šut sa distance, može na 4 a može i na 5.

                            Što si toliko kivan na njega, tek je stig'o i uigrava se sa timom.

                            Sačekajmo par utakmica.

                            Comment


                            • Ne znam. Kao da od ove utakmice sa njim vise ne licimo na sebe.

                              Sta vise u nekim trenucima su mi licili kao ovaj bezkarakterni Himki. A mozda zato sto je i Davidovcu oduzeta neka bitnija uloga.

                              Comment


                              • Pa nije da smo u EL izgledali nesto bolje, sem mozda meca sa Baskonijom. Svakako ce uskoro biti prekid, nema trika da se ovo nastavi u ovom formatu. Licno nisam nezadovoljan, ali kao i uvek sam za nase mlade da se forsiraju bar umesto ovih matorih raspada....

                                Al dobro, trenutno smopuni i ocekivano da covic umisli da moze da osvoji EL i da to proba u doba korone.....Da imamo jednog igraca od Hala i Rocestija bilo bi odlicno
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X